Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [Siūlau] AK-47 | Vulcan MW


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Pastebėjau, šiame forume labai populiarūs žaidimo CS: GO item'ų keitimai. Turiu nenaudojamą AK-47 | Vulcan Minimal Wear ( http://steamcommunity.com/market/listings/730/AK-47%20%7C%20Vulcan%20(Minimal%20Wear)?filter=%22AK-47%22%20%22Vulcan%22) ) ~ 45€. Gal kas norėtų keistis į kažką? Aš jo neparduodu, domina tik keitimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieko gero neturiu ir abejoju ar ką išsirinksi, bet pabandyt verta. http://steamcommunity.com/id/faxenaslt

Turi visai neblogą inventorių! AK-47 | Redline MW ir Emkė Guardian FN. Tyngiu dabar žiūrėti aš jų kainas. Jei maždaug siekia 38€- 39€ tai galim keistis. Pardavęs Ak-47 Vulcan už 44€-45€ turėtum gauti apie 38€ - 39€ į Wallet. Man visais atvejais bus pliusas. Pats Ak-47 Vulcan MW man kainavo tik 2jų raktų kainą iš CS: GO store. Dėžes gavau drop ir pamėginau laimę. Laikui bėgant, skin'as atsibodo ir tapo nenaudojamu.

Redaguota , nario Gamer4Fun
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kuo tai susija su mano tema? :o Jei tau Ak-47 Vulcan MW yra sh..tai tu nieko neišmanai apie skin'us.

Jis kalbėjo tikriausiai apie tą savo skiną kur siūlė, - Souvenir klasės ginklai niekam nepaslaptis kad yra ***** ir nieko verti, nes jų kaina gali būti ir 1$ ir 20$. :D

Redaguota , nario STEAM žaidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis kalbėjo tikriausiai apie tą savo skiną kur siūlė, - Souvenir klasės ginklai niekam nepaslaptis kad yra ***** ir nieko verti, nes jų kaina gali būti ir 1$ ir 20$. :D

Aš kažkada rinkau tuos "Souvenir", bet turėjau tik du, o iš 2jų kolekcija ne kokia yra tai pardaviau ;-D Jei kam yra įdomu, tai nuo temos sukūrimo iki dabar, parduoti jau 5 skin'ai. Dabartinė kaina yra 46€, tai į Wallet "įkristų" apie 39€ - 40€. Gavau kelis pasiūlymus su Gift'ais, bet kolkas nieko įdomaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...