Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki kaip perskaitėte projektas nesiekia žmonių ieškau šiems darbams: Iki starto liko 2 savaitės reikia nustebinti SAMP pasaulį.

  • Misijų scenaristo/produserio.
    • Turėti labai gerą vaizduotę kurią galima įgyvendinti NPC botų pagalba. 
    • Reikės botų veiksmus įrašyti (Pamokysiu kaip).
  • Reklamieriaus rimto. Tokie kad paprastai už adminą išsiūsių reklama netinka.(Reikia kad reklamuotojas turėtų unikalių idėjų reklamavimui).
  • C++ programuotojo.
  • Cinema4d modeliuotojo.
  • Maperio.(Niekada neimsiu tingaus šmikio.)(Projekto mapinimas 'Simple but intresting')
  • Tikro Vfx'erio Kuris mokėtų dirbti ne tik su Sony Vegas.
  • Pagalbininko skriptinime.

Manai atitinki ir esi tikrai rimtas ? parašyk man į skype: live:cicenas.mantvydas
 
 
Projektas: http://agrp.lt - mūsų VVP: http://agp.us.lt/vvp

Redaguota , nario URAGANAS

HARD-UCP comming soon.

(redaguota)

Ieškai žmonių, kurie būtų labiausiai patyrę ir mokėtu galima sakyti VISKĄ ir nemokėtum jiems ? Rastum tik naujoką vieną ar kitą. Tikrai niekas nesibels ten, kur nėra kažko mokamo

Man nereikia ten powerfull skripterių ir kito. Man reikia kurie tuo domisi. O tavęs faktiškai neimčiau į projektą nes su tokiu požiūriu tu visdar nesubrendęs.Ir neturi suvokimo apie projektą kuriam nusišikt ant pelno.

Piniginės auka.Esi. Pasakyčiau istoriją tau bet tu jos nesuprasi. Kaip tapau programuotoju.

Redaguota , nario URAGANAS

HARD-UCP comming soon.

Man nereikia ten powerfull skripterių ir kito. Man reikia kurie tuo domisi. O tavęs faktiškai neimčiau į projektą nes su tokiu požiūriu tu visdar nesubrendęs.

 

Jei žmogus nori atlygio už atliktą darbą tai jį tu skaitai nesubrendusiu? Kam investuoti savo laiką bei pinigus į tai kas tikrąja to žodžio prasme nesiekia pelno? pats pagalvok? Jei tu vienas nesieki pelno tai tu mokykis tai ką išvardinai ir nesiek pelno vienas bei nevadink kitų nesubrendusiais jei jie kaip tik nori pelno. Kita vertus siūlyčiau pasidomėti apie investicijas bei pelną, gal tuomet pakeisi nuomonę apie kitus žmones kurie žūt būt siekia pelno.

2014-03-28 - 2015-02-24

Jei žmogus nori atlygio už atliktą darbą tai jį tu skaitai nesubrendusiu? Kam investuoti savo laiką bei pinigus į tai kas tikrąja to žodžio prasme nesiekia pelno? pats pagalvok? Jei tu vienas nesieki pelno tai tu mokykis tai ką išvardinai ir nesiek pelno vienas bei nevadink kitų nesubrendusiais jei jie kaip tik nori pelno. Kita vertus siūlyčiau pasidomėti apie investicijas bei pelną, gal tuomet pakeisi nuomonę apie kitus žmones kurie žūt būt siekia pelno.

Asmeninę nuomonę išreiškiau. Šaunu kad jis domisi ir t.t. Tai kam čia bereikalingai freepostint? Savo nuomonę gali išreikšti ir per PM tema ne jam skirta. Ir tikrai yra žmonių kurie nesiekia pelno :) O jei jum terūpi tik pelnas... Su tokiu požiūriu nieko nepasiekt - jei pradžioje viską pardavinėsi.

HARD-UCP comming soon.

Asmeninę nuomonę išreiškiau. Šaunu kad jis domisi ir t.t. Tai kam čia bereikalingai freepostint? Savo nuomonę gali išreikšti ir per PM tema ne jam skirta. Ir tikrai yra žmonių kurie nesiekia pelno :) O jei jum terūpi tik pelnas... Su tokiu požiūriu nieko nepasiekt - jei pradžioje viską pardavinėsi.

 

Tu pats supratai ką tu parašei, t.y. "Su tokiu požiūriu nieko nepasiekt - jei pradžioje viską pardavinėsi."

Tu man paaiškink kaip galima kažką pasiekti nesiekiant pelno? Na nebent tu esi labai turtingas, kad visas investicijas paklotum atidarydamas savo piniginę. Žinoma pradžioje reikią investuoti iš savo kišenės, arba skolintis ir t.t. bet vėliau bet kokiu atveju reikią siekti pelno, kad visos pradinės investicijos atsipirktų. Aišku jei pas žmogų nėra motyvacijos siekti pelno, tai niekuo mes padėti negalime ;)

2014-03-28 - 2015-02-24

Tu pats supratai ką tu parašei, t.y. "Su tokiu požiūriu nieko nepasiekt - jei pradžioje viską pardavinėsi."

Tu man paaiškink kaip galima kažką pasiekti nesiekiant pelno? Na nebent tu esi labai turtingas, kad visas investicijas paklotum atidarydamas savo piniginę. Žinoma pradžioje reikią investuoti iš savo kišenės, arba skolintis ir t.t. bet vėliau bet kokiu atveju reikią siekti pelno, kad visos pradinės investicijos atsipirktų. Aišku jei pas žmogų nėra motyvacijos siekti pelno, tai niekuo mes padėti negalime ;)

Kaip čia pasakius paprasčiau: pasakysiu kad ne vieną projektą turiu :) O lietuvoje pelno siekt neapsimoka. Nes tai yra grašiai.

HARD-UCP comming soon.

Man nereikia ten powerfull skripterių ir kito. Man reikia kurie tuo domisi. O tavęs faktiškai neimčiau į projektą nes su tokiu požiūriu tu visdar nesubrendęs.Ir neturi suvokimo apie projektą kuriam nusišikt ant pelno.

Piniginės auka.Esi. Pasakyčiau istoriją tau bet tu jos nesuprasi. Kaip tapau programuotoju.

Logika - Leidi pinigus ( savo, ar kito žmogaus ), niekam? Logika tame, jog dabar visi nori užsidirbti bet kokiu būdu, savo laiko žmones kurie nusimano tavo išvardintuose srityse rimtai neužsiims už dyką, nes užsidirbti visada yra gerai. Bet dirbti už dyką galima tik tuomet, jei nori praktikuoti ir tobulinti savo įgūdžius ( bet tai bus naujokas savo srityje ). 

Lietuvoje pelno neapsimoka siekti, nes tai grašiai? Las-Venturas, SARG, LMG populiariausi SA:MP projektai Lietuvoje kurie manau iš tų žaidimų ir gyvena, ten tie tūkstančiai kuriuos jie gauna, tau skaitosi grašiai? 

1.2.3....
Soon... New. Unique.

 

Kaip čia pasakius paprasčiau: pasakysiu kad ne vieną projektą turiu :) O lietuvoje pelno siekt neapsimoka. Nes tai yra grašiai.

"Grašiai" wou, man įdomu kiek pats per mėnesį uždirbį. :) Kadangi aš būdamas 16 mečių uždirbu Lietuvoje ir sakyčiau labai neblogai savo metams.

Tavo logika yra atsiprašau, bet debiliška. Kadangi kiekvienas profisionalas, už dyką nedirbs, nes savo laiko gaišti ant kažin kokio projekto tai neapsimoka, nes per tą laiką gali uždirbti litus. 

URAGANAS neiesko tokiu tobulu kaip jus. Jis tisiog Iesko pagalbininku nes jis nieko nebespeja Vienas dirbti. Pvz man nereiketu tu LT nes kam ju? Godus jus ar Kas?

120519875_covernr.thumb.png.f7542f53e9acc40dab291f48ab92d032.png

<iframe src="https://discordapp.com/widget?id=251038117270781952&theme=dark" width="350" height="500" allowtransparency="true" frameborder="0"></iframe>

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...