Peršokti į turinį

Kaip vertinate šį Steam Rudens Sale 2014?


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Steam Rudens Sale 2014  

12 balsai

  1. 1. Kaip vertinate šį Steam Rudens Sale 2014?

    • 10 balų, teigiamai!
      3
    • Vidutiniškai
      2
    • Galėjo būti ir geriau
      4
    • "Beryšio" visai, konkreti nesąmonė
      0
    • Aš nieko nepirkau ir man neįdomu!
      3


Recommended Posts

Man visai patiko. Nusipirkau 4 kopijas DayZ,19 kopijų CS: Complete. 5 kopijas CS: GO ir 3 kopijas Payday 2: Miami DLC.

Šitame forume bandžiau parduoti rublių kainomis su ROW gift'ais. Niekas nieko nepirko- jų problemos :D :D Jei perka už dvigubą kainą :D :D

Kolkas išpardaviau tik pusė turimų gift'ų :( bet esu kaip jau ir pliuse, dvigubai pliuse, daug ką pardaviau papildymu už x2 kainą :D

Patį Sale vertinčiau 10 balų, kodel gi ne? Jei per Sale pardavęs pusė gift'ų jau esi pliuse vos ne dvigubai- tai buvo geras sale! :D

Dabar laukiu Žiemos (Winter) Sale.

Tikiuosi per Winter Sale bus akcija didesnė DayZ'ui ir Arma 3. Dar visai norėčiau pamatyti CS: Complete arba CS: GO su -80% :D

Ir beabejo laukiu naujų Winter Steam Cards, naujų badges ir lvl kelsiu :D :D

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man visai patiko. Nusipirkau 4 kopijas DayZ,19 kopijų CS: Complete. 5 kopijas CS: GO ir 3 kopijas Payday 2: Miami DLC.

Jeigu užsiimi Steam žaidimų pirkimu/pardavimu/keitimu tai tokie tavo pirkimai dar sakyčiau mažoki :) O aš pirkau tik Grid 2 (draugui) ir Arma 3 (sau pabandymui, ir kolkas žaidimas man patinka). O ką daugiau niekas nieko nepirko? Kaip gaila, kad žmonės nenori įsigyti legalių (Steam) žaidimų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išleidau gan normaliai, geriausi iš pirkinių tai:

  • ARMA III
  • Kerbal Space Program
  • Max Payne 3: Complete Edition
  • Grand Theft Auto: Complete
  • Saints Row: Franchise Pack
  • BF: Bad Company 2
  • Mount & Blade: Warband
  • Portal
  • Portal 2
  • Far Cry
  • Super Meat boy
  • Ir daug kitų pigių žaidimų, kurių nežinau ar kadanors žaisiu :D

Dabar belieka laukti winter sale, nes norėsiu pasikelti iš 36 steam level iki 50 :)

Redaguota , nario 'Tomas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išleidau gan normaliai, geriausi iš pirkinių tai:[l

Dabar belieka laukti winter sale, nes norėsiu pasikelti iš 36 steam level iki 50 :)

Patarčiau pirmą dieną prisipirkti Steam Winter naujų kortelių, kai kaina būna po 0.06€ - 0.07€. Arba laukti pačių paskutinių 30 min kai kortelės išimamos iš Market ir visi jas dalina nemokamai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...