Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki

 

 

 

Taigi turiu kolkas pc su xp windows'ais, ir man jie jau įgriso, bet taip ar taip reik jau rašyti.

Taigi, įsirašiau windows 8 failus į dvd diską, ir bandau boot'int, tik staiga rašo:
CDBOOT: cannot boot from cd - code 5

 

Kažkiek žiūrinėjausi googlėjė, bet nepadėjo.

Please HELP ME

Redaguota , nario Rolandas.

Ne taip įrašei vadinasi, pasakyk kaip įrašei. O per setup.exe su nesibootinančiu disku nepavyks, nes kompas kol instaliuojas win kelis kart persikrauna, ir tau jau pirmo persikrovimo metu arba išvis pradės rašyt kad nėra jokios operacinės, arba užkraus senus windows, o paskui vėl paspaudus setup.exe prašys pradėt iš naujo diegt..

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Ne taip įrašei vadinasi, pasakyk kaip įrašei. O per setup.exe su nesibootinančiu disku nepavyks, nes kompas kol instaliuojas win kelis kart persikrauna, ir tau jau pirmo persikrovimo metu arba išvis pradės rašyt kad nėra jokios operacinės, arba užkraus senus windows, o paskui vėl paspaudus setup.exe prašys pradėt iš naujo diegt..

PowerISO įrašiau, diske visi failai yra.

Ne, tiesiog viską su CDBurnerXP sukeliam ISO failą į  diską ir įdėję diską į kompą (Prieš tai išjungiame) Ir įjungdami spaudinėjam man rodos ESC ar F2 ir rašo "Press any button to boot from CD/DVD" paspaudžiam betką ir pradeda rodyt setupą

Taigi tą ir darau :D

Tada tikriausiai pats atsisiųstas .iso yra blogas. Jei diskas nesibootina tai galimos priežastys tik netinkamas disko atvaizdas arba pats disko įrašymas..

Nu žinok, kad ne, ant kito pc viskas eina 

Dar galvoju, bandyti formatuoti diską

Dar vienas dalykas,

 

Pamenu ant vieno pc kurį turėjau metė panašų error, tik ten bootmrg kažkoks, tai tik reikėjo išjungti apsaugą, o čia tokio dalyko nėra :/

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...