Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Runescape pinai 18LT


Airiasas456

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4852 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va pažįstų žmogų kuris pardavinėja pinus, jei kam reikia rašykit. Kaina - 18LT , pinigus reikėtų pervesti i banko saskaitą. Žmogus tikrai patikimas. Aš tarpinikauju, todėl jūsų tikrai neapgaus, nes aš jį asmeniškai pažįstu :) Už tarpininkavimą man reikėtų atsilyginti +rep arba 100FLT. Jei susidomėjote rašote čia, arba man į skype: Airiuxxx2

Retas atvejis, kad nebūtų pinų, bet kartais pasitaiko.

Taisyklė neperki-tyli, čia galioja

Ačiū už supratingumą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest SoryUzAcc
Tai va pažįstų žmogų kuris pardavinėja pinus, jei kam reikia rašykit. Kaina - 18LT , pinigus reikėtų pervesti i banko saskaitą. Žmogus tikrai patikimas. Aš tarpinikauju, todėl jūsų tikrai neapgaus, nes aš jį asmeniškai pažįstu :) Už tarpininkavimą man reikėtų atsilyginti +rep arba 100FLT. Jei susidomėjote rašote čia, arba man į skype: Airiuxxx2

Retas atvejis, kad nebūtų pinų, bet kartais pasitaiko.

Taisyklė neperki-tyli, čia galioja

Ačiū už supratingumą :)

Pažeisiu taisyklę. Rsbot.lt pinai banku 13lt dar čia su tavim tarpininkaut. 100Proc iš pinline.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va pažeidei tasyklę -rep galiu dėt, bet aš geras šiandien, taigi pradedam:

Eik ir pirk iš to rsbot jei nori, aš tau iš čia neliepiu pirkt.

Tarpininkavimas skirtas tam, kad klientas žinotų, kad jo pinigai nedings ir aš tai garantuoju 100%.

Atsigauk su ta savo pin line tokiu bajerių senai nebėra pas mus.

Dar kartą nusižengsi taisyklei gausi -rep. Ačiū už supratingumą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4852 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...