Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žmogus Lenkas


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau, man nei juokinga čia buvo nei ką. Galbūt čia nieko blogo šituo video ir nenorėta parodyt, bet įdomu, kokie komentarai čia būtų, jeigu lenkas būtų sukūręs panašų video apie lietuvį. Paprasti, tokie patys žmonės, tie lenkai, kaip ir mes. Žinoma, ir Lietuvoje, ir Lenkijoje yra žmonių, už kuriuos tautiečiams yra gėda, tačiau to nepakeisi. Galbūt Lenkijoje tokių ir daugiau, bet tai tik todėl, kad ten žmonių daugiau. 

 

Kita vertus, labai abejotina, kad šiuo video nenorėta nieko įžeisti. Netgi pats pavadinimas ,,žmogus lenkas" rodo, kad lenkai jau nebesiskaito žmonėmis. Tai vat ir matom, vieną iš pavyzdžių, kai sakiau, kad yra gėdą už tautiečius...

 

Internete sutinku daug, įvairių tautybių žmonių. Ir tenka dažnai susikivirčyti su mano labai mėgstamais Latviais, ir netgi kartais susidraugauti su mano labai nemėgstamais rūsais. Visiškai nepriklauso, iš kokios šalies jie yra, aš žmogų mėgstu/nemėgstu dėl to, koks jis yra. Gal pagaliau užaukit ir nustokit plaukt su banga ir nekęsti lenkų tik todėl, kad ir kiti jų nekenčia, nors ir neturi argumentų. Turėkit savo nuomonę. Ir jeigu jau ruošiatės nekęst tų lenkų, bent jau savęs paklauskit ,,kodėl?" ir ,,ar mes nedarom to paties?"...

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir iki šiol nesupratau kodėl lietuviai nekenčia lenku ar ką jie mum padarė?

Seniau Lietuva ir Lenkija turėjo kivirčų dėl žemių ir panašių dalykų, bet kažkodėl labai abejoju, kad šiuolaikinis jaunimas būtent dėl to jaučią tokia neapykantą jiems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir iki šiol nesupratau kodėl lietuviai nekenčia lenku ar ką jie mum padarė?

Kaip žinome iš istorijos lenkai buvo užgrobę Vilnių. Dėl to jų ir nemėgsta senieji Lietuvos gyventojai ir savo vaikams/anūkams įkala į galvas, kad lenkai blogis :D

Redaguota , nario sheat0n
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, man nei juokinga čia buvo nei ką. Galbūt čia nieko blogo šituo video ir nenorėta parodyt, bet įdomu, kokie komentarai čia būtų, jeigu lenkas būtų sukūręs panašų video apie lietuvį. Paprasti, tokie patys žmonės, tie lenkai, kaip ir mes. Žinoma, ir Lietuvoje, ir Lenkijoje yra žmonių, už kuriuos tautiečiams yra gėda, tačiau to nepakeisi. Galbūt Lenkijoje tokių ir daugiau, bet tai tik todėl, kad ten žmonių daugiau. 

 

Kita vertus, labai abejotina, kad šiuo video nenorėta nieko įžeisti. Netgi pats pavadinimas ,,žmogus lenkas" rodo, kad lenkai jau nebesiskaito žmonėmis. Tai vat ir matom, vieną iš pavyzdžių, kai sakiau, kad yra gėdą už tautiečius...

 

Internete sutinku daug, įvairių tautybių žmonių. Ir tenka dažnai susikivirčyti su mano labai mėgstamais Latviais, ir netgi kartais susidraugauti su mano labai nemėgstamais rūsais. Visiškai nepriklauso, iš kokios šalies jie yra, aš žmogų mėgstu/nemėgstu dėl to, koks jis yra. Gal pagaliau užaukit ir nustokit plaukt su banga ir nekęsti lenkų tik todėl, kad ir kiti jų nekenčia, nors ir neturi argumentų. Turėkit savo nuomonę. Ir jeigu jau ruošiatės nekęst tų lenkų, bent jau savęs paklauskit ,,kodėl?" ir ,,ar mes nedarom to paties?"...

Čia tik ištrauka iš trečiosios "SERIALAS" serijos. Aš irgi nelabai turiu ką prieš lenkus, bet vis tiek pakelia nuotaiką tokie filmukai. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir iki šiol nesupratau kodėl lietuviai nekenčia lenku ar ką jie mum padarė?

Oj daug yra dalykų, del kurių galima jų nemėgti, visu pirmiausia, jie vis dar galvoja, kad jiem priklauso vilnius, dar vienas dalykas, kai lenkai zaidzia fulioka pries lietuvius, tai visad stiprinamas saugumas, tikrinami krepsiai ir panasiai, o ne veltui, nes visi kas ten vaziuoja yra didesne dalis dalbajobu, gali youtubej paziureti, kas darosi kai pralaimi ju komanda, viska griauna dauzo lauzo, na cia galima rasyt ir rasyt kodel lenku galima nemegti, bet as pries juos neturiu nieko, peace :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reik turėt ir humoro jausmą. :)

Turiu humoro jausma. Keista, bet siame video irase nepamaciau nieko juokingo. Kaip supratau, cia yra netiesioginis lenku isjuokinimas. Dar reikia turet talento, ikisti tiek nesamoningu dalyku i 16 sekundziu trukmes video.

Taip, suprantu, kad lietuviai nekencia lenku del praeities. Bet kodel kai kurie sprendzia is praeities? Neismanau istorijos, bet, kiek pamenu, antrojo pasaulinio karo metu, Vokieciai buvo uzgrobe Lietuva (ypac Klaipeda, jeigu neklystu). Keista, taciau siuo metu niekas is lietuviu ne niekina Vokieciu, o atvirksciai - megsta juos. Tikriausiai del to, kad Vokietija yra stipri ekonomiskai, ir be jos, Europos Sajunga butu niekas, savaime aisku, kad ir Lietuva tuo paciu gautu maziau pinigu. Supraskit, kad kiekvienoje valstybeje yra nieksu ir geru zmoniu. Visada pastebime svetimu klaidas bei trukumus, bet ar musu salis yra tokia ideali, kad kitus isvadiname bjauriausiais zodzias? Kodel nepradet nuo saves?

Redaguota , nario xOzer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj daug yra dalykų, del kurių galima jų nemėgti, visu pirmiausia, jie vis dar galvoja, kad jiem priklauso vilnius, dar vienas dalykas, kai lenkai zaidzia fulioka pries lietuvius, tai visad stiprinamas saugumas, tikrinami krepsiai ir panasiai, o ne veltui, nes visi kas ten vaziuoja yra didesne dalis dalbajobu, gali youtubej paziureti, kas darosi kai pralaimi ju komanda, viska griauna dauzo lauzo, na cia galima rasyt ir rasyt kodel lenku galima nemegti, bet as pries juos neturiu nieko, peace :)

 

Iš ko sprendi kad Lenkai mano kad vilnius jų? Tiesiog Lietuviai prisižiurėjo tokiu laidų per teliką kaip Dviračio šou kur beveik kiekvienoje serijoje yra scena apie Lenkus, tose scenose yra pavaizduojami Lenkai Lietuvio akimis. Kad ten wilno nasze ir t.t. Mano manymų nepavyke juokeliai :| .Trumpiau smegenu plovimas. Taipogi BEVEIK kiekvienos šalies sirgaliai laužo viską kai ju komanda pralaimi. Nieko blogo neturiu tarp Lietuviu ir Lenku. Pats gerai suprantu kad kiekvienoje šalyje yra tokių žmonių kurie stumia viens ant kito.

Redaguota , nario Deniel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš ko sprendi kad Lenkai mano kad vilnius jų? Tiesiog Lietuviai prisižiurėjo tokiu laidų per teliką kaip Dviračio šou kur beveik kiekvienoje serijoje yra scena apie Lenkus, tose scenose yra pavaizduojami Lenkai Lietuvio akimis. Kad ten wilno nasze ir t.t. Mano manymų nepavyke juokeliai :| .Trumpiau smegenu plovimas. Taipogi kiekvienos šalies sirgaliai laužo viską kai ju komanda pralaimi. Nieko blogo neturiu tarp Lietuviu ir Lenku. Pats gerai suprantu kad kiekvienoje šalyje yra tokių žmonių kurie stumia viens ant kito.

http://www.independent.co.uk/sport/football/international/world-cup-2014-japanese-fans-clean-stadium-after-losing-21-against-ivory-coast-9539793.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj daug yra dalykų, del kurių galima jų nemėgti, visu pirmiausia, jie vis dar galvoja, kad jiem priklauso vilnius, dar vienas dalykas, kai lenkai zaidzia fulioka pries lietuvius, tai visad stiprinamas saugumas, tikrinami krepsiai ir panasiai, o ne veltui, nes visi kas ten vaziuoja yra didesne dalis dalbajobu, gali youtubej paziureti, kas darosi kai pralaimi ju komanda, viska griauna dauzo lauzo, na cia galima rasyt ir rasyt kodel lenku galima nemegti, bet as pries juos neturiu nieko, peace :)

 

Kaip žinome iš istorijos lenkai buvo užgrobę Vilnių. Dėl to jų ir nemėgsta senieji Lietuvos gyventojai ir savo vaikams/anūkams įkala į galvas, kad lenkai blogis :D

 

Seniau Lietuva ir Lenkija turėjo kivirčų dėl žemių ir panašių dalykų, bet kažkodėl labai abejoju, kad šiuolaikinis jaunimas būtent dėl to jaučią tokia neapykantą jiems :)

Dėkui kad apšvietėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš ko sprendi kad Lenkai mano kad vilnius jų? Tiesiog Lietuviai prisižiurėjo tokiu laidų per teliką kaip Dviračio šou kur beveik kiekvienoje serijoje yra scena apie Lenkus, tose scenose yra pavaizduojami Lenkai Lietuvio akimis. Kad ten wilno nasze ir t.t. Mano manymų nepavyke juokeliai :| .Trumpiau smegenu plovimas. Taipogi BEVEIK kiekvienos šalies sirgaliai laužo viską kai ju komanda pralaimi. Nieko blogo neturiu tarp Lietuviu ir Lenku. Pats gerai suprantu kad kiekvienoje šalyje yra tokių žmonių kurie stumia viens ant kito.

Jokia čia propaganda, tai yra tikrovė, lenkai nori kad ant jų namų gatvės būtų parašytos lenkiškai, verkia, kad švietimas yra šūdinas ir "specialiai" juos taip spaudžia, nors jiem ir tai yra palengvinti egzaminai ir panašiai, žodžiu lenkai per daug nori lengvatu Lietuvoje, nors patys del jos nėra nieko gero padariusi, žiūrint į istorija, tai kaip buvo dalbajobai taip ir bus :) čia mano nuomonė, peace.

 

 

ir čia turbūt vienas iš begalės filmukų, kurie pristato lenkus, kaip "Super" tauta

Redaguota , nario Jesus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jokia čia propaganda, tai yra tikrovė, lenkai nori kad ant jų namų gatvės būtų parašytos lenkiškai, verkia, kad švietimas yra šūdinas ir "specialiai" juos taip spaudžia, nors jiem ir tai yra palengvinti egzaminai ir panašiai, žodžiu lenkai per daug nori lengvatu Lietuvoje, nors patys del jos nėra nieko gero padariusi, žiūrint į istorija, tai kaip buvo dalbajobai taip ir bus :) čia mano nuomonė, peace.

 

 

ir čia turbūt vienas iš begalės filmukų, kurie pristato lenkus, kaip "Super" tauta

Prasyciau nemaisyti Lietuvos lenku, kilusiu is Baltarusijos/Rusijos, kalbancius per pus lenkiskai ir baltarusiskai, su tikrais lenkais is Lenkijos. Kalba eina, apie tikrus lenkus, kurie gime uz Lietuvos ribu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3409 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...