Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas MAPP'eris.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

esu www.better-life.lt savininkas Paulius_Bond.

IP: 91.211.244.160:7777

Anksčiau projektas dar vadinosi www.new-life.lt

Su bendrasavininku skripteriu Dovydu(Malossi_Sport) ieškome MAPP'erio.

Veikiame virš mėnesio, pastabų, dėl puslapio ar pačio serverio nereikia, ši tema ne apie tai, o ir problemos žinomos ir man pačiam bei yra sprendžiamos.  

 

// Viskas būtų gerai, bet neturime mapp'erio, o be jo mes nieko ypatingo, yra daug idėjų ir iš skripto pusės Dovydas dirba puikiai, tačiau daugumai idėjų priedo reikia ir MAPP darbo, be to ir dabartiniams MAPP darbams yra nuo 2 iki 4 metų, tad kokios jūsų sąlygos, jei nesate kokiame projekte.

 

// Parašykite man į skype:samponline7

 

P.S Skaičiau temas kur taipogi ieškomi mapp'eriai ir taip toliau, tad iškart sakau, jog atlygis nebus vien serverio paslaugos, kurias aišku ir šiaip duočiau, jei būsite atsakingas už mūsų serverio “išvaizdą“.

 

Trumpa INFO:

 

Serveris paleistas 2014-10-20 dieną, mūsų rekordas yra 63 žaidėjai, pradžioje turėjome daug sunkumų, nes serverio versija paskutinį kartą tobulinta buvo 2012 metų balandį.
Šį GAMEMODE'ą sukūrė Dovydas(Malossi_Sport) 2011 metais. Jo skype:zigulys400 
Tačiau pereinant į 2013 metus Dovydas pardavė senąją jo versiją ir ji paplito, TAI PARAŠYTA, kad nebūtų komentarų paplatintas GM ir t.t, nes būčiau galėjęs lažintis, jog būtų taip įvykę. Daugumai būtų nesvarbu, jog ieškau mapp'erio, o svarbu būtų pasakyti, kad GM paplatintas ir t.t //Bent jau kol kas viskas einasi išties puikiai. 
Sistemos yra tobulinamos, klaidos taisomos, puslapis tobulinamas. :)
Redaguota , nario Pauliokas007
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

kame zapadlo buvo pas šį žmogų tai kak nada nepatariu eiti

galėčiau pradėti nuo galo bet pradėsiu nuo pradžių :D

Aš jį pasikviečiau mes viską aptarėme sutarėme atlygį už vieną mapp darbą. Kaip ir viskas sutarta, buvo mapp darbas daugiabučiai(užsilikęs nuo seniau), sutarėm bendra sumą 25lt, bet jam gi dar reikėjo ta likusį plotą užimt prie daugiabučių nusprendėm padaryti tokia kaip eglės įžiebimo vietą, sakau gerai padarysiu viską. Sakau banku mokėsi? o jis man atrėžė tokia žinutę:


[2014.11.26 16:20:54] Paulius_Bond: O pinigus jums susiųsti SMS žinute tinka ar ne?

Iškart pasirodė nerimtas,nu bet galvoju tiek to žiūrėsim kas bus toliau, dariau pagal jo norus aš tą papildomą renginio vietą dirbau gerą dieną(primenu pagal jo norus),

for example:


[2014.11.26 16:23:32] Paulius_Bond: Tai dėl daugiabučių kalbant, nereikia taip arti tų medžių.

 

[2014.11.26 16:23:45] Paulius_Bond: Ir balkonuose reikia kažkokių durų, bet ne ryškių. (think)

Galiausiai pabaigęs darbą parašiau jam atgalinę žinutę kad viskas pabaigta, kai galiausiai viską pabaigiau parėjo tokia žinute


[2014.11.28 16:15:45] Paulius_Bond: Ai pagalvojau, kad gal geriau užteks ir tų daugiabučių. (think)

Nu ir n* pagalvojau nu gerai p* patirties šiek tiek įgavau tiek to.  Galiausiai daugiabučiams jo prašymai buvo tik tokie:


[2014.11.28 16:17:14] Paulius_Bond: Man reikia, tik daugiabučių su kiemu, bet reikia, kad daugiabučio balkonuose būtų durys, kokios neryškios, kad labai neatkreiptų dėmesio. O stogą paįdominti kažkaip? (think)

padariau jo visus reikalavimus na maždaug per 30min(užsimanė lifto ant stogo) pabaigiau parašiau ir ką jūs manot po mano žinutės pyst ignoras :D 


[2014.11.28 16:30:34] Paulius_Bond: Tai Lietuvoje tai taip, kad nėra normalių išėjimų į stogą, bet užsienyje tai kasdienybė.
[2014.11.28 16:33:41] MBIL: na gerai gal padarysiu kokį liftą ant stogo ir suoliukus
[2014.11.28 16:52:33] MBIL: dabaigiau
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Visų pirma, darbas dar nebuvo baigtas, o jau kalbėjote apie jo kainą.

Iš pradžių tikėjausi, kad bus padaryta tame laisve plote kažkas tokio "stulbinamo" tarkim kaip daugiabučiai, bet teko labai nusivilti, nes nemačiau šlamštą.., buvo pasibaisėtina, tačiau delsiau ir laukiau, gal situacija pagerės, bet kaip jau baigėte darbą, pamačiau, kad esu graudžiai nustebęs, jog daugiabučiai atrodo itin neblogai, o visa kita padaryta taip prastai, kad man net pasidarė pikta, tie palyginimai apie Lietuvą ir užsienį, tik tarp kitko, kad leisčiau jums suprasti ką noriu pasakyti prašydamas padaryti tą ar aną.. dalyką.

 

Turiu savo nuomonę, maždaug įsivaizduoju ko ir kur noriu. todėl norėjau to ir viską sakiau ką padaryti, lydėjo palyginai.  ;)

 

// Kokia ten galėjo būti patirtis, tu gal parodyk ką ten padarei. :D Ten padarytas pagrindas ir dar įkelta pora didelių objektų, OHO. :D

 

// Siuntimas SMS žinute yra nerimta, nemačiau čia nieko ne rimto, juk paklausiau ar jums taip tinka.

Tiesiog sąskaitoje turėjau nemažai pinigų ir man nebuvo reikšmės ar jums juos kur nusiųsiu ar į savo mokejimai.lt paskyrą.

Redaguota , nario Pauliokas007
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...