Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padekit atnaujinti Android ;)


sPatNy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Padekit atnaujinti android, bandau pagal sita video 

Bet kaip isijungiu ta console ar kaip, man ismeta "Nera Komandos" Ir viskas. Gal galit padeti atnaujinti, gal zinot kokiu programu kur per PC galima? Anksciau as atnaujinau per PC bet neprisimenu programos pavadinima. Mano telefonas Galaxy S2 Plus - android 4.2.2

Dekui, uz pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programų nelabai žinau tavo telefonui, nes kažin ar dar yra tokių, kurios kuriamos senesniems telefonams (apie tavo kalbu). Šiaip gan lengvas būdas yra čia: http://www.ibtimes.co.uk/update-galaxy-s2-plus-i9105-i9105p-android-4-4-2-kitkat-via-cyanogenmod-11-1434139 . Bet atsinaujint androidų aš tau nepatariu, nes neoficialūs dažniausiai turi klaidų, gali pasitaikyt ne tokie, kokie turėtų būt, ta prasme skirtumo tu beveik nepajausi, tik į šiek tiek išvaizda pasikeis ir nustatymuose matysi, kad naujesni androidai, o toliau vien tik minusai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Programų nelabai žinau tavo telefonui, nes kažin ar dar yra tokių, kurios kuriamos senesniems telefonams (apie tavo kalbu). Šiaip gan lengvas būdas yra čia: http://www.ibtimes.co.uk/update-galaxy-s2-plus-i9105-i9105p-android-4-4-2-kitkat-via-cyanogenmod-11-1434139 . Bet atsinaujint androidų aš tau nepatariu, nes neoficialūs dažniausiai turi klaidų, gali pasitaikyt ne tokie, kokie turėtų būt, ta prasme skirtumo tu beveik nepajausi, tik į šiek tiek išvaizda pasikeis ir nustatymuose matysi, kad naujesni androidai, o toliau vien tik minusai.

Na dekui uz nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O norint įrašyti naujesne android versija reikia nurootint telefoną? Ar galima ir be rooto įrašyt ir su rootu? Pas mane pavizdžiui tik rootintas, bet jokiu root programų neįsirašęs :). Gal galėtumėt kokia pamokėlę atsiūst kaip įsirašyti tą versiją? Mano telefonas Samsung Galaxy SIII i9300 :).

p.s Kaip galima įsirašyti versija oficialiai?

Redaguota , nario Tross'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O norint įrašyti naujesne android versija reikia nurootint telefoną? Ar galima ir be rooto įrašyt ir su rootu? Pas mane pavizdžiui tik rootintas, bet jokiu root programų neįsirašęs :). Gal galėtumėt kokia pamokėlę atsiūst kaip įsirašyti tą versiją? Mano telefonas Samsung Galaxy SIII i9300 :).

p.s Kaip galima įsirašyti versija oficialiai?

Nežinau, man veikia nenusirootinus (bandžiau su 4 telefonais), tačiau visi sako, kad būtina rootint. Oficialios versijos neįsirašysi, kadangi jeigu atsiranda oficiali, tau iškarto telefone išmestų lentelę, kad yra galimybę atsinaujint androidus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, man veikia nenusirootinus (bandžiau su 4 telefonais), tačiau visi sako, kad būtina rootint. Oficialios versijos neįsirašysi, kadangi jeigu atsiranda oficiali, tau iškarto telefone išmestų lentelę, kad yra galimybę atsinaujint androidus.

Jau išsiaiškinau. Oficiale versija galima įsirašyti "KIES" programos pagalba nerootinant telefono. O nerootintam telefonui įrašyti custom versija neis, tik oficiale :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau išsiaiškinau. Oficiale versija galima įsirašyti "KIES" programos pagalba nerootinant telefono. O nerootintam telefonui įrašyti custom versija neis, tik oficiale :)

Kažkokią nesąmone išsiaiškinai. Kai išeina tam tikra oficiali android versija telefonui, tai nesvarbu koks telefonas, bet jeigu įjungta funkcija, kad kiekvieną dieną tikrintų ar yra naujų androidų, tai vos tik atsiradus jiems, parodys, kad yra galimybė atsinaujint, paspaudus, telefonas pats viską padarys, nereikės kompiuterio pagalbos. Kam KIES skirta net nežinau, nes ką per ten galima padaryt, tai lygiai tą patį per telefoną irgi galima. Nerootintam telefonui, bent jau kiek bandžiau (4 telefonus), visiems ėjo custom įrašyt, bet kaip ir minėjau kažkuriam pranešime, kad nepatariu, nes neoficialiuose vien tik minusai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsinaujinti OS į tavo telefono nepalaikomą versiją galima TIK "flashinant custom ROM'ą", per CWM ar kokį kitą recovery rėžimą kuris nenaudoja sertifikatų.

 

Tiem, kurie čia nori kažkokią tai programą atsisiųst ir suspaudyt "Next", kol įrašys custom ROM'ą, čia nėra net ką veikt. Kad tai įsirašytum, turi turėt galvą ant pečių, o ne "Next" spaudyt...

 

Tam, kuris čia sakė, jog jam neveikia "recovery" rėžimas ("Nėra komandos"), tai reiškia jog telefonas yra "užrakintas". Atrakint gali jau ir su paprastom programom, pasigooglink. Tai pat, tai gali susitvarkyti tiesiog perrašius OS į naujausią savo telefonui skirtą, gamintojų pateikiamą OS, tai gali padaryti su Odin programa, berods su ta pačia programa gali ir flashint ROM'ą, jei tau tai lengviau nei per recovery...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...