Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuomonės apie šiuolaikiškus serverius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi! Šiandieną norėčiau sužinoti jūsų nuomonė apie serverius t.y. ko jiems trūksta pvz: kas jums nepatinka senuose kaip sarg.lt ar lmg.lt ir kas nepatinka naujuose?

nu, bet prašau nerašykite platintas gm ar kažka tokio, man reikia pvz: trūksta sulietuvinimo serveriuose, draugiškumo ar kažka tokio, ačiū :) už kiekviena sąmoningai atsakyta klausima duodu +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra tu serveriu, taciau vistiek dauguma renkasi tarp LMG, SARG .. As nesuprantu kodel.. Kuom tas LMG visus traukia ? LV geresnis net uz ta LMG - gal tik LV sunkiau daugumai isivaziuoti i zaidima..

Yra kaip sakiau serveriu, kad ir RLS nera blogas ( apie SAVG tyliu ).. vLKG.Lt modifikacijos pagrindai ir sistemos man visai patiko - zaideju taip pat nera.. TGP-Life spalvu zidrynes, taciau jei susitvarkytu - butu visai gal irgi nieko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek, kad Sarg.LT ir LMG.LT yra sukurti pagal seną stiliu, t.y. šie serveriai sukūrė lengvas galimybes daug užsidirbi virtualios valiutos, todėl dauguma renkasi šiuos du serverius, kadangi būtent tų serverių žaidėjai gauna tai ko jie ir nori, tačiau nepamirškime, jog yra ir tokių žaidėjų kurie nori viską uždirbti per ilgesnį laiką bei nori mėgautis ta realybę atspindinčia ekonomika, t.y. sunkiai uždirbamais pinigais bei naujoviškomis sistemomis, todėl būtent ši žaidėjų grupė renkasi tokius projektus kaip Las-Venturas.LT arba Dogberry.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakykit ką norit ten peikit mane bet pvz man geriausias serveris yra LMG.LT aš jame žaidžiu jau labai ilgai bet su pertraukom ir nesiskundžiu ir nesiruošiu pereiti į kitą serverį dar kai Edga_Kesa naujas sistemas pradėjo galvoti tai lauksim atnaujinimo ^^

O ten kur kitur atnaujinimai vyksta kas 3-5dienas tai jau nebenaujiena galima sakyti o kur lečiau dar tai dar pralinksmėji kad atnaujinimas atkelevo ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...