Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Radion scameris


NoHs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, grįžtu po įspėjimo ir noriu sukurti radion nepatikimumo temą, patarčiau neturėti reikalų su šituo vagimi, kiek reputacijos berodys nepasitikėkit, jo skype vradion o steame užsivadines lukiz steelseries, įrodymų kaip ir nėra nes aš rr steam padariau o jis tuo tarpu išmetė iš draugų. Pavogė redline awp minimal wear. Supergamuose jis turi dahuja su biškiu acc.

Kelsiu šią temą ilgai (jei neužrakins kas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ir dar grybas kurinėja projektus prisivoges, kažką kai bandau čia parduot vieni scameriai rašinėja...

Tai visada taip scameriai rašo tu parduodi kažką o tie nori kad tu eitum pirmas man taspats su LMG milijonais rašo tu pirmas eik nes tu nepatikimas parodau kad turiu 2teigemus atsiliepimus o jie 0 sako tu nepatikimas eik pirmas tą pati ir zyze arba išmeta iš kontaktu iškarto tai čia scamerių daugiau nei 1000..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sveiki, grįžtu po įspėjimo ir noriu sukurti radion nepatikimumo temą, patarčiau neturėti reikalų su šituo vagimi, kiek reputacijos berodys nepasitikėkit, jo skype vradion o steame užsivadines lukiz steelseries, įrodymų kaip ir nėra nes aš rr steam padariau o jis tuo tarpu išmetė iš draugų. Pavogė redline awp minimal wear. Supergamuose jis turi dahuja su biškiu acc.

Kelsiu šią temą ilgai (jei neužrakins kas)

Trade screen ikelk ir chat'ą galima matyti, visiškai yra nesvarbu, ar išmetė tave ar ne, reg logai tavo pc yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jis toks graudus, 500h pralošęs ir sėdi silver 1

Šitas http://steamcommunity.com/profiles/76561198126284697 ?

Counter-Strike: Global Offensive: 504 hrs on record

Vyras patobulėjęs, jau NET SIlver Elite turi :D Ir net 100+ kelis Comp. Won, mldc :D :D :D per 500 valandų, tik 100 Comp :D :D

 

6a42560750ebd932bc1114bec9cb70b5686.jpg

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas http://steamcommunity.com/profiles/76561198126284697 ?

Counter-Strike: Global Offensive: 504 hrs on record

Vyras patobulėjęs, jau NET SIlver Elite turi :D Ir net 100+ kelis Comp. Won, mldc :D :D :D per 500 valandų, tik 100 Comp :D :D

6a42560750ebd932bc1114bec9cb70b5686.jpg

Malačius, tikras pažanguolis, dar 500h žiūrėk jis jau golde !
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitas http://steamcommunity.com/profiles/76561198126284697 ?

Counter-Strike: Global Offensive: 504 hrs on record

Vyras patobulėjęs, jau NET SIlver Elite turi :D Ir net 100+ kelis Comp. Won, mldc :D :D :D per 500 valandų, tik 100 Comp :D :D

6a42560750ebd932bc1114bec9cb70b5686.jpg

Nebesuprantu taves. Ok. 500 h skaityk aš pražaidęs ane? Ir turiu vos ~100comp win ir Silver Elite rank. Tai tipo ksžkas blogai? Jeigu aš žaidžiu daugiau serveriuose su kitais asmenimis, nes man įdomiau nei comp.?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebesuprantu taves. Ok. 500 h skaityk aš pražaidęs ane? Ir turiu vos ~100comp win ir Silver Elite rank. Tai tipo ksžkas blogai? Jeigu aš žaidžiu daugiau serveriuose su kitais asmenimis, nes man įdomiau nei comp.?

Esme tame, jei jis nevogtu niekas ant jo ir nestumtu, bet esu žaidęs vieną kartą su juo ir jis vaikšto pasimetęs, atrodo kad pirmą kart atsisėdo prie pc...

 

Gal kas team pakurt cs:go?:D skype giedris147, kvieskit nuo mg 1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esme tame, jei jis nevogtu niekas ant jo ir nestumtu, bet esu žaidęs vieną kartą su juo ir jis vaikšto pasimetęs, atrodo kad pirmą kart atsisėdo prie pc...

Ant jo realiam gyvenime stumia visi kas nori. Tu su juo pakalbek per telefoną, kaip jis nusišneka. Čia grynai kaip minedas, tas dainuoti nemoka, bet vistiek lenda į sceną, o šitas Vradion Lukas lenda visur ir nieko nesupranta.

Nebesuprantu taves. Ok. 500 h skaityk aš pražaidęs ane? Ir turiu vos ~100comp win ir Silver Elite rank. Tai tipo ksžkas blogai? Jeigu aš žaidžiu daugiau serveriuose su kitais asmenimis, nes man įdomiau nei comp.?

Tu su juo pabendrauk pirma, po to replikuok mano postus. Pažaisk kartu. Paklausyk jo "aiškios" kalbos. Pažiūrėk kaip jis "gerai" žaidžia ir giriasi, kad visada "būna" 30:1 pliuse, kad ištisai žaidžia Competitive ir "visada" laimi, kaip spiegia ir prašo kick pralaimėdamas du pirmus round ir suprasi mano juodą humorą apie jį, kaip žmogus "būdamas" 30:1 ir dienom sėdėdamas tik Competitive Match'uose iš 504 hrs. turi tik 106 laimėjimas ir Silver Elite. Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vienas reflex webskills.lt adminas :D ar kaip ten :DDDD

Vai *Myliu SuperGames.lt*. Gi sakiau kad Reflex tai esu aš. Pasikvieskit i skype: nematytas123 kokiu jums irodimu reikia kad Reflex vartotojas pas mane?? Atsisiu... Kalba nežinodami *Myliu SuperGames.lt*...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vai *Myliu SuperGames.lt*. Gi sakiau kad Reflex tai esu aš. Pasikvieskit i skype: nematytas123 kokiu jums irodimu reikia kad Reflex vartotojas pas mane?? Atsisiu... Kalba nežinodami *Myliu SuperGames.lt*...

Tiesiog kitą kartą pasidomėk kieno acc žadi naudoti, man tai gėda būtų naudoti vagies nicką, + kuri aprašymus su tuo nick, tai tik kenkia projektui, be to turi kitą acc, kam tau dviejų?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu paklausti, temos pavadinimas "Radion scameris", ar jis teisingas? Uzdarbis.lt buvo toks juokingas veikėjas, bet jis buvo Vradion, ne Radion. Jo vardas: Lukas, o pavardė: Sėlenis ar Saulėnas ar Sėlenas, kažkas tokio ir jo skype: vradion. Jis apgavo vieną lankytoją ant 20 lt ir buvo užblokuotas, ar čia tas pats žmogus? Ten jis daug nick kūrėsi, teisinosi, iš jo juokėsi visas forumas. Jei rasiu temą, parodysiu.

Redaguota , nario gotten
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu paklausti, temos pavadinimas "Radion scameris", ar jis teisingas? Uzdarbis.lt buvo toks juokingas veikėjas, bet jis buvo Vradion, ne Radion. Jo vardas: Lukas, o pavardė: Sėlenis ar Saulėnas ar Sėlenas, kažkas tokio ir jo skype: vradion. Jis apgavo vieną lankytoją ant 20 lt ir buvo užblokuotas, ar čia tas pats žmogus? Ten jis daug nick kūrėsi, teisinosi, iš jo juokėsi visas forumas. Jei rasiu temą, parodysiu.

tas pats zmogus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog kitą kartą pasidomėk kieno acc žadi naudoti, man tai gėda būtų naudoti vagies nicką, + kuri aprašymus su tuo nick, tai tik kenkia projektui, be to turi kitą acc, kam tau dviejų?

 

Beveik pusę metų buvau jo nenaudojęs (Reflex.) visi jau senai ji buvo pamiršę... Bet tu vistiek prisiminei. Anyway, tai mano projektui nepakenkė :) Buvo gana nemažai sankytuojų unikalių per dieną (~100)... Ir gerai, kad dar daugiau nebeužpavydėtum, ano vartotojo nebenaudosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beveik pusę metų buvau jo nenaudojęs (Reflex.) visi jau senai ji buvo pamiršę... Bet tu vistiek prisiminei. Anyway, tai mano projektui nepakenkė :) Buvo gana nemažai sankytuojų unikalių per dieną (~100)... Ir gerai, kad dar daugiau nebeužpavydėtum, ano vartotojo nebenaudosiu :)

:DD ko man čia pavydėt? Kad scamerio acc naudoji?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...