Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O as esu buves mokinys ir labai dekingas jam iki siol, esu daugely zaideju buves mokytojas, ir tikrai gali ismokyti... kur klaida savo nuoziura pasakai kita karta maziau gaza maziau spausk space ar kaip.. Tikrai ymanoma.. Parasyk i skype susitarsim kokiame serveryje mokinsiu,

pavizdziui as tai nemoku aiskint :) pats visada gazas dugnas ir kaip moku taip slioziu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prajuokinai mane biski jugi visi mes driftindami naudojame handling jei netiki nueik i gta sa folderi ir susirask handling.cfg

Tu vapse man toi juoko priepoli ivarysi... :funny: sitas handlingas yra orginalas gta-sa ir tai vadinasi ORGINALAS NE EDITAS KAD SLISTU BELEKAIP O ORGINALAS, taigi cia nesivadina handlinginiu, o ten kur editina tai jau handlinginei yra..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...