Martini*

Reikalingas pigus PC-buildas

Recommended Posts

Sveiki,reiktų pigaus pc buildo (mokymosi tiksliais pasirinkiau pigu varijantą kad jei nepavyktų ar pan)

kas nepavyktu?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

kas nepavyktu?

Freepostint nelabai noro turiu /: bet jei taip nori visko gali būt kad kokią detalę galima sugadint ar pan šeip tai aš buildo prašiau o ne klausimų (kas,kur,kaip?)

Dalintis šį pranešimą

Freepostint nelabai noro turiu /: bet jei taip nori visko gali būt kad kokią detalę galima sugadint ar pan šeip tai aš buildo prašiau o ne klausimų (kas,kur,kaip?)

tai ka tu zadi su tom detalem daryt, kad jos suges? Yra garantija 3 metai, bet jeigu tu zadi pvz mikrobanginej pasildyt, tai abejoju ar begalios ta garantija

Dalintis šį pranešimą

tai ka tu zadi su tom detalem daryt, kad jos suges? Yra garantija 3 metai, bet jeigu tu zadi pvz mikrobanginej pasildyt, tai abejoju ar begalios ta garantija

Pirmą kartą bandysiu susidėti kompiuterį taigi kaip manai viskas pavyks be problemų ? o garantiją galioją jei sugendą dėl broko ar panašiai bet ne kai būną pažaistą vartotojo tokiems atvėjams yra draudimas bet kaip matau temą einą ne apie build o apie garantinį ir panašius dalykus... :D

Dalintis šį pranešimą

Pirmą kartą bandysiu susidėti kompiuterį taigi kaip manai viskas pavyks be problemų ? o garantiją galioją jei sugendą dėl broko ar panašiai bet ne kai būną pažaistą vartotojo tokiems atvėjams yra draudimas bet kaip matau temą einą ne apie build o apie garantinį ir panašius dalykus... :D

1a.lt nemokamai surenka, bet neapsimoka rinktis pigaus pc, nes dar brangiau iseis. http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_Ekonomiskas_Intel/Ekonomiskas_Intel_Blue/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=555976

Dalintis šį pranešimą

Tai ką dabar daryt ?  vakar užsisakau detalęs jei aš nuveščiau tai sudėtų nemokamai ar reiktų sumokėt ? ir per kiek laiko surenką ?

Redaguota , nario Martini*

Dalintis šį pranešimą

Tai ką dabar daryt ?  vakar užsisakau detalęs jei aš nuveščiau tai sudėtų nemokamai ar reiktų sumokėt ? ir per kiek laiko surenką ?

tai  jeigu dar šiandien nepristatė o pristatyts per pora darbo dienu tai skambink šiandien jiems ir paklausk ar galima pasikeist ar ir ta..

Dalintis šį pranešimą

WTF? prasai, kad builda surinktuu, bet po to prisimeni, kad jau vakar kompa nusipirkai ir klausineji klausimu i kuriuos tik 1a.lt darbuotojai galetu atsakyt.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele