Ance__Zas

VPSnet.lt - Dedikuoti serveriai, VDS, VPS | Vyksta 50% Akcija

Recommended Posts

logo.png


 


http://www.vpsnet.lt


 


Sveiki, Šia tema pristatysiu vieną geriausių tiekėjų Lietuvoje, gal net ir Baltijos šalyse. Šį tiekėją naudoju jau kelis metus ir neteko niekuo skųstis, vps kokybė išties stulbinama, support/pagalba atsako aktyviai, stengiasi įsigilinti į kliento problemą ir ją profesionaliai išspręsti. Ši įmonė dominuoja serverių paslaugose daugiau kaip 7 metus kas yra išties stulbinama, kaip sakoma: "tik stipriausi ir geriausi išlieka, bei dominuoja toliau". VPSnet.lt stengiasi kuo daugiau pinigų investuoti į duomenų centro infrastruktūrą, ko pasekoje serverių nuomos paslaugų kokybė gerėja.  Prieš kelis mėnesius kaip tik šis tiekėjas atnaujino savo svetainę kuri tapo dar patogesnė, bei "išmanesnė".


 


   VPSnet.lt priežastys bei Unikalumas:


 


   * Po atnaujinimų atsirado labai geras dalykas, tai yra paslaugų perleidimas į kito žmogaus vartotoją. Jeigu jums nereikia arba norite paslaugą pervesti kitam žmogui reikia tik suvesti slaptą klausimą, bei slaptažodį ir jūsų paslauga sekundės bėgyje bus perleista nurodytam asmeniui. 


* Paslaugų aktyvavimas - aktyvavimas vyksta minutės bėgyje, serveriai yra aktyvuojami ne rankiniu būdu, o automatiškai, tad nereikės laukti ir gausite paslaugą iš karto. 


* Prarastų failų atkūrimas - tai dar vienas aspektas dėl ko verta rinktis būtent vpsnet.lt, kadangi failus galima atstatyti iš rezervinių duomenų kopijų už minimalų mokestį nelaimės atveju, todėl net ir praradę failus galėsite juos susigrąžinti. 


* Failų saugojimas po paslaugos pasibaigimo - VPS failai yra saugojami dar 7 dienas po VPS galiojimo baigimosi, tad nesusimokėjus laiku neprarasite jums svarbių failų.


 * Itin spartūs SSD diskai - Tikri (ne kešuojantys) SSD diskai labai pagreitina programų darbą lyginant su įprastais HDD diskais, todėl jos veiks dar greičiau nei pask itus tiekėjus. 


* Pinigų gražinimas - Jeigu esate nepatenkintas VPSnet.lt paslaugomis jums grąžins pinigus, tad jokios rizikos.


 * Rekomendacijos, bei lojalumo programos - šios programos sukurtos būtent jums. Su rekomendacijos programa galite užsidirbti net iki 15% nuo atvesto kliento sumokėtų pinigų į vpsnet.lt sąskaita. Jums tereikia paplatinti specialią nuorodą per kurią tas žmogus turės užsiregistruoti į VPSnet.lt svetainėje ir pasipildyti balansą ar nupirkti paslaugą. Kalbant apie lojalumo programą tai ji yra išties naudinga tiems kas turi nusipirkę serverį ilgesnį laiką, nes kiekvieną mėnesį prie jūsų plano prisideda po 2% papildomų RAMų ir taip net iki 50% esamo plano pajėgumo! 


* VPSnet.lt duomenų centras randasi Vilniaus centre, tad visiems ping'ai bus minimalūs, o kaip žinome Lietuva yra viena pirmaujančių valstybių pagal interneto greitį :)


* VPSnet.lt duomenų centre įdiegta automatinė stebėjimo sistema kuri reaguoja ir šalina problemas nuo DDoS atakų, serverio apkrovimo, reguliuoja interneto greitį ir t.t. 


* VPSnet.lt turi nuosavą serverinę, tad jie gali suteikti įvairiausias paslaugas ir nėra priklausomi nuo kitų. 


* Galimas didelis atsiskaitymo būdų asortimentas, tad galėsite išsirinkti tinkamiausią.


 * Serverinių patalpos yra gerai saugomos (kameros, būdintis sargas, apsaugos sistema ir pan.).


 * VPSnet.lt siūlo visiems prieinamas kainas, tad lengvai gali konkuruoti su kitais tiekėjais ir pasiūlyti geriausią sprendimą.


 


Kas yra VDS/VPS/DS? Kuri man rinktis ir kuo jie ypatingi?


 


 


Virtualus Privatus Serveris (VPS) - pigesnė alternatyva Dedikuotam Serveriui (DS). VPS sukuriamas fiziškai atskirą, dedikuotą serverį virtualiai suskaldžius į visiškai privačius, uždarus serverius, turinčius atskirą IP adresą, root prieigą ir beveik visas dedikuoto serverio savybes. VPS naudoja bendrą sisteminį branduolį, todėl galima tik viena operacinė sistema - Linux, tačiau galima naudoti praktiškai bet kokias distribucijas (populiariausios iš jų: Debian, CentOS, Ubuntu ir t.t.) bei pasirinkti norimą architektūrą, t.y. 32 arba 64 bitų.Jūs bet kada vos per minutę galite pakeisti norimus VPS resursų (RAM, CPU, SSD ir pan.) parametrus "online" režimu - neperkraunant/nesutrikdant serverio darbo, taip reguliuodami savo išlaidas bei spręsdami kiek išteklių jums reikia, tokiu būdu nepatirdami jokių papildomų išlaidų (techninės įrangos įsigijimo, priežiūros, nusidėvėjimo ir kt). VPS yra greitai sukūriamas ir patogiai valdomas mūsų tinklalapyje bei turi didelę distribucijų pasiūlą su jau įdiegtomis programinėmis įrangomis ar modifikacijomis (pvz.: debian + grafinė aplinka, VNC ir pan.), todėl daugeliu atveju tokį serverį administruoti yra žymiai paprasčiau nei kitokio tipo serverius. Be to, VPS turi pilnas "root" teises, todėl jį valdysite kaip ir įprastą dedikuotą (fizinį) serverį.VPS tinka kai nėra poreikio įsidiegti kitokią operacinę sistemą ar turėti unikalų/specifinį sistemos branduolį, t.y. puikiai tinka: internetinių svetainių, žaidimų serverių ar kitos programinės įrangos talpinimui.Esant nedideliam biudžetui Jūs galite pradėti projektą su silpnu serveriu, o prireikus vėliau didinti pajėgumus ir/ar įsigyti daugiau atskirų VPS suskaidžius projekto veikimą per juos. Visi serveriai yra stebimi monitoringo sistemomis 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, todėl įvykus gedimui operatyviai jį eliminuosime. Taip pat, serveriuose yra įdiegta apkrautumo balansavimo sistema, kuri užtikrina, kad jie niekada nebus perkrauti (kitaip tariant "oversellinami"), todėl mūsų klientai visuomet naudosis kokybiškomis paslaugomis bei turės praktiškai garantuotus resursus.Mūsų siūlomi VPS talpinami tik naujuose serveriuose su Intel gamybos procesoriais. Taip pat naudojami itin greiti SSD diskai, kurie yra daug kartų spartesni už įprastus kietuosius diskus, todėl Jūsų programinė įranga veiks daug našiau nei kitur.


 


Virtualus dedikuotas serveris (VDS) - aukštesnės klasės nei VPS (OpenVZ) virtualizacijos technologija (neapsigaukite, tai nėra tas pats kas VPS, tačiau yra tiekėjų, kurie tyčia klaidina šiais pavadinimais, tad būkite atidūs), kuri leidžia į VDS įdiegti bet kokią norimą operacinę sistemą. VDS tinka naudoti kai yra poreikis įdiegti "Windows" ar bet kokią kitą operacinę sistemą ir/ar turėti unikalų/specifinį sistemos branduolį. Jūs bet kada galėsite pakeisti norimus VDS resursų (RAM, CPU ir pan.) parametrus, taip reguliuodami savo išlaidas bei spręsdami kiek išteklių jums reikia, tokiu būdu nepatirdami jokių papildomų išlaidų (techninės įrangos įsigijimo, priežiūros, nusidėvėjimo ir kt), taip pat savarankiškai įdiegsite savo norimą operacinę sistemą.Visi serveriai yra stebimi monitoringo sistemomis 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, todėl įvykus gedimui operatyviai jį eliminuosime. Taip pat serveriuose yra įdiegta apkrautumo balansavimo sistema, kuri užtikrina, kad jie niekada nebus perkrauti (kitaip tariant "oversellinami"), todėl mūsų klientai visuomet naudosis kokybiškomis paslaugomis bei turės garantuotus resursus. VPSnet.lt siūloma VDS paslauga yra lanksti, nes jos pagalba galima pasirinkti labai plačius resursų rėžius, tarkime, klientas gali isigyti interneto spartą iki 1 Gbps (pagal individualų susitarimą galima koreguoti įvairiai) kas yra labai palanku tiems kas nori išvengti pavienių DoS, įvairių "flood" atakų arba tiesiog, kurių projektams reikia daug didesnės interneto spartos. 


 


Dedikuotas serveris (DS) - tai atskiras fizinis serveris su visais garantuotais/dedikuotais resursais (RAM, CPU, SSD ir pan.). Dedikuotas serveris paprastai naudojamas kai neužtenka virtualizacijos būdu pateikiamų resursų, arba dėl tam tikrų priežascių jokie virtualizacijų būdai netinka (tarkim, yra poreikis patiems naudoti virtualizaciją jame). Taip pat, dedikuoti serveriai pasiteisina kai yra reikalinga specifinė komplektacija, tarkim, didelis RAM kiekis, daug disko vietos ir pan. Arba reikia pajungti specifinius prietaisus: atskirą RAID kontrolerį, GSM modemą, DVB konverterį bei kt. Prireikus mes galime surinkti praktiškai bet kokios komplektacijos dedikuotą serverį arba prie jo prijungti bet kokią kitą paslaugą, tarkime, rezervinių duomenų kopijų darymus, serverio stebėjimo sistemą informuojant SMS būdu ir t.t., tokie atvejai derinami individualiai susisiekus su mumis.


 


Apie "Esnet" kompanija:


 


UAB "Esnet" specializuojasi duomenų centrų paslaugų srityje nuo 2007 metų. Pasirinkę UAB "Esnet" paslaugas klientai ne tik sumažina savo sąnaudas, bet ir sutaupo laiką. UAB "Esnet" valdydama nuosavą duomenų centrą kontroliuoja visą paslaugų teikimo procesą, todėl gali teikti ne tik kompleksines paslaugas, bet ir užtikrinti aukštą paslaugų pasiekiamumą už konkurencingą kainą. Ilgametę patirtį turinti įmonė nuolat investuoja į duomenų centro infrastruktūrą taip didindama paslaugų spektrą bei gerindama jų kokybę. Bendrovė skiria ypatingą dėmesį klientų problemų sprendimui siekdama ilgalaikio tarpusavio bendradarbiavimo.


 


DUK (Dažniausiai Užduodami Klausymai):


 


1. Kokie yra atsiskaitimo būdai?


 


* Atsiskaityti galima banko pavedimu, elektronine bankininkyste, SMS iš įvairių šalių, tarptautine "WebMoney", "Payza", "PayPal", "MAXIMA LT" kasose, „Lietuvos Spaudos“ ir „Rkiosk (Narvesen)“ kioskuose, Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose, „Perlas“ terminaluose.


 


2. Per kiek laiko aktyvuojamos paslaugos?


 


* Paslaugos aktyvuojamos minutės bėgyje, dažniausiai iš karto.


 


3. Ar galima persirašyti OS į savo norimą? Bei kiek tas kainuoja? Per kiek laiko persirašo?


 


 * Taip, pasirinkimas yra išties didelis, visos OS turi savas licenzijas kitaip sakant nėra piratinės, yra kokybiškos, bei atitinka standartą. Perrašymas nieko nekainuoja, užtrunka maždaug apie 10 minučių.


 


4. Kokia suma pasiekia balansą SMS atsiskaitymo būdu?


 


* Į balansą patenka 50% nuo sumos, kadangi kitą dalį suvalgo operatoriai, bei mokėjimai.lt. PVŽ siunti už 15LT įskaitomas balansas yra 7.50LT.


 


 


 


VPSnet.lt administracijos kontaktai: 


 


elektroninis paštas: [email protected]


telefono numeris: +370 671 74997


įmonės kodas: 302482484


PVM kodas: LT100007300313


Įmonė įsikūrusi: Žuvėdrų g. 36, Vilnius, LT-10103, Lietuva


bankas: AB "Swedbank"


banko sąskaita: LT277300010121039274


 


Taipogi primenu, kad šiuo metu vyksta 50% VPS planams!


Redaguota , nario Džiaubas
Kokybė, bei standartas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė 'Martis'
   Sveikas(-a) Esu 'Martis'#1035 Tamsaus Sodo pagrindinis administratorius, ir noriu jūsų paklausti. Galbūt mėgstate bendrauti su žmonėm vakrais, dieną ar rytais? Jeigu jei esi toks žmogus prisijungti pas mus
   Kas naujo mūsų serveryje?
   Kol kas serveris boost'u neturi, 
   bet esu sukuręs robot'a(Bot'a), Į serveryje atėjas pagrindinio bot'o komandas galite sužinoti parašę ??komandos
   Serveris turi Pagrindinius administratorius: 'Martis'#1035 Gvidass#5845
   Čia kalbamės apie gyvenimiškus dalykus, automobilius, maisto receptus, namų darbus(aišku jeigu bus norinčių padėti vienas kitam), dalinamės nuotraukomis, patirtimis, istorijomis, muzika, savo kūryba(eilėraščiai, piešiniai ir pan. yra kazino. Atėjęs pirma turėsi paspausti ant kanalo "Patvirtinimas" ir jame varnelę. Vėliau turėsi pasirinkti roles atitinkančias tave. T.y mėgiami žaidimai, metai, kuom užsiimi( sportas, filmų mėgėjas ir pan.) kol kas turime 20 žmonių, bet tikimės, kad atsiras žymiai daugiau. Iki susitikimo Tamsiame sode!

   Tai pat dirbu su Discord bot'ais už preinamą kainą, jeigu kažkam kilo klausimų galite rašyti į 'Martis'#1035 discord'a, Gero vakaro!
   https://discord.gg/rdGUwwB
    
  • Parašė ItsErnis
   KAIMUX.LT TINKLAS
   www.kaimux.lt
   Ambicingas projektas norintis išsiskirti ne tik unikalumu, bet ir kokybe!
   • Stipriai optimizuotas
   • Galingas hostingas
   • 80% nuosavi įskiepiai
   • Pasirinkimas nuolat plečiamas
   • Įvairūs renginiai
   • Kalbų pasirinkimas nuolat pildomas
   Įdomios sistemos?

   - Events:
   Automatiniai renginiai kiekvieną dieną 20:00 leidžiantys žaidėjams laimėti Gold raktus.

   - Keiksmažodžių reportavimas:
   Sistema leidžianti žaidėjams patiems pasirūpinti besikeikiančiais žaidėjais, kuri reportuojant atitinkamai užtildo žaidėjus randant keiksmažodį. Taip pat žaidėjas gali pridėti dar nepridėtus keiksmažodžius, taip padėdami tobulinant sistemos aptikimą.
    
   - Užtildymas:
   Kadangi užtildant žaidėją užtildymo laikas eina tik žaidžiant serveryje, kiekvieną kartą užtildant už paskirtą priežastį (kad ir keiksmažodžius), laikas nebūna nustatytas, o didėja po 10 minučių. Taip žaidėjai gali mokintis iš savo klaidų. 
     
   - Turgavietės:
   Išlikimo serveryje norintys žaidėjai sukurti savo privačią parduotuvę gali taip padaryti išsinuomavę specialią tam vietą ir taip kiti žaidėjai žinos, kad nėra apgaudinėjami.

   - Aukcionas:
   Visiems jau žinoma sistema kituose serveriuose, tik čia viskas sukurta mūsų. Galime reguliuoti kaip žaidėjai prideda norimus daiktus, niekas neužsitesia amžinai ir nėra prigrūsta nereikalingų daiktų.

   - Idėjos ar problemos:
   Radus problemą ar norint pasiūlyti idėją serveriui atitinkamai žaidėjas gali naudoti /bugs arba /idea, taip žinodamas, kad savininkai visada peržiūrės ir stengsis implementuoti pasiūlytą idėją ar sutvarkyti iškilusias problemas kuo greičiau.

   - Klanai ir klanų karai:
   Abejuose serveriuose egzistuojanti sistema, panaši į Factions, bet kurta mūsų. Kiekvieną penktadienį klanai gali užsiregistruoti į karą, kuriame geriausias klanas laimi prizus: atitinkamą paslaugą savaitei iki kitų karų.
     SkyBlock: Užsiregistravę klanai gauna savo klano salą, į kurią būna atiteleportuojami prisijungę klanų nariai, jie tobulina ar stato apsaugas nuo priešų. Vykstant klanų karams salos būna pilnai nukopijuotos, ir karas prasideda. Per karą žaidėjai turi kitų salose nudaužti atsiradusius atsitiktinius emerald blokus. Daugiausia blokų nudaužęs klanas laimi.
     Survival: Užsiregistravusių klanų nariai penktadieniais paskirtą valandą atsiranda paskirtoje PVP arenoje. Arenoje daiktų, EXP taškų ar kitko nepraranda, todėl karas žaidėjui visiškai saugus. Tikslas: nužudyti kuo daugiau kitų klanų žaidėjų.

   - Paslaugų paketai:
   Kadangi žaidėjui perkant paslaugą ji nepasimestų, visos paslaugos yra paketuose. Iš ten žaidėjas gali, bet kada pasiimti paslaugą, todėl gali tūrėti kelias vienu metu žinant, kad laikas nesinaudos jiems esant paketuose. Taip pat paslaugas gali pirkti ir atsijungus, nes viskas dedama į paketus.

   - Topai:
   Patogi ir automatizuota sistema /top, leidžianti žaidėjams stengtis tam tikrose srityse, taip laimint kas savaitę norimus prizus. Viskas aprašyta komandoje /top, su galimais prizais, TOP 5 vietos ir esamu rezultatu.

   - Serverio TPS (pajėgumas) ir įskiepių informacija:
   Serveris nuo žaidėjų neslepia informacijos apie save. TPS galima matyti per TAB arba parašius komandą /tpss, todėl visada galima stebėti serverio pajėgumą. Taip pat galima matyti visus pluginus parašius /pl (/plugins). Neturime ko slėpti, kai 80% įskiepių yra mūsų kurtų.

   - Daiktų/pinigų mainymosi sistema:
   Paspaudus ant kito žaidėjo shift+dešiniu galima mainytis su kitais žaidėjais. Viskas paprasta, matyta jau kitur.

   - END pasaulio restartavimas:
   END pasaulis Survival serveryje restartuojasi kas kelias dienas automatiškai, todėl žaidėjas gali užsukti ryte (kol kiti žaidėjai nieko nepadarė), nužudyti naujai atsiradusį drakoną ar naršyti naujai sugeneruotose END miestuose.
   - Claim sistema panaši į Residence, tik sukurta pagal KAIMUX poreikius.

   - Robotukai:
   Skyblock serveryje galima susikurti savo 5 unikalius robotukus, kurie leis automatizuoti jums norimus darbus kaip: medžio/akmens kirtimas, sėklų ir jų daiktų rinkimas, monstrų žudymas.

   - Laimėjimų skrynios panašios kaip kitose serveriuose, tik sukurta pagal KAIMUX poreikius.

   - Autnaujinimai:
   Žaidėjai gali stebėti serverio atnaujinimus per komandą /updates. Rodomi dauguma padarytų atnaujinimų be jokių slėpimų. Taip pat gali stebėti, kad serveryje vyksta progresas ir jūsų išleidžiami pinigai nėra švaistomi.

   - Admin sistema:
   Užtikrinant, kad administratoriai visada galės padėti žaidėjams, sukurta paprasta admin sistema leidžianti prižiūrėti serverį, stebėti žaidėjus ar jiems padėti panaudojus komandą /pagalba. Unikali sistema neapkraunant administratorių, kad žaidėjų klausimai būtų atsakyti kuo skubiau.

   - Kelios kalbos:
   Projektui plečiantis žaidėjai gali pastebėti, kad projektas leidžia pasirinkti savo naudojamą kalbą. Kadangi mūsų įskiepių yra apie 80%, labai lengvai galime padaryti visas serveryje esančias žinutes keliomis kalbomis. Šiuo metu daroma anglų, rusų kalbos, tačiau ateityje tai plėsis į daug daugiau.

   - PVP arenos:
   Serveryje pagal pasiūlymus implementuotos dvi PVP arenos (abejuose serveriuose). Pirmoji reguleri arena: Visiems kovojant vienas prieš kitą. Antra - 1vs1 arena. Įbėgus į antrąją areną vartai užsidaro ir žaidėjai gali kovoti netrukdomi kitų. 

   - Papildomos apsaugos projekte:
     Survival serveryje:
       Dėl žaidėjų saugumo, teleportuojantis į kitus apsaugotus plotus ar pas žaidėją 15 sekundžių būna suteikta automatinė apsauga, per kurią aptikus kokią nors padarytą žalą žaidėjui jis iškart būna išteleportuotas į spawn.
     SkyBlock serveryje:
       Žaidėjas (svečias) kitose salose visiškai negaus jokios žalos, nepraras daiktų nukritus į apačią, taip pat nebus įmanoma pridėti į salą kol žaidėjas yra saloje, apsaugojant pilnai nuo bet kokių galimų žalų.
     Dėl šių apsaugų pasirūpiname, kad žaidėjai būtų kuo labiau apsaugoti. Toliau - administracija bandys padėti iškilusiomis problemomis.
   - Kazino plotai:
   Žaidėjas norintis atsidaryti savo kazino būtinai turės gauti tam leidimą per /casino. Tai dar papildoma mūsų kurta sistema, pasirūpinanti, kad žaidėjai galėtų matyti tam tikro kazino populerumą/reputaciją, atitinkamai pasirenkant kur nukeliauti.
   Šiuom metu veikiantys serveriai:
   Survival - tai išgyvenimas laukinėje gamtoje kovojant su kitais žaidėjais. Tapk geriausiu statant gražiausius namus, užsidirbant pinigus. Tai pat būk geriausias serverio PVP asas!
   SkyBlock - tai  vienas geriausiu būdų smagiai praleisti laiką, kurdamas savo salą. Viskas prasideda nuo išgyvenimo saloje vienam arba su draugais. SkyBlock tikslas turėti gražiausią, pelningiausią salą, tai pat nepamirškime parodyti ir savo PVP įgūdžių, kuriuos galite išbandyti prieš kitus žaidėjus PVP arenoje. Nepamirškite dalyvauti serverio surengtuose renginiuose.
   Versija: 1.16.3
   Platformos: PC / MCPE
   IP: kaimux.lt
   DC: kaimux.lt/discord

   Lauksime visų Jūsų mūsų projekte!

  • Parašė linuxvps
   Sveiki! Naujųjų mokslo metų proga, turime Jums šiokių tokių naujienų!
    
    
   Norime Jums pasiūlyti įsigyti WINDOWS VDS serverius su 50% nuolaida! T.y windows serverį galite įsigyti vos nuo 3.75 €!
   - Platus OS sąrašas
   - Nemokamas OS diegimas
   - Remote Desktop prisijungimas
   - Naudojama KVM technologija
   - Nuosavas IP adresas
   - Neribojamas duomenų srautas
   - 100 mbps - 1 gbps interneto linija
   - Papildoma paslauga: Anti-DDoS
   - Aktyvacija trunka iki 3 valandų
   - Serverių monitoringas 24/7
   - INTEL XEON CPU
   Plačiau: https://linuxvps.lt/windows-vds
    
   -----
    
   Taip pat siūlome užsisakyti VIRTUALIUS PRIVAČIUS SERVERIUS su 70% nuolaida!! VPS vos nuo 0.99 €!
   - VPS serveris automatiškai aktyvuojasi greičiau negu per 1 minutę
   - Klientų duomenys yra saugomi RAID10 diskų masyve. Daromos automatinės atsarginės kopijos
   - Klientas turi pilną prieigą prie serverio valdymo. START/STOP/REINSTALL/ROOT PASSWORD
   - Klientas gali stebėti savo serverio resursų sąnaudas realiu laiku, per VPS valdymo pultą
   - Platus paslaugų apmokėjimas. Tikrai išsirinksite sau tinkamą variantą! Automatiškai išrašomos sąskaitos-faktūros
   - Naudojame tik NVME SSD diskus 
   - Pilna root prieiga
   - Platus OS pasirinkimas
   - Nuosavas Ipv4 Adresas
   - Neribotas duomenų srautas
   Nuolaidos kodas: MOKSLOMETAI2020
   Plačiau: https://linuxvps.lt/linux-vps-planai
    
   -----
    
   Turime super pasiūlymą norintiems talpinti didelių resursų reikalaujantį projektą, ARBA pradėti savo nuosavą verslą!
    
   Siūlome dedikuotą serverį:
   Intel core i7 3770 8x3.4GHZ
   16 GB RAM
   240 GB SSD
   1 GBPS 
   + 30 IP adresų
   vos už 42 €
    
   Taip pat galime pasiūlyti už itin žemą kainą papildomus IP prie vps serverių ar dedikuotų/vds. Nuo 20 IP iki 250! Rasime bendrą sprendimą abiem pusėms!
    
    
   Siūlome išmėginti mūsų paslaugas, pasinaudoti akcijomis bei nuolaidomis
    
   Maloniai lauksime - https://linuxvps.lt/
    
   Skambučiu - +370 617 63363
   Laišku - [email protected]
   Pagalba gyvai!
    
   MB "Debesų serveriai"
    
  • Parašė V1lius
   Sveiki, taigi pradėjau kažką su fivem serveriais bandyti, ir nusprendžiau pabandyti susikuri per VPS hosta, viską susikūriau įsirašiau fxserverį ir susikūriau duombazę, sukėliau visus sql failus ir reikalingus scriptus, problema tokia, kad visi scriptai meta tokį error'ą: https://prnt.sc/ufe9x5 bandžiau labai daug ką, taip pat ir updatint MariaDB, bet po update tas pats. Niekas nepadeda, tikiuosi čia gausiu sprendimą
   p.s Nereikia čia bereikšmių komentarų kad šūdservis gausis ir pnš, aš tiesiog mokausi
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele