Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Problema Su Keturačiu


Evanas_Real

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

76fe9e08559512a350909578852a605f546.jpg

žmogui bėda. O tu dar pasiduchinti nori?

O žiūrėjai, viskas sujungta yra?

Man tas pats buvo, bent pas manęs nebuvo tokio kaip ir troselio. Tai pasijuniau trosą ir ėjo kai čeika

jeigu neišmanai, nelįsk pats.

Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žmogui bėda. O tu dar pasiduchinti nori?

O žiūrėjai, viskas sujungta yra?

Man tas pats buvo, bent pas manęs nebuvo tokio kaip ir troselio. Tai pasijuniau trosą ir ėjo kai čeika

jeigu neišmanai, nelįsk pats.

Gal galėtum skype duot konkrečiau išsiaiškinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nope. Per telą esu on. Šeip gali pasigooglint. Bet sakau geriau paprašyk konors kas išmano arba į servisą varyk

Darba aš išmanau kaip kas yra o į servisa tikrai nežadu vešti nes sumokėsiu už toki šuduka tiek pat kiek už patį keturaty turbūt :D

Ždž aš važinėjau buvo viskas ok kol karbas neužsikimšo. Prasivaliau karba šnd užsikūriau važiuot jisai važiuoja bet lėta važiuoja nėra greičio kaip aš kokį daika padedu po sklende viskas ok. Žinau kad skelndė turi kilnotis kaip aš paspaudžiu gazą bet pas mane jinai dabar nesikilnoja tai kame bėdos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali būti karbiuratorius išsibalansavęs, išsiardyk ir adatėlę pakilnok. Taip ir žaidi kol normaliai maišos benzinas su oru.

 

Be to dar patikrink ar oro filtras neužsikimšęs, ir ar benzinas gerai bėga į karbiuratorių.

Redaguota , nario Coollah
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darba aš išmanau kaip kas yra o į servisa tikrai nežadu vešti nes sumokėsiu už toki šuduka tiek pat kiek už patį keturaty turbūt :D

Ždž aš važinėjau buvo viskas ok kol karbas neužsikimšo. Prasivaliau karba šnd užsikūriau važiuot jisai važiuoja bet lėta važiuoja nėra greičio kaip aš kokį daika padedu po sklende viskas ok. Žinau kad skelndė turi kilnotis kaip aš paspaudžiu gazą bet pas mane jinai dabar nesikilnoja tai kame bėdos?

gal kokią tarpinę ar kažką esi pametęs ;/ Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

karba prasivalyk :D

Prasivales tigi..

Koks krturratis? Kai duodi gazo, tau jis taip dūsta, jo?

Buna kad uzgesta bet pagrindine beda kad vaziuoja labai letai galime sakyt nevaziuoja

Tai gal troselis jau parėjas?

Jeigu būtu troselis parėjas kaip spausčiau gaza jis visai nevažiuotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...