Evanas_Real

Problema Su Keturačiu

Recommended Posts

Sveiki visi nutiko problema su keturačiu tai yra kaip spaudžiu gazo rankenėle man nesidarinėja oro sklendė kažkas yra nutike galbūt kas turit keturati ir žinot kas gali būt? Ką galėčiau padaryt ir pnš?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

76fe9e08559512a350909578852a605f546.jpg

žmogui bėda. O tu dar pasiduchinti nori?

O žiūrėjai, viskas sujungta yra?

Man tas pats buvo, bent pas manęs nebuvo tokio kaip ir troselio. Tai pasijuniau trosą ir ėjo kai čeika

jeigu neišmanai, nelįsk pats.

Redaguota , nario Rolandas.

Dalintis šį pranešimą

žmogui bėda. O tu dar pasiduchinti nori?

O žiūrėjai, viskas sujungta yra?

Man tas pats buvo, bent pas manęs nebuvo tokio kaip ir troselio. Tai pasijuniau trosą ir ėjo kai čeika

jeigu neišmanai, nelįsk pats.

Gal galėtum skype duot konkrečiau išsiaiškinti?

Dalintis šį pranešimą

nope. Per telą esu on. Šeip gali pasigooglint. Bet sakau geriau paprašyk konors kas išmano arba į servisą varyk

Darba aš išmanau kaip kas yra o į servisa tikrai nežadu vešti nes sumokėsiu už toki šuduka tiek pat kiek už patį keturaty turbūt :D

Ždž aš važinėjau buvo viskas ok kol karbas neužsikimšo. Prasivaliau karba šnd užsikūriau važiuot jisai važiuoja bet lėta važiuoja nėra greičio kaip aš kokį daika padedu po sklende viskas ok. Žinau kad skelndė turi kilnotis kaip aš paspaudžiu gazą bet pas mane jinai dabar nesikilnoja tai kame bėdos?

Dalintis šį pranešimą

Gali būti karbiuratorius išsibalansavęs, išsiardyk ir adatėlę pakilnok. Taip ir žaidi kol normaliai maišos benzinas su oru.

Be to dar patikrink ar oro filtras neužsikimšęs, ir ar benzinas gerai bėga į karbiuratorių.

Redaguota , nario Coollah

Dalintis šį pranešimą

Darba aš išmanau kaip kas yra o į servisa tikrai nežadu vešti nes sumokėsiu už toki šuduka tiek pat kiek už patį keturaty turbūt :D

Ždž aš važinėjau buvo viskas ok kol karbas neužsikimšo. Prasivaliau karba šnd užsikūriau važiuot jisai važiuoja bet lėta važiuoja nėra greičio kaip aš kokį daika padedu po sklende viskas ok. Žinau kad skelndė turi kilnotis kaip aš paspaudžiu gazą bet pas mane jinai dabar nesikilnoja tai kame bėdos?

gal kokią tarpinę ar kažką esi pametęs ;/ Redaguota , nario Rolandas.

Dalintis šį pranešimą

Gali būti karbiuratorius išsibalansavęs, išsiardyk ir adatėlę pakilnok. Taip ir žaidi kol normaliai maišos benzinas su oru.

Ta prasme adatėle tai čia ta kur eina 1 spyruokle poto plasmasiukas ir kita spyruoklė didelė?

Dalintis šį pranešimą

76fe9e08559512a350909578852a605f546.jpg

Prajuokino :DD

Jeigu nesupratai esmės tai norėta pasakyti kažką tokio "Atėjai į superGAMES forumą apie keturačius kalbėt". Mažiau čia liaudies išmanančios negu kitokiuose forumuose.

Dalintis šį pranešimą

karba prasivalyk :D

Prasivales tigi..

Koks krturratis? Kai duodi gazo, tau jis taip dūsta, jo?

Buna kad uzgesta bet pagrindine beda kad vaziuoja labai letai galime sakyt nevaziuoja

Tai gal troselis jau parėjas?

Jeigu būtu troselis parėjas kaip spausčiau gaza jis visai nevažiuotu

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele