mantuxas44

Reikialingas PROFESIONALUS Pawno programuotjo (imanoma rasti cia?)

Recommended Posts

Sveiki visi.

Ieskau patikimo saziningo, supratingo ir profesionalaus PAWNO programuotojo.

Kuriamas Naujas projektas (Global Gaming Network), kuris veiks 18-likoje skirtingu saliu!

Pirma visada visiems kyla klausima "investivijos", i SAMP projekta bus investuota iki £5000.

Reikalavimus rasite mano pridetame WORD faile.

Is kur gausite map darbus man nesvarbu - tol kol mano zmones nematys panasumu i kitus serverius.

PRIVALOMA MOKETI: Anglu kalba (labai gerai, iskaitant gramatika), Lietuviu (Labai gerai, iskaitant gramatika), Rusu (Labai gerai, iskaitant gramatika).

Del kalbu ar samdysite verteja ar ka, man nesvarbu, tol kol nematysime klaidu nei rasysenoje, nei sakyniu sudejime.

MIESTAS: custom (Sukurti nauja miesta, ar danguje ar po zeme nesvarbu, svarbu kad butu realistiska), jeigu imanoma.

Butu gerai jeigu turetu bent 20metu. Ir MINIMUM 6 metai patirties.

MAPERIS NEGALI BUTI 14-15 metu kad ir patyres, irgi minimum 20, kad butu protingai ir be bugu.

Uz kiekviena bug'o radima kris kaina po £50 nuo sutartos sumos.

BUS DUOTA 4MENESIAI. VVP sistema rupinates jus!.

Mano komanda tikrins ar nera bugu, visi turi min 23metus, ir visa tikrinimo procesas bus filmuojamas.

EDITAS KITO GAMEMODE MAN NETINKA! PRIVALESITE KIEKVIENA DIENA REPORTUOTI KA PADARETE!

Atsiskaitysiu svarais, jeigu jus lietuvoje per transfergo

Butinai privales buti ristas su MYSQL.

Dekui uz demesi, kad susidomejo kontaktai forume, o reikalavimai WORD faile.

Gero Vakaro.  :) 

https://drive.google.com/open?id=0B6acJGN4jyuPQ3paM2FGdVAycUU&authuser=0   (WORD failo perziura)

Redaguota , nario mantuxas44

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

nauja miesta kurti net neapsimoka nes zaidejai poto nepazais normaliai del lago 

D─Śl naujo miesto mano pasi┼źlymas- sumodeliuoti su kita programa(3ds max ar kt.) vis─ů miest─ů ir ─»kelti ─» server─». Naudojant launcher─» arba rankiniu b┼źdu miesto failai b┼źt┼│ atsiun─Źiami.

┼áiaip, s─Śkm─Śs ie┼íkant, bet abejoju ar kas nor─Śs apsiimti, tuo labiau laiko gana ma┼żai...

Kokie jums vyrai kurs mod─ů? Tie metai jums duoda ka┼żk─ů? A┼í galiu prisiekt j┼źs ─Źia tik u┼żsideg─Śt, nieko nemok─Śsit...

Na jo tie metai ─Źia ─»domiai atrodo.

Tokiuose metuose ┼żmones jau nebeu┼żsiima da┼żniausiai tokiais ┼żaidimais kaip samp ir neturi to noro koki turi jaunesnis ┼żmogus.

Kai man buvo 13-16~ metų degiau noru skriptinti ir kaška daryti, o dabar degu noru, kad nebetektu to niekada pakartoti :)

Ir k─ů tie 20met┼│ proto prid─Śda? Hell no. ┼áiuo metu 11 me─Źiai daugiau ┼żino u┼ż tos pa─Źius 20 me─Źius tai ┼żinok su tokiais reikalavimais ─Źia nerasi ┼żmogaus.┬á

Manau siame forume normaliu skripteriu nera, vien del to kad jie visi lakosi cia ir jiesko pamoku bei Gamemodu. 

Jaigu pats mazai ka moki tai i neverta kazka kurti, kiek pamenu per paskutinius 2 metus visi projektai buvo nekamtike, nors ir turejo unikaliu ir gan geru modus. Visi  nolaiferiai jau isdelioti i populiarius serverius.

20 met┼│, mok─Śt kalb─Śt kaip normalus anglas, lietuvis, ir dar rusas???? Fuck yeah :D :D :D :D :D :D :D :D :D

5000 svar┼│ ─» sa-mp projekt─ů??? Tai gal i┼íkart RLS.lt kok─» nusipirk ar k─ů?

6 metai patirties? :DDDDD Tokie jau seniausiai s─Śdi prasinarka┼íin─Ö arba geroj firmoj su c++ varo arba free lancina.

D─Śl tos patirties, ┼żinok toks ┼żmogutis Yiin per pora met┼│ i┼ímoko daug daugiau nei kai kurie veteranai per 6 metus, tad susismastykit, nu sakykim a┼í turiu 6 metus patirties, bet a┼í niekad ne┼żengiau ─» priek─», tai sakikim bendrai pa─Śmus a┼í mok─Śsiu gal kaip koks vieneri┼│ met┼│ patirt─» turintis ir rimtai dirbantis ┼żmogus..

Dar kart─ů susismastykit!

P.S Pawno yra kodo redagavimo programa turinti PAWN kalbos syntax highlighting ir susieta su pawncc.exe kompiletoriumi.

Manau siame forume normaliu skripteriu nera, vien del to kad jie visi lakosi cia ir jiesko pamoku bei Gamemodu. 

Jaigu pats mazai ka moki tai i neverta kazka kurti, kiek pamenu per paskutinius 2 metus visi projektai buvo nekamtike, nors ir turejo unikaliu ir gan geru modus. Visi  nolaiferiai jau isdelioti i populiarius serverius.

"Manau siame forume normaliu skripteriu nera" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kalba ir nesupranta k─ů kalb─ů... ┼Żmogau, jeigu ┼żmon─Śs lankosi forume tai i┼íkarto pra┼ío pagalbos? Nice logic bro. Kaikurie teisiog ateina padiskutuot ar pad─Śt─» kitiems.┬á

Temos autorius tai irgi ka┼żkoks bi┼íki durnas yra, nori ┼żmogaus 20met┼│ ─» projekt─ů kuris ne┼żinia ar i┼ívis dienos ┼ívies─ů ir ne┼żinia, ar u┼żmok─Śs tas m┼źs┼│ gerbiamasis temos autorius. Tai mano nuomon─Ś: Kas norit eit─» ─» ne┼żinia kok─» projekt─ů tai GL.

"Manau siame forume normaliu skripteriu nera" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kalba ir nesupranta k─ů kalb─ů... ┼Żmogau, jeigu ┼żmon─Śs lankosi forume tai i┼íkarto pra┼ío pagalbos? Nice logic bro. Kaikurie teisiog ateina padiskutuot ar pad─Śt─» kitiems.┬á

Temos autorius tai irgi ka┼żkoks bi┼íki durnas yra, nori ┼żmogaus 20met┼│ ─» projekt─ů kuris ne┼żinia ar i┼ívis dienos ┼ívies─ů ir ne┼żinia, ar u┼żmok─Śs tas m┼źs┼│ gerbiamasis temos autorius. Tai mano nuomon─Ś: Kas norit eit─» ─» ne┼żinia kok─» projekt─ů tai GL.

Psyprasom jai kanors izedziau, bet as turejau omeni kad temos kurejas neten papuole.

Psyprasom jai kanors izedziau, bet as turejau omeni kad temos kurejas neten papuole.

Visu pirma lenkiškai "atsiprašau" net ne taip rašosi, o przepraszam. 

O, kad temos k┼źr─Śjas ne ten papuol─Ö tai ir taip ai┼íku.┬á

Tai t─ů mes puikiai ir supratom, kad tavo manymu n─Śra supergames.lt normali┼│ skripteri┼│ :)

Papildau: o jei tur─Śjai galvoje skilt─», tai visi┼íkai pritariu..

Redaguota , nario Bi─Źas

Visu pirma lenkiškai "atsiprašau" net ne taip rašosi, o przepraszam. 

O, kad temos k┼źr─Śjas ne ten papuol─Ö tai ir taip ai┼íku.┬á

*Myliu SuperGames.lt* man kaip ten kas rasosi, nesu lenkas kuriu jus nekenciat. Beto gal nerink tu nieko vertu postu? Sekmes

Redaguota , nario ZayacLT

*Myliu SuperGames.lt* man kaip ten kas rasosi, nesu lenkas kuriu jus nekenciat. Beto gal nerink tu nieko vertu postu? Sekmes

Ne visi ┼żmon─Śs lenk┼│ neken─Źia, man jie nieko blogo nepadar─Ś tai man nusispjaut :)

Kaip tik esu lenkas/rusas tai sorry pats sav─Ös nek─Östi tai hmmm ─»domu b┼źt┼│. :D┬á

O d─Śl, post┼│ man nusispjaust ant j┼│ :)┬á

Ne visi zmones ira zmones xD

Ne─»sivaizduoju k─ů ─Źia nor─Śjai para┼íyt, ar mane ─Źia "paduxint" nor─Śjai, ar save "pasiduxinai", neai┼íku.

Ne─»sivaizduoju k─ů ─Źia nor─Śjai para┼íyt, ar mane ─Źia "paduxint" nor─Śjai, ar save "pasiduxinai", neai┼íku.

Jis nor─Śjo pasakyti, kad yra ┼żmon─Śs ir yra lenkai.

Man Rusai nepatinka, aišku, kad nevisi, o tie kvailieji.

Redaguota , nario Expert*

Jis nor─Śjo pasakyti, kad yra ┼żmon─Śs ir yra lenkai.

Man Rusai nepatinka, aišku, kad nevisi, o tie kvailieji.

Ir saviskiu durnu turi, nepergivenk. I seima uzeik kurie tavo sali prapiso.

*Myliu SuperGames.lt* iskur tie rasistai atsiranda? Ka mokykloi daugiau nieko nemokina? Pvz as Rusas. Daugybe draugu lietuviu ir lenku, dar pore chechenu turiu.

Kame prasme? Kam stumti tik delto kad pas jis pase pavarde parasyta be galunes -as.

Ir savu pedofilu turit bei debilu dachuja. Daug vienodu, nesvarbu odos spalva...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś Orestasz
      Sveiki, nupirk─Źiau Youtube's kanal─ů su daugiau nei┬á1000┬áprenumeratori┼│. Prenumeratoriai privalo b┼źti aktyv┼źs.
    • Para┼í─Ś orinis banas nuo ALFRED ;D
      Nauja d─Ś┼ż─Ś - truput─» profit ─» Steam Wallet!
      Steam Market dabartin─Ś kaina ~ 8ÔéČ Visi┬áSkin'ai:┬áhttps://csgostash.com/ P250 | Cassette atrodo gan─Śtinai gra┼żiai.
    • Para┼í─Ś N.1
      Sveiki visi Supergames.lt lanktytojai┬á­čĹő
      Noriu pasidalinti savo prie┼í 3 dienas i┼íleista nauja daina┬á"THUND3RSTORM - 19 Years" (daina lietuvi┼íka bet pavadinimas angli┼íkas, nes taip daugiau ┼żmoni┼│ randa ┼íi─ů dain─ů), puikiai ┼żinau, jog n─Śra mano balsas ka┼żkuo ypatingas, galb┼źt daug kas sakysit, jog i┼ívis geriau nedainuoti ir neturiu balso, bet turiu talent─ů ra┼íyti tekstus ir mintys pas mane liejasi laisvai, tai kod─Śl gi nebandyti ir visk─ů mesti d─Śl vieno ar kito hate'erio? Nemanau, jog toks pasirinkimas b┼źt┼│ protingas. Muzika - skonio reikalas, visada buvo ir bus kam nepatinka ir jie dr─Śbs purv─ů ant t┼│ kas kuria arba bus toki┼│ kurie i┼í principo hate'ins nors jiems vienodai ar geros tos dainos ar ne.
      Laukiu proting┼│ pasisakym┼│, konstruktyvios kritikos, o ne tu┼í─Źia┼żod┼żiavim┼│, apie mikrofon─ů galite nera┼íyti, jo kokyb─Ś n─Śra gera bet ant dien┼│ pirksiu Snowball ir garso kokyb─Ś ateityje ger─Śs.

Gero klausymo┬á­čĹÇ

Jeigu norite, tai paklausykite┬ádainos kuri susilauk─Ś ┼íiek tiek daugiau d─Śmesio┬á:

• Para┼í─Ś Orestasz
      Sveiki, nupirk─Źiau Youtube's kanal─ů su daugiau nei 1000 prenumeratori┼│.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele