Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Reikialingas PROFESIONALUS Pawno programuotjo (imanoma rasti cia?)


mantuxas44

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.

Ieskau patikimo saziningo, supratingo ir profesionalaus PAWNO programuotojo.

Kuriamas Naujas projektas (Global Gaming Network), kuris veiks 18-likoje skirtingu saliu!

Pirma visada visiems kyla klausima "investivijos", i SAMP projekta bus investuota iki £5000.

Reikalavimus rasite mano pridetame WORD faile.

Is kur gausite map darbus man nesvarbu - tol kol mano zmones nematys panasumu i kitus serverius.

PRIVALOMA MOKETIAnglu kalba (labai gerai, iskaitant gramatika), Lietuviu (Labai gerai, iskaitant gramatika), Rusu (Labai gerai, iskaitant gramatika).

Del kalbu ar samdysite verteja ar ka, man nesvarbu, tol kol nematysime klaidu nei rasysenoje, nei sakyniu sudejime.

MIESTAS: custom (Sukurti nauja miesta, ar danguje ar po zeme nesvarbu, svarbu kad butu realistiska), jeigu imanoma.

Butu gerai jeigu turetu bent 20metu. Ir MINIMUM 6 metai patirties.

MAPERIS NEGALI BUTI 14-15 metu kad ir patyres, irgi minimum 20, kad butu protingai ir be bugu.

Uz kiekviena bug'o radima kris kaina po £50 nuo sutartos sumos.

BUS DUOTA 4MENESIAI. VVP sistema rupinates jus!.

Mano komanda tikrins ar nera bugu, visi turi min 23metus, ir visa tikrinimo procesas bus filmuojamas.

EDITAS KITO GAMEMODE MAN NETINKA! PRIVALESITE KIEKVIENA DIENA REPORTUOTI KA PADARETE!

Atsiskaitysiu svarais, jeigu jus lietuvoje per transfergo

Butinai privales buti ristas su MYSQL.

Dekui uz demesi, kad susidomejo kontaktai forume, o reikalavimai WORD faile.

Gero Vakaro.  :) 

https://drive.google.com/open?id=0B6acJGN4jyuPQ3paM2FGdVAycUU&authuser=0   (WORD failo perziura)

Redaguota , nario mantuxas44
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl naujo miesto mano pasiūlymas- sumodeliuoti su kita programa(3ds max ar kt.) visą miestą ir įkelti į serverį. Naudojant launcherį arba rankiniu būdu miesto failai būtų atsiunčiami.

Šiaip, sėkmės ieškant, bet abejoju ar kas norės apsiimti, tuo labiau laiko gana mažai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jo tie metai čia įdomiai atrodo.

 

Tokiuose metuose žmones jau nebeužsiima dažniausiai tokiais žaidimais kaip samp ir neturi to noro koki turi jaunesnis žmogus.

Kai man buvo 13-16~ metų degiau noru skriptinti ir kaška daryti, o dabar degu noru, kad nebetektu to niekada pakartoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau siame forume normaliu skripteriu nera, vien del to kad jie visi lakosi cia ir jiesko pamoku bei Gamemodu. 

 

Jaigu pats mazai ka moki tai i neverta kazka kurti, kiek pamenu per paskutinius 2 metus visi projektai buvo nekamtike, nors ir turejo unikaliu ir gan geru modus. Visi  nolaiferiai jau isdelioti i populiarius serverius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 metų, mokėt kalbėt kaip normalus anglas, lietuvis, ir dar rusas???? Fuck yeah :D :D :D :D :D :D :D :D :D

5000 svarų į sa-mp projektą??? Tai gal iškart RLS.lt kokį nusipirk ar ką?

 

6 metai patirties? :DDDDD Tokie jau seniausiai sėdi prasinarkašinę arba geroj firmoj su c++ varo arba free lancina.

 

Dėl tos patirties, žinok toks žmogutis Yiin per pora metų išmoko daug daugiau nei kai kurie veteranai per 6 metus, tad susismastykit, nu sakykim aš turiu 6 metus patirties, bet aš niekad nežengiau į priekį, tai sakikim bendrai paėmus aš mokėsiu gal kaip koks vienerių metų patirtį turintis ir rimtai dirbantis žmogus..

 

Dar kartą susismastykit!

 

P.S Pawno yra kodo redagavimo programa turinti PAWN kalbos syntax highlighting ir susieta su pawncc.exe kompiletoriumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau siame forume normaliu skripteriu nera, vien del to kad jie visi lakosi cia ir jiesko pamoku bei Gamemodu. 

 

Jaigu pats mazai ka moki tai i neverta kazka kurti, kiek pamenu per paskutinius 2 metus visi projektai buvo nekamtike, nors ir turejo unikaliu ir gan geru modus. Visi  nolaiferiai jau isdelioti i populiarius serverius.

"Manau siame forume normaliu skripteriu nera" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kalba ir nesupranta ką kalbą... Žmogau, jeigu žmonės lankosi forume tai iškarto prašo pagalbos? Nice logic bro. Kaikurie teisiog ateina padiskutuot ar padėtį kitiems. 

Temos autorius tai irgi kažkoks biški durnas yra, nori žmogaus 20metų į projektą kuris nežinia ar išvis dienos šviesą ir nežinia, ar užmokės tas mūsų gerbiamasis temos autorius. Tai mano nuomonė: Kas norit eitį į nežinia kokį projektą tai GL.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Manau siame forume normaliu skripteriu nera" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kalba ir nesupranta ką kalbą... Žmogau, jeigu žmonės lankosi forume tai iškarto prašo pagalbos? Nice logic bro. Kaikurie teisiog ateina padiskutuot ar padėtį kitiems. 

Temos autorius tai irgi kažkoks biški durnas yra, nori žmogaus 20metų į projektą kuris nežinia ar išvis dienos šviesą ir nežinia, ar užmokės tas mūsų gerbiamasis temos autorius. Tai mano nuomonė: Kas norit eitį į nežinia kokį projektą tai GL.

Psyprasom jai kanors izedziau, bet as turejau omeni kad temos kurejas neten papuole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Psyprasom jai kanors izedziau, bet as turejau omeni kad temos kurejas neten papuole.

Tai tą mes puikiai ir supratom, kad tavo manymu nėra supergames.lt normalių skripterių :)

 

Papildau: o jei turėjai galvoje skiltį, tai visiškai pritariu..

Redaguota , nario Bičas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma lenkiškai "atsiprašau" net ne taip rašosi, o przepraszam. 

O, kad temos kūrėjas ne ten papuolę tai ir taip aišku. 

*Myliu SuperGames.lt* man kaip ten kas rasosi, nesu lenkas kuriu jus nekenciat. Beto gal nerink tu nieko vertu postu? Sekmes

Redaguota , nario ZayacLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neįsivaizduoju ką čia norėjai parašyt, ar mane čia "paduxint" norėjai, ar save "pasiduxinai", neaišku.

Jis norėjo pasakyti, kad yra žmonės ir yra lenkai.

Man Rusai nepatinka, aišku, kad nevisi, o tie kvailieji.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis norėjo pasakyti, kad yra žmonės ir yra lenkai.

Man Rusai nepatinka, aišku, kad nevisi, o tie kvailieji.

Ir saviskiu durnu turi, nepergivenk. I seima uzeik kurie tavo sali prapiso.

*Myliu SuperGames.lt* iskur tie rasistai atsiranda? Ka mokykloi daugiau nieko nemokina? Pvz as Rusas. Daugybe draugu lietuviu ir lenku, dar pore chechenu turiu.

 

 

Kame prasme? Kam stumti tik delto kad pas jis pase pavarde parasyta be galunes -as.

 

Ir savu pedofilu turit bei debilu dachuja. Daug vienodu, nesvarbu odos spalva...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3413 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...