Laurynas,

Siūlau Valdą mesti lauk, ir priimti Justas Š. į administratorius!

Recommended Posts

Šis pasiūlymas skirtas Aurimui! Nebandyk rakinti temos Valdai, nes parašysiu jam asmeniškai, kad rakini ir trini visas temas, kurios apie tave! Tegul lankytojai balsuoja, ir žinosim, ar tu jiems patinki!

Siūlau Valdą mesti lauk, ir priimti Justas Š. į administratorius! Jis puikiai atliktų administratoriaus pareigas.

Valdas yra sukčius, ir net bijodamas kritikos, užrakino temą: http://www.supergames.lt/topic/200059-gamerislt-nuomonė-apie-supergameslt-scamerių-forumas/#entry1438729 . Tai tikrai ne administratoriaus elgesys!

Tai ar norite Valdą mesti lauk ir priimti normalų administratorių?

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Aš per mažai čia prabuvęs. Valdas čia jau ilgai ilgai ir žino tai ką turi daryti... Jums atrodo kad jis dėl forumo nieko neveikia, bet jis tvarko daug reikalų, kurių aš nemanau kad galėčiau sutvarkyti. 

Abejoju šios temos prasmingumu. 

Dalintis šį pranešimą

Aurimas sprendžia ką priimti ką ne. Kalbėjom apie mano pasiliekimą, ir aš pasilieku ir niekur nedingstu :) Niekas taip gerai nesitvarko su forumu kaip aš.

Jokie jūsų balsavimai ar kas nepadės, todėl temą rakinu, jeigu nori rašyk aurimui, jo el paštas : [email protected]

Beto, nieko asmeniško, bet parašei 39 forume. Ką tu apie jį išmanai ? Tu net nematai visų temų ir jau lendi į pačia aukščiasią forumo skiltį.

• Teigiamai 4
  • Neigiamai 12

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele