Peršokti į turinį

ets2 naujausio crack, atsilyginsiu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gi čia blemba grynas lietuvis... :D Visko nori pigiai arba nemokamai. Kitų darbą nevertina. 

 

 

Vertinimas ir mokėjimas yra du atskiri dalykai. Žaidimai dešimt balų, bet nėra už ką čia mokėti tuos pinigus ir nežadu to daryti, jei tau norisi mokėti pinigus, kai yra nemokama versija ir ji tave tenkina, tai prašau mokėk tuos pinigus ir žaisk, man nereikia leisti pinigų, kad pasidžiaukčiau žaidimu.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vertinimas ir mokėjimas yra du atskiri dalykai. Žaidimai dešimt balų, bet nėra už ką čia mokėti tuos pinigus ir nežadu to daryti, jei tau norisi mokėti pinigus, kai yra nemokama versija ir ji tave tenkina, tai prašau mokėk tuos pinigus ir žaisk, man nereikia leisti pinigų, kad pasidžiaukčiau žaidimu.

Jeigu ne tie kurie perka tuos žaidimus,tai tų žaidimų tiek nebūtų dabar...

O be to pirataudamas gauni tik SP,nežinau kaip tau,bet mano norisi ir MP pažaist.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu ne tie kurie perka tuos žaidimus,tai tų žaidimų tiek nebūtų dabar...

O be to pirataudamas gauni tik SP,nežinau kaip tau,bet mano norisi ir MP pažaist.

Logika pas lietuvius tokia, kam mokėt kai yra nemokamai. Beto MP žaidimai man kur kas įdomesni, nei SP, greitai pabosta žaisti vienam, nebent labai, labai įtraukiantis žaidimas. Greitai nebebus prasmės kurti jokių naujų žaidimų, jeigu visi pradės taip galvoti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs taip jaudinatės aš nesuprantu. :D Mane tenkina tas SP ir nesu prieraišus prie žaidimų, jei būtų koks nors žaidimas kuris tikrai mane stipriai užkabliuotų ir  būtų MP aš jį nusipirkčiau, kaip antai CS 1.6. :)

Koks užkabinantis žaidimas, kurį tikrai verta pirkti kai puikiausiai galima žaisti tą Multiplayer ant noSTEAM versijos. Logikos 0. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...