Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

tsu.co uzdarbis is socialinio tinklo ( fb grupe+metodai kaip dirbti)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tsu.co uzdarbis is socialinio tinklo ( fb grupe+metodai kaip dirbti)

Taigi, kas nusprendėti pradėti dirbti kartu su mumis tsu.co jums reikės.
1. Užsiregistruoti ( Eikite www.tsu.co paspauskite "how to join" tada iveskite " LietuvaTsu " nes kitaip neleis jums registruotis)
2.Tada kviesti kitus draugus prisijungti prie tsu.co ( geriausia būtų, kad jungtusi per jūsų nick'ą)
3.Kvieskite į draugus kitus tsu.co vartotojus, fallowinkite, platinkites įrašais, komentuokite įrašus, laikinkit.
4.Daugiausiai uždirbsite jeigu kiti žmones, sharins ir laikins jūsų įrašus, todėl sugalvokite kuom platintis, kad kitiems patiktu.
5.Stokite į musu grupe facebooke : https://www.facebook.com/groups/TsuLietuviai
6.Facebook grupėje dalinkitės savo tsu profilių nuorodomis, prašykite, kad kiti kviestu jus draugauti, fallowinti, dalintusi jūsų įrašais ir t.t
7.Jūs tą pati darykite ką paminėjau 6-tame punkte.
8.Jeigu norite gauti dar vieną metodą kaip uždirbti su tsu.co be jokių kvietimų draugauti,fallowinimu ir sharinimu
8.1 Pakvieskite mane draugauti per https://www.tsu.co/LietuvaTsu ir paffalowinkite mane.
8.2pasharinkite mano paskutinį įrašą tsu.co su kitais žmonėmis
8.3 palaikinkit ir pakomentuokite mano paskutinį įrašą.
8.4 Parašykite man privacią žinutė https://www.tsu.co/LietuvaTsu kad viską padarėte kas yra 8-tame punkte ir aš suteiksiu jums unikalų gidą kaip uždirbti daugiau.

Kiekvieną dėsiu savo uždarbio pasiekimus facebook grupėję ir čia, kad daugiau žmonių matytu kaip man sekasi ir igautume daugiau pasitikėjimo.

2014/11/12 - uždarbis

1241805_orig.png

 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ištikrųjų netikiu tokiais dalykai ,tikrų pinigų gali užsidirbti tik per žinias ,darbą ir prakaitą ;).


Ai ir kilą klausimas man vienas ,gerai pavyzdžiui tu postini ten ,nolifini bet kaip ir kokia jiems iš to nauda ? Negalvojat ,kad gal jie tiesiog gali kitaip sakant "apipisti" ,o taip daro ,kad kuo daugiau žmonių invitintu kitus žmones ir tas socialinis tinklapis taptu populiaresnis ? 


Nu aš taip manau ,čia mano nuomonę plz don't hate and skate ;)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ištikrųjų netikiu tokiais dalykai ,tikrų pinigų gali užsidirbti tik per žinias ,darbą ir prakaitą ;).

Ai ir kilą klausimas man vienas ,gerai pavyzdžiui tu postini ten ,nolifini bet kaip ir kokia jiems iš to nauda ? Negalvojat ,kad gal jie tiesiog gali kitaip sakant "apipisti" ,o taip daro ,kad kuo daugiau žmonių invitintu kitus žmones ir tas socialinis tinklapis taptu populiaresnis ? 

Nu aš taip manau ,čia mano nuomonę plz don't hate and skate ;)

 

Na aš irgi taip galvoju :D šeip jei būtų prikimštas tinklapis reklamų tai gal apsimokėtų jiems bet abejoju :D o kiek mačiau ten reklamų vapshie nėra :D

O dėl tavo pirmos minties tai galima uždirbti :) prie kompiuterio nolaifint nėra taip lengva :D pvz Buxuose visokiuose turi kas diena panašiu laiku prisijungt pažiūrėt visas nuorodas ir t.t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek kartų dar bus keliama tokia pati tema? pažiūrėkite forumo skiltį įdomios nuorodos, ir pamatysite kiek temų su tokiu turiniu yra. Kam viso to reikią? Kas norės - tas naudosis, bet manau, jog tikrai nėra būtina kurti tiek daug temų lyg tai būtų kažkas neįtikėtino, jog atsirado socialinis puslapis kuriame galima uždirbti.

 

Žinot, duosiu aš Jums tokį patarimą. Atrodo pinigai už nieko neveikimą taip? tačiau už nieko neveikimą Jūs tik centus gausite ir kas kartą tų centu vis daugės (kaip aš supratau), tačiau Jūs pabandykite savo rankomis atlikti kažkokį fizinį darbą, ir tikiu, jog tik tuomet suprasite, jog tikri pinigai yra uždirbami tik sūriu prakaitu bei pastangomis.

Redaguota , nario Yton
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek kartų dar bus keliama tokia pati tema? pažiūrėkite forumo skiltį įdomios nuorodos, ir pamatysite kiek temų su tokiu turiniu yra. Kam viso to reikią? Kas norės - tas naudosis, bet manau, jog tikrai nėra būtina kurti tiek daug temų lyg tai būtų kažkas neįtikėtino, jog atsirado socialinis puslapis kuriame galima uždirbti.

 

Žinot, duosiu aš Jums tokį patarimą. Atrodo pinigai už nieko neveikimą taip? tačiau už nieko neveikimą Jūs tik centus gausite ir kas kartą tų centu vis daugės (kaip aš supratau), tačiau Jūs pabandykite savo rankomis atlikti kažkokį fizinį darbą, ir tikiu, jog tik tuomet suprasite, jog tikri pinigai yra uždirbami tik sūriu prakaitu bei pastangomis.

 

Vo ,auksiniai žodžiai.

O šeip tie žmones postina pastoviai ,kad užsiregistruotu su jų nuorodomis ,kad daugiau $$$ gautu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek kartų dar bus keliama tokia pati tema? pažiūrėkite forumo skiltį įdomios nuorodos, ir pamatysite kiek temų su tokiu turiniu yra. Kam viso to reikią? Kas norės - tas naudosis, bet manau, jog tikrai nėra būtina kurti tiek daug temų lyg tai būtų kažkas neįtikėtino, jog atsirado socialinis puslapis kuriame galima uždirbti.

 

Žinot, duosiu aš Jums tokį patarimą. Atrodo pinigai už nieko neveikimą taip? tačiau už nieko neveikimą Jūs tik centus gausite ir kas kartą tų centu vis daugės (kaip aš supratau), tačiau Jūs pabandykite savo rankomis atlikti kažkokį fizinį darbą, ir tikiu, jog tik tuomet suprasite, jog tikri pinigai yra uždirbami tik sūriu prakaitu bei pastangomis.

Tikrai taip :) dirbu ir uždirbu ne taip kaip čia kelis centukus :D prasėdi vos ne visa diena prie to kad uždirbtum kelis centus o tikram darbe per diena tikrai daugiau nei kelis centukus uždirbsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...