Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Moderatorius tik nuo 400 pranešimų!"


Žilvinas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gedukas ir Volk'as, 2 moderatoriai kuriuos buvo galima išmesti. Kokį vėl išmetėt? Vėl pirmoj eilėj gerus išsimėtys tokius kaip Kęstutis ir paliks bot'us kažkokius kur beleką daro ir toliau sėdi su modu patenkinti, nes už viską susimokėję. 

 

Ech.... Pagal ką tu sprendi kurie yra geri ir kurie yra blogi? Pagal tai kaip su tavim bendravo? Pagal avataro grožį? Pagal pranešimų skaičių? Pagal batų dydį? Tiek Kęstutis, tiek Yiin tiek pastarąjį sekmadienį išmestas DeividasD buvo pašalinti dėl mažo atliktų veiksmų skaičiaus. DeividasD per savaitę padarė 2 veiksmus, tavo nemėgstamas Gedukas padarė daugiau nei 100. Ką tu būtum daręs?

 

 

 

O tai ne geriau tiesiog parašyt ir vsio, su tais repais tai...

Tai jei "geriau parašyt" tai gal visiem sudedam didžiausią leidžiama reputacijos kiekį ir pašalinam galimybė jį mažinti? O gal dabar jau baigiam šitą diskusiją kuri nesusijusi su temos esme?

 

 

Nesvarbu kiek tu pranešimu yra svarbu turėti draugų kurie tam tikrose srityse pasakys už tave gerą žodį ir tu gausi ką nori ir nesvarbu tada jau ar tu turi pranešimų ar įspėjimų būsi paimtas į tam tikrą komandą vien tik dėl to jog turėjai draugų kurie priprašė kad tau uždėtų apie ką svajoji aš dabar turiu įspėjimų ir būsiu atmestas tai jeigu taisyklės tai visiems lygios o ne įjungiam sistemą "Jis moką aš žinau kad moku" 

 

 

Per jūsų išimtis jau buvo priimtą daug tokių "Jis viską moką,jis viską žino" puikus pavizdys baxoj neprabuvo net  2 mėnesių moderiatorium pradėjo trinti temas,apgaudinėti narius ir paskui tokie "Vyr.moderiatoriai kaip ponas Justas Š" pradingsta nes jie juk nežinojo kad taip gali atsitikti ir bėją ponas justai kuo tą anketą išskirtiną nuo kitų ? kiek seniau mačiau kai kiti pildydavo anketas į moderiatorius tai veikdavo sistemą "Taisyklės visiems lygios" nes tik turi vieną įspėjimą ir tavo anketos valdas neskaitys ir dar ponas "Justas Š" prisidedą su komentaru "Turi įspėjimą tu negali būti moderiatoriumi" o dabar kažkokios išimtys einą ? gal ponas "Justas Š" galėtumėt man paaiškinti ką jūs toje anketoje pamatėte geresnio negu kitų gal tai jūsų kaimynas pildė ar draugas ? :o

Ponas Martini, prasidėjus atrankai tikrai tikėjausi kad ir taip kandidatų bus pilna... Tačiau kuo toliau tuo atlaidžiau tenka žiūrėti į anketas kad būtų galima ką nors priimti. Net ir priėmus man tenka stebėti KIEKVIENĄ jų veiksmą. Mes taikomės prie situacijos: prastėja pasirinkimas - mažinami reikalavimai.  Kuo ji geresnė? Aiškiai matosi kad žmogus GALVOJO ką rašė, nežiūrėjo į tą darbą kaip į "ai gal paeis".  Kai kurie žmonės net nesivargina pasinaudoti lietuviškomis raidėmis... Kiti paklausti ką keistų forume atsako "nieko nekeisčiau, viskas gerai", tai jei viskas gerai, kodėl jie nori būt moderatoriais? Treti užsirašo kad jiems bent 20 metų, bet profilyje kitas skaičius, o jei tenka pamatyti skype.. Ten dar kitokia data! Tai tiek bus, Ponas Martini.

 

Nespėju atrašinėt į visus pranešimus :/

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech.... Pagal ką tu sprendi kurie yra geri ir kurie yra blogi? Pagal tai kaip su tavim bendravo? Pagal avataro grožį? Pagal pranešimų skaičių? Pagal batų dydį? Tiek Kęstutis, tiek Yiin tiek pastarąjį sekmadienį išmestas DeividasD buvo pašalinti dėl mažo atliktų veiksmų skaičiaus. DeividasD per savaitę padarė 2 veiksmus, tavo nemėgstamas Gedukas padarė daugiau nei 100. Ką tu būtum daręs?

 

 

 

Tai jei "geriau parašyt" tai gal visiem sudedam didžiausią leidžiama reputacijos kiekį ir pašalinam galimybė jį mažinti? O gal dabar jau baigiam šitą diskusiją kuri nesusijusi su temos esme?

 

 

Ponas Martini, prasidėjus atrankai tikrai tikėjausi kad ir taip kandidatų bus pilna... Tačiau kuo toliau tuo atlaidžiau tenka žiūrėti į anketas kad būtų galima ką nors priimti. Net ir priėmus man tenka stebėti KIEKVIENĄ jų veiksmą. Mes taikomės prie situacijos: prastėja pasirinkimas - mažinami reikalavimai.  Kuo ji geresnė? Aiškiai matosi kad žmogus GALVOJO ką rašė, nežiūrėjo į tą darbą kaip į "ai gal paeis".  Kai kurie žmonės net nesivargina pasinaudoti lietuviškomis raidėmis... Kiti paklausti ką keistų forume atsako "nieko nekeisčiau, viskas gerai", tai jei viskas gerai, kodėl jie nori būt moderatoriais? Treti užsirašo kad jiems bent 20 metų, bet profilyje kitas skaičius, o jei tenka pamatyti skype.. Ten dar kitokia data! Tai tiek bus, Ponas Martini.

 

Nespėju atrašinėt į visus pranešimus :/

Jeigu aš toks lievas moderatorius būčiau kaip Gedukas tai aš nei 1 to sušikto veiksmo nebūčiau padaręs vardan visų forumo narių. Apie moderatoriaus gerumą sprendžiu iš jo aktyvumo. Kiek man Kęstutis įspėjimų davęs? 2-3 tai tikrai, bet žinau už ką ir su įspėjimais sutinku. Tokius moderatorius kur visas savo pareigas atlieka pagal pareigas, brangint reikia, o čia pyst pyst ir išmėto. Tai pridalink Gedukam visokiem ir Volk'am modų, galėsit vieni diskutuoti čia kai nieko nebeliks.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu aš toks lievas moderatorius būčiau kaip Gedukas tai aš nei 1 to sušikto veiksmo nebūčiau padaręs vardan visų forumo narių. Apie moderatoriaus gerumą sprendžiu iš jo aktyvumo. Kiek man Kęstutis įspėjimų davęs? 2-3 tai tikrai, bet žinau už ką ir su įspėjimais sutinku. Tokius moderatorius kur visas savo pareigas atlieka pagal pareigas, brangint reikia, o čia pyst pyst ir išmėto. Tai pridalink Gedukam visokiem ir Volk'am modų, galėsit vieni diskutuoti čia kai nieko nebeliks.

Tu buvai įspėtas vieną kartą Kęstučio. Tiesą sakant labai laukiu tos dienos kai nebeliks tokių žmonių kurie amžinai nepatenkinti viskuo...

 

O temos autoriui: ar dar yra neaiškumu dėl klausimo pateikto pirmame pranešime? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu buvai įspėtas vieną kartą Kęstučio. Tiesą sakant labai laukiu tos dienos kai nebeliks tokių žmonių kurie amžinai nepatenkinti viskuo...

 

O temos autoriui: ar dar yra neaiškumu dėl klausimo pateikto pirmame pranešime? 

Nu va kaip faina girdėti tokius žodžius iš ,,Vyr.Moderatoriaus''. Jeigu tu sulauktum tos dienos kai išeitų visi žmonės kurie yra nepatenkinti forumo administracija tai čia 80% narių nebeliktų. Nori tikėk, nori ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu buvai įspėtas vieną kartą Kęstučio. Tiesą sakant labai laukiu tos dienos kai nebeliks tokių žmonių kurie amžinai nepatenkinti viskuo...

 

O temos autoriui: ar dar yra neaiškumu dėl klausimo pateikto pirmame pranešime? 

Pasvajokit ir praeis ^.^ Tai šitas naujas moderatorius priimtas ar nusamdytas buvo, čia kažkas taip rašė, kažkas anaip, pasakykit normaliai man, tyngiu aš čia viską skaitinėt.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech.... Pagal ką tu sprendi kurie yra geri ir kurie yra blogi? Pagal tai kaip su tavim bendravo? Pagal avataro grožį? Pagal pranešimų skaičių? Pagal batų dydį? Tiek Kęstutis, tiek Yiin tiek pastarąjį sekmadienį išmestas DeividasD buvo pašalinti dėl mažo atliktų veiksmų skaičiaus. DeividasD per savaitę padarė 2 veiksmus, tavo nemėgstamas Gedukas padarė daugiau nei 100. Ką tu būtum daręs?

 

 

 

Tai jei "geriau parašyt" tai gal visiem sudedam didžiausią leidžiama reputacijos kiekį ir pašalinam galimybė jį mažinti? O gal dabar jau baigiam šitą diskusiją kuri nesusijusi su temos esme?

 

 

Ponas Martini, prasidėjus atrankai tikrai tikėjausi kad ir taip kandidatų bus pilna... Tačiau kuo toliau tuo atlaidžiau tenka žiūrėti į anketas kad būtų galima ką nors priimti. Net ir priėmus man tenka stebėti KIEKVIENĄ jų veiksmą. Mes taikomės prie situacijos: prastėja pasirinkimas - mažinami reikalavimai.  Kuo ji geresnė? Aiškiai matosi kad žmogus GALVOJO ką rašė, nežiūrėjo į tą darbą kaip į "ai gal paeis".  Kai kurie žmonės net nesivargina pasinaudoti lietuviškomis raidėmis... Kiti paklausti ką keistų forume atsako "nieko nekeisčiau, viskas gerai", tai jei viskas gerai, kodėl jie nori būt moderatoriais? Treti užsirašo kad jiems bent 20 metų, bet profilyje kitas skaičius, o jei tenka pamatyti skype.. Ten dar kitokia data! Tai tiek bus, Ponas Martini.

 

Nespėju atrašinėt į visus pranešimus :/

Galvojo ? gal greičiau jums pamokėjo ? gal galėtumėt atsakyti į klausimą kiek jūs gavote ? tai gal paimkim naujoką su 20 pranešimų jis užpildys ir anketą jums ponas "Vyr.Moderiatoriau" pasirodys juk jis galvojo ką rašė ir bus paimtas su 20-40 pranešimų kuris bus prabuvęs forume tik 2 dienas ir bus paimtas bėją kokios kainos pas jus ? gal galėtumėt kokią moderiatoriaus kainą parašyti gal ir nusipirkčiau dabar visai įdomu būtų užpildysiu anketą dėl vaizdo pasakysi kad mano anketą butų stebuklingą aš tau sumokėčiau 20-30 lt pasirašytai ? :o

Redaguota , nario Martini*
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasvajokit ir praeis ^.^ Tai šitas naujas moderatorius priimtas ar nusamdytas buvo, čia kažkas taip rašė, kažkas anaip, pasakykit normaliai man, tyngiu aš čia viską skaitinėt.

 

 

Galvojo ? gal greičiau jums pamokėjo ? gal galėtumėt atsakyti į klausimą kiek jūs gavote ? tai gal paimkim naujoką su 20 pranešimų jis užpildys ir anketą jums ponas "Vyr.Moderiatoriau" pasirodys juk jis galvojo ką rašė ir bus paimtas su 20-40 pranešimų kuris bus prabuvęs forume tik 2 dienas ir bus paimtas bėją kokios kainos pas jus ? gal galėtumėt kokią moderiatoriaus kainą parašyti gal ir nusipirkčiau dabar visai įdomu būtų užpildysiu anketą dėl vaizdo pasakysi kad mano anketą butų stebuklingą aš tau sumokėčiau 20-30 lt pasirašytai ? :o

Trumpai: nesu gavęs nei lito iš SuperGames.LT. Niekam aš nedarysiu nuolaidų vien dėl to kad sumokėtų. .lukonic, moderatoriui buvo padaryta išimtis(ne jam vienam) dėl to nes aš buvau patenkintas jo anketa. 

 

Turbūt iš kito acc pasirašei.

Turbūt jau viską išsiaiškinau, pinigai visagaliai. Galit rakint temą.

Baigiant pasikartosiu ir pasakysiu kad jis NEmokėjo už moderatorių. 

 

Tema rakinama, jei yra daugiau klausimų, ar norite pratęsti diskusija lauksiu AŽ.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...