Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Narys - geimeris2004LTU


AivarasP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, trumpai ir aiškiai, su nariu - geimeris2004LTU nerekomenduoju turėt jokių santykių :D Viskas prasidėjo nuo mano temos - http://www.supergames.lt/topic/199624-d%C4%97l-nesaugios-nuorodos/ žmogus paprašė atsiųsti tą kenksmingą nuorodą, ją aš jam nusiunčiau į AŽ ir gavau tokį atsakymą.

http://i.imgur.com/yuWue3V.png

Tai parodo šio žmogaus rimtumą, tad visiškai nerekomenduoju su juo turėti kokių nors reikalų.. Matyt, bandė labai gerai " paprikolint " žmogus.. :D

P.S : Nenoriu pradėt jokių rimtų ginčų, tik pranešiau, kad juo pasitikėti negalima. :)



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano nuomuonė tai vertetų tau daugiau šio nario pranešimų pasiskaityti, ir suprastų kažkiek daugiau apie jį. Dėl ko juo pasitikėti negalima, dėl to jog jis prikolina xD?

Man jis visiškai neįdomus ir nesiruošiu aš čia jo " check'int ". Tokia mano nuomonė ir jos apie jį nepakeisiu, kai paprašė nuorodos pamaniau, kad paprasčiausia jis patikrins kaip nors ją ar bandys surasti žmogų kuris siuntė, galbūt tokią pačią ir jis gavęs, bet ne, jis paprasčiausia mane gazdina CERT bauda :D Keistas toks, bet tokių nepakeisi :D:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nepasitikekit situo zmogu vyrusa nusiunte, dabar cia kaltina mane kazkuo isvis

Manau tokius "trolius" reikia išmesti iš šio forumo. Visi žinome jog per nuorodą šiais laikais PC neužsikrėsi, nebent specialiai naudosiesi Windows XP ir išjungsi visas apsaugas. Nesinaudojate antivirusinėmis, čia jau jūsų pačių problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau tokius "trolius" reikia išmesti iš šio forumo. Visi žinome jog per nuorodą šiais laikais PC neužsikrėsi, nebent specialiai naudosiesi Windows XP ir išjungsi visas apsaugas. Nesinaudojate antivirusinėmis, čia jau jūsų pačių problemos.

as nenaudoju antivirusines ir niekada nebuvau gaves vyruso

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3352 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...