AivarasP

Narys - geimeris2004LTU

Recommended Posts

Sveiki, trumpai ir aiškiai, su nariu - geimeris2004LTU nerekomenduoju turėt jokių santykių :D Viskas prasidėjo nuo mano temos - http://www.supergames.lt/topic/199624-d%C4%97l-nesaugios-nuorodos/ žmogus paprašė atsiųsti tą kenksmingą nuorodą, ją aš jam nusiunčiau į AŽ ir gavau tokį atsakymą.

http://i.imgur.com/yuWue3V.png

Tai parodo šio žmogaus rimtumą, tad visiškai nerekomenduoju su juo turėti kokių nors reikalų.. Matyt, bandė labai gerai " paprikolint " žmogus.. :D

P.S : Nenoriu pradėt jokių rimtų ginčų, tik pranešiau, kad juo pasitikėti negalima. :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

mano nuomuonė tai vertetų tau daugiau šio nario pranešimų pasiskaityti, ir suprastų kažkiek daugiau apie jį. Dėl ko juo pasitikėti negalima, dėl to jog jis prikolina xD?

Dalintis šį pranešimą

mano nuomuonė tai vertetų tau daugiau šio nario pranešimų pasiskaityti, ir suprastų kažkiek daugiau apie jį. Dėl ko juo pasitikėti negalima, dėl to jog jis prikolina xD?

Man jis visiškai neįdomus ir nesiruošiu aš čia jo " check'int ". Tokia mano nuomonė ir jos apie jį nepakeisiu, kai paprašė nuorodos pamaniau, kad paprasčiausia jis patikrins kaip nors ją ar bandys surasti žmogų kuris siuntė, galbūt tokią pačią ir jis gavęs, bet ne, jis paprasčiausia mane gazdina CERT bauda :D Keistas toks, bet tokių nepakeisi :D:)

Dalintis šį pranešimą

tai dabar gal fotkinam visus čhatus kur žmonės prikolina ir kuriem jiems temas, ir rašom kad jie nepatikimi? 

Nepradėsiu ginčytis, galvok tu ką nori. Kam reikės - tas supras. Gali fotkint ir kurt tas temas :D Niekas nedraudžia :)

Dalintis šį pranešimą

Aš žinau, šį žmogų :D jis turintis daug metų, tiesiog prikolina šiame forume :D

Neatrodo, kad jam " daug metų ". Nors ką gali žinot.. O prikolai tai " mediniai " -_-

Dalintis šį pranešimą

nepasitikekit situo zmogu vyrusa nusiunte, dabar cia kaltina mane kazkuo isvis

Nu plbm, nepasitikėkit manim :D Žodžiu, informacija yra, belieka paprašyt moderatoriaus, kad temą užrakintų. :) Visus savo nepasitenkinimus gali reikšt į AŽ geimeri :DD

Dalintis šį pranešimą

nepasitikekit situo zmogu vyrusa nusiunte, dabar cia kaltina mane kazkuo isvis

Manau tokius "trolius" reikia išmesti iš šio forumo. Visi žinome jog per nuorodą šiais laikais PC neužsikrėsi, nebent specialiai naudosiesi Windows XP ir išjungsi visas apsaugas. Nesinaudojate antivirusinėmis, čia jau jūsų pačių problemos.

Dalintis šį pranešimą

Manau tokius "trolius" reikia išmesti iš šio forumo. Visi žinome jog per nuorodą šiais laikais PC neužsikrėsi, nebent specialiai naudosiesi Windows XP ir išjungsi visas apsaugas. Nesinaudojate antivirusinėmis, čia jau jūsų pačių problemos.

as nenaudoju antivirusines ir niekada nebuvau gaves vyruso

Dalintis šį pranešimą

as nenaudoju antivirusines ir niekada nebuvau gaves vyruso

Iš kur žinai? Kiek mano galva neša, tik antivirusinės ir panašios programos gali parodyt, ar tu turi virusų, ar ne.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele