Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl MTA geriau už SAMP? Lithuanian Free-Roam serverio video.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Filmo mintis buvo supažindint Lietuvius su kita MTA puse, kad suprastų - MTA nėra TIK map editorius ;)

Išbandykit, nebenorėsit grįžt prie samp ;)

Aš irgi taip daryčiau :) bet gryžau vien dėl to nes mta nėra labai populerus lietuvių tarpe :) nėra daug serverių lietuviškų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandžiau ir sugrįžau, esu priprates prie paprastumo. Ten prikuria tokių sistemų kad jau kartais ir nesupranti kas vyksta.

 

Būtų gerai, kad pasakytum kas būtent yra sudėtinga šiame serveryje?

Padarysim paprasčiau, kad nebūtų sudėtinga suprasti :)

 

SAMP visi serveriai yra vienodi, dėl to paprasta ir nieko naujo nereikia nagrynėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš irgi taip daryčiau :) bet gryžau vien dėl to nes mta nėra labai populerus lietuvių tarpe :) nėra daug serverių lietuviškų :)

 

Daugelis Lietuvių žaidžia samp, o ne mta dėl 2 priežasčių.

 

MTA neturi GRP, bet manau ne už ilgo kas nors tuo užsiims.

MTA neveikia cheatai, daugeliui Lietuvių tai yra didžiausias košmaras, nes žaisti be jų tiesiog pasidarė nebeįmanoma.

Redaguota , nario Volk'as
Draudžiama Double-Post
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Samp būtų geresnis už MTA jai tik kalcor nebijotų pajudinti subinės ir padaryti normalių atnaujinimų. Nesugeba net mod_sa aptikimo idėti į pačius samp failus.

MTA yra toks labai nepastovys dalykas, jį betkuriuo metu gali uždaryti ir tai būtent dėl tų modifikuotų failų. Per MTA galima žmonėms siuntinėti virisus, gal ir yra ten kokia apsauga, tačiau dar negimė toke antivirusinė kuri apsaugo nuo visų virusų. :) ( tai priežasti kodėl samp to neturi )

 

 

Mta serverių kūrimas:

 

Palyginus su samp žymei sunkesnis ( netinkama kalba programuoti nieko neišmanantiem ), paprasta funkcija atlikt samp žymei lengviau. MTA wikipedia praktiškai tuščia.

 

Radau nebloga posta MTA forume:

 

"This is funny. Long ago there was a topic on the SA-MP forums about a new version. A small debate started there, about how awesome those new features where. I left a small opinion about what I thought of these new features in the kindest manner possible, where I told I wasn't really under the impression of 2 new features after a year of development and couldn't see why people were so happy with it while MTA had those features for ages (which is probably why SA-MP got it too as Kye most likely licks the source code of MTA..). Still wasn't appreciated, got banned and was told to fuck off to MTA. Yes, fuck off is what they said."

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandžiau abi žaidimų modifikacijas ir man labiau patiko SA-MP. Nesakau, kad MTA yra blogas, MTA turi daugybę fantastiškų dalykų, tačiau keletas jų nepatiko - nepatogus pokalbių langas, modifikacijų siuntimas, C-Bug nebuvimas, pamokų trūkumas. Galbūt jeigu butu kuriama daugiau pamokų lietuvių kalba, tai būtu ir daugiau žaidėjų, bei serverių kūrėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

C-Bug nebuvimas

SAMP'e už c-bug baninama, tai kaip suprantu, nepatinka, kad už tai bano negali gauti? ( aišku tokiam kaip sarg poxuj tas c bug )

O dėl chato aš irgi sutinku, rašymas ir skaitymas ten prastesnis, nesuprantu, kodėl mta tai vis dar turėtų būti problema...

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SAMP'e už c-bug baninama, tai kaip suprantu, nepatinka, kad už tai bano negali gauti? ( aišku tokiam kaip sarg poxuj tas c bug )

O dėl chato aš irgi sutinku, rašymas ir skaitymas ten prastesnis, nesuprantu, kodėl mta tai vis dar turėtų būti problema...

Nevisuose serveriuose draudžiama naudoti C-Bug, kai kurie serveriai tai skatina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kalcor kaip jau sakė savo šubinė pajūdintu tai SAMP būtų geriau už MTA. O MTA turi blogas f-jas kurios leidžia žaidėjams siūtinėt belekokius failus. Aš nors KEYLOG tau įkišiu per ta MTA serverį, o tu net nepastėbesi. 

Aš už SAMP, kadangi viskas kas pavaizduota šiame video yra padaroma ir SAMPe tik reikia tūrėtį žinių bei galvą ant pečių.

Ir dar, jeigu padirbėt su SAMP tai padarysi irgi nuostabu serveriuką, bet aišku žaidėjams teks atsisiūst papildomus failiukus. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...