Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau padaryti , kad nerodytu kiek parašiai pranešimu prie avataro.

 

Pamenu gal prieš 3 - 4 metus linkomanijoi buvo taip pat kaip čia rodydavo kiek parašiai pranešimu, tada forumas aidėjo pranešimais, nes kaikurie mane, kad nuo pranešimu skaičiaus didėja jų e penis. Nu ir ką pašalino juos ir dabar liko normalus diskutuotojai. išsilakste visi vaikai kurie ten tik spamino kaip dauguma daro ta pati čia. Ir dabar galima pamatyti kaip ten visi diskutuoja, yra tvarka, nekurinėja pastoviai tokiu pačiu temų. Žodžiu puikus pavyzdis kitiems, ypač šiam supergames forumui. 

Dar siūlyčiau išimti medalius, o ta užraša apdovanojimai palikti, ant kurio paspaudus galėtu matytis nario medaliai. Surimtėkim gal aktualiau diskutuoti pradėsim apie žaidimus, imkim pavyzdį iš jau patirties įgavusių proiektų.

  • Neigiamai 1

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

(redaguota)

Pamenu gal prieš 3 - 4 metus linkomanijoi buvo taip pat kaip čia rodydavo kiek parašiai pranešimu, tada forumas aidėjo pranešimais, nes kaikurie mane, kad nuo pranešimu skaičiaus didėja jų e penis.

 

:DDD O manau ar mes panaikintume tuos pranešimus, ar ne, vistiek bus tų "freeposterių". Todėl sakau, kad nereikia :)

Redaguota , nario Giedrius?
  • Teigiamai 1

Pamenu gal prieš 3 - 4 metus linkomanijoi buvo taip pat kaip čia rodydavo kiek parašiai pranešimu, tada forumas aidėjo pranešimais, nes kaikurie mane, kad nuo pranešimu skaičiaus didėja jų e penis.

 

:DDD O manau ar mes panaikintume tuos pranešimus, ar ne vistiek bus tų "freeposterių". Todėl sakau, kad nereikia :)

 

Būtų bet ženkliai mažiau :)

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

Kaip tik padidėtu, nes pranešimai pelno neneša. ištrinus pranešimus forumas surimtėtu :)

Pagal tave: kaip buvo linkomanijoje, sumažėjo didelis skaičius tų žmonių.

O kai čia sumažėtų automatiškai dėl reklamų būtų nuostolių. Atsirastų kitas forumas kuriame butų žymiai daugiau tu posteriu ir pnš. Tad į supergames.lt niekas beveik neateitu. Tik pasiliktų "Idealai" Ir forumas būtų ant chaliavos. Aurimas mokėtų hostingą už dyką.

(redaguota)

Neaa sumažėtu pelnas dar ir kaip, nes nebūtu naujų vartotojų kurie pirktu pakvietimus ir dar už tas reklamas mažiau bašlios gautu

 

Kaip tik kuo rimtesnis proiektas, tuo labiau žmones vilioja :)

 

 

Manau kad tai yra nereikalinga, nes norint sužinoti nario pranešimų skaičiau tektų gaišti laiką ir eiti į nario profilį.

O kam tau tai žinoti?

Redaguota , nario Garveris

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

(redaguota)

 

Kaip tik kuo rimtesnis proiektas, tuo labiau žmones vilioja :)

 

 

O kam tau tai žinoti?

 

 Deja, bet klysti. To rimtumo išėmus pranešimų rodymą gal ir išgausi vos vos, bet normalus forumas turi turėti tokią galimybę. Pagal pranešimus bent galiu šiek tiek spręsti pamatęs apytiksliai kiek narys prabuvęs jau forume.

Redaguota , nario KarolisCC

Vistiek įdomu išgirsti iš administracijos nuomone.

Nenoriu daug rašyti, bet mano kaip vieno iš administracijos narių nuomonė, kad to tikrai nebus ir tai yra ne tik, kad nereikalinga, bet ir nesamonė.

Nelyginkime visiškai skirtingų projektų kaip Linkomanija ir mes. Ten torrentai, o čia žaidimų, diskusijų forumas.

Deja, bet klysti. To rimtumo išėmus pranešimų rodymą gal ir išgausi vos vos, bet normalus forumas turi turėti tokią galimybę. Pagal pranešimus bent galiu šiek tiek spręsti pamatęs apytiksliai kiek narys prabuvęs jau forume.

vietoi to gali būti, parašyta kada naris užsiregistravo

.

Nenoriu daug rašyti, bet mano kaip vieno iš administracijos narių nuomonė, kad to tikrai nebus ir tai yra ne tik, kad nereikalinga, bet ir nesamonė.

Nelyginkime visiškai skirtingų projektų kaip Linkomanija ir mes. Ten torrentai, o čia žaidimų, diskusijų forumas.

aš kalbu apie Linkomanijos foruma. Argumentuokite kuo tau taip svarbus skaičiukas tas. Aš manau gana aiškiai parašiau kuo būtų į nauda.

AŠ TIKRAI NEGRYBAS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...