Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Listing", Pagelbėkit kas!


Tomsiz123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi, iškilo man problema tokia, norėčiau bent susižinoti kur ieškoti išeities (kuriam dokumente, (vietoj gal))?

 

Kai redaguoji ar šiaip kuri temą, ir pasirenki tą tokį html variantą, kuris eiliuoja ar skaičiais ar va šiais ženklais:

0ad46663f61c4479aff0caa1dc1d20b0136.png

 

Išsaugai/sukūri temą ir dingsta:

b801046d7183c7d7681fe4a643143c1469.png

 

Bet su skaičiais veikia:

5727d04e00cf47b2100bbe25da699dcd815.png

 

Yra galimybė kažkaip tai sutvarkyti, gal kodą kažkokį reikia damest?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

alt+7

Nu juk ansktesniam komentare minėjau, imituot aš moku irgi.. Aš ieškau kaip susitvarkyt, kokį kodą pačiame dizaine darašyt, kad visiems nuspaudus tą html variantą nereiktu eit tarpų dėliot ir savo ženkliukų..

 

 

Tai tipo nėra išmanančių tokių dalykų? :D

Redaguota , nario `Tom.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra išmanančiu pilna net niekas nepadeda nes tu tiesiog tingi pats padirbt ir cia labai lengva. Kapstykis ir suprasi.

Kiek pamenu forumas ir skirtas pasiklaust, pasidalint ar panašiai, tai galų gale kai jau nebesuprantu ir neberandu išeities - ateinu čia, googlej neradau, gal ne taip vedžiau, bet neradau atsakymo, pats kažką "tirdamas elementą" ieškot bandžiau, tačiau nieko tokio kas pakenktų ar sutvarkytų tai - neradau. Nereikia čia man sakyt, kad aš tingiu, forumas pilnas žmonių kurie net nesupranta kaip išvis instaliuot tą ipb, kaip juo naudotis, kaip redaguotis ar dar kažką ir iškart, vietoj to kad prašytų pagalbos ir klaustų jie prašo, kad už juos padarytų.

 

O aš jau pirmam sakinį paminėjau, kad neprašau jokio kodo ar dar kažko..

Hi, iškilo man problema tokia, norėčiau bent susižinoti kur ieškoti išeities (kuriam dokumente, (vietoj gal))?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...