Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.hardMC.lt - PvP,Survival,Creative serveris | Legaliems, nelagaliems | 1.8.x - 1.7.x |


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu JoinMC.LT tai pas mus į administracija atėjo labai protingas žmogus su daug idėjų, kaip projekta padaryti dar geresniu jam nebuvo domenos kur padėti, tai paprašiau, kad priparkuotu į mūsų serverį. ;)

Nu jeigu taip, tai atleiskite, sekmės plėstis su JoinMC.lt idėjomis   :taika:

Redaguota , nario FienT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu taip, tai atleiskite, sekmės plėstis su JoinMC.lt idėjomis :taika:

Idėjos, ne tik JoinMC.LT idėjos, bet dėkui ;)

Serveris tapo serverių tinklu šiuo metu serveryje yra 3 serveriai: Survival, Creative, Lobby veliau bus ir daugiau.

Redaguota , nario Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"bei išsiskiria iš kitų serverių savo unikalumu" - Drįščiau tuo abėjoti, gan bandote įteikti, tačiau kad esate labai unikalūs nepasakyčiau, man keista net pasirodo kai paprastus forumo iconu (f_icon, f_icon_read) nukopijavote nuo mano forumo, kas labai lengva atskirti, kadangi mano visas dizainas pritaikytas pagal spalvą, (+ prieš tai naudojote mano padarytą dizainą, ir pakeitėte autorines teises, nors dizainas nebuvo darytas jūsų ) tai jeigu tokį lengvą dalyką kopijuojate, ką galima kalbėti apie tolimesnį unikalumą. Aišku palinkėsiu kaip ir visiems projektams sekmės, tačiau vistiek turėsiu savo nuomonę :)

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"bei išsiskiria iš kitų serverių savo unikalumu" - Drįščiau tuo abėjoti, gan bandote įteikti, tačiau kad esate labai unikalūs nepasakyčiau, man keista net pasirodo kai paprastus forumo iconu (f_icon, f_icon_read) nukopijavote nuo mano forumo, kas labai lengva atskirti, kadangi mano visas dizainas pritaikytas pagal spalvą, (+ prieš tai naudojote mano padarytą dizainą, ir pakeitėte autorines teises, nors dizainas nebuvo darytas jūsų ) tai jeigu tokį lengvą dalyką kopijuojate, ką galima kalbėti apie tolimesnį unikalumą. Aišku palinkėsiu kaip ir visiems projektams sekmės, tačiau vistiek turėsiu savo nuomonę :)

Na jeigu jūsų savininkas atėjęs pas mus į projektą ir pasiūlęs apie jūsų dizaino idejimą aš jį isidėjau, be to kreditai buvo ir DenisLT ir tavo, todėl aš isidėjau, veliau į skype gavau žinutę, kad ten tavo dizainas ir pnš todėl iškarto paemiau ir pakeičiau į savo redaguota dizainą, o jau del f_icon negalėjai dar prie mažesnio dalyko prisikabinti ? Pvz justmc f_icon puse lietuvos naudoja ant mc forumu.. o del sekmės man iš tavęs jos nereikia.. atejo pap*sti protą su savo vienadienio serverio idėjomis, kurias ir taip gavo iš DenisLT..

 

 

Na,tikrai,žaidžiau šitame serveryje,gana geras buvo iki to laiko,kol atnaujino ten visokių šūdų pridėjo ir t.t.

P.S.Nedai,prisimink,kažkur vasaros vidurys  :).

 

Parašyk į skype: hardmc-pagalba plačiau pakalbėsime apie tai ;)

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu jūsų savininkas atėjęs pas mus į projektą ir pasiūlęs apie jūsų dizaino idejimą aš jį isidėjau, be to kreditai buvo ir DenisLT ir tavo, todėl aš isidėjau, veliau į skype gavau žinutę, kad ten tavo dizainas ir pnš todėl iškarto paemiau ir pakeičiau į savo redaguota dizainą, o jau del f_icon negalėjai dar prie mažesnio dalyko prisikabinti ? Pvz justmc f_icon puse lietuvos naudoja ant mc forumu.. o del sekmės man iš tavęs jos nereikia.. atejo pap*sti protą su savo vienadienio serverio idėjomis, kurias ir taip gavo iš DenisLT..

:DDD

O tau gerai denis smegenis skalauja gerai, taip ir toliau, ko nemėgstu kai nusišneka ir šmeižia yra tie kurie moka, ir yra tie, kurie giriasi, kad moka, tad apie idėjas patyli tegul tas denis :) Nesiginčysiu, nes neapsimoka, tiesiog pasakau savo nuomonę kuri yra teisinga.

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDD

O tau gerai denis smegenis skalauja gerai, taip ir toliau, ko nemėgstu kai nusišneka ir šmeižia yra tie kurie moka, ir yra tie, kurie giriasi, kad moka, tad apie idėjas patyli tegul tas denis :) Nesiginčysiu, nes neapsimoka, tiesiog pasakau savo nuomonę kuri yra teisinga.

Aš DenisLT išmečiau del neaktyvumo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatarių eiti į šį serverį, mapas nekoks, čyteriu pilnas serveris. Belenkas serveryje daros, laggas belenkoks. Neidomu, net žaisti.

Na, man iš šitų tavo parašytų dalykų sutikčiau su pilnas serveris čyteriu, nes jų yra visur ir niekaip, net ir norėdamas jų nesustabdyas, o del lago ir map, man nei lagina nei map xujovas, tai kzn ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, man iš šitų tavo parašytų dalykų sutikčiau su pilnas serveris čyteriu, nes jų yra visur ir niekaip, net ir norėdamas jų nesustabdyas, o del lago ir map, man nei lagina nei map xujovas, tai kzn ;)

Žmogau, mesk kokius nors anti-cheat'us ir panašiai, o ne išdarynėk nesamones sedėdamas prie PC ir rinkdamas pinigus iš vaikų. Na apie mapa pasakiau per nelyg, suklidau. Daugiau pažaidęs pamačiau koks ištikruju mapas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, mesk kokius nors anti-cheat'us ir panašiai, o ne išdarynėk nesamones sedėdamas prie PC ir rinkdamas pinigus iš vaikų. Na apie mapa pasakiau per nelyg, suklidau. Daugiau pažaidęs pamačiau koks ištikruju mapas.

Nera anticheat'u kaip killaura ar dar koks pvp cheat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, mesk kokius nors anti-cheat'us ir panašiai, o ne išdarynėk nesamones sedėdamas prie PC ir rinkdamas pinigus iš vaikų. Na apie mapa pasakiau per nelyg, suklidau. Daugiau pažaidęs pamačiau koks ištikruju mapas.

Patikėk, jeigu tu man surasi geresni anti-cheat negu dabar yra visuose serveriuose aš tau 20 litų padovanosiu :D, nes kiek žinau NoCheatPlus įskiepis šiuo metu daugiausiai apsaugo nuo hackerių ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Geras serveris, tobulėja po biški juda į prieki, tik Nedai aš viska žinau, tavo projektui tiek metų nėra, nereikia visko iš karto, geriau po biški ir nemeluok.

Yra sudėk whois hardmc.lt domeno informacija su mc.bestmc.ax.lt domeno informacija ir gausi bendra skaičių 3 metus. Na jeigu netiki, netikėk man nesvarbu, kuo projektas jaunesnis tuo jis geresnis savo pasiekimais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedai, laikas gal jau botus jungti ? Nes tik reputacija sau gadini...

Tope rodo:

7605d242499f1e369fc438e39eb4412c800.png

Serveryje:

ad65c54003f304fb043589acb3c25db8518.png

 

Jei norite galite patys tai palyginti: http://www.minecraft.e7.lt/top/vote-718

 

Visų pirma query ant minecraft.e7.lt yra tik op-pvp serverio todėl ir statusą rodo tik op-pvp serverio, o survival serverio ir lobby serverio statusai neprisideda. Jeigu netiki ateik į serverį, kaip bus 150 parašyk /glist ir skaičiuok kiek žaidžia  ;) Mes nenaudojame jokių botų ir panašiai del to, nes animatedmotd plugin to net neleidžia. Ir prieš rašydami tokias nesamones isiaiškinkite pirma. Dabar pakeičiau mūsų query port į bungeecord query portą ir dabar tūrėtų rodyti viso serverių tinklo statusą tačiau, jeigu ir toliau netikėsi paklaus betkokio žmogaus kuris nusimano apie bungeecord platformą ir jis tikrai pasakys, kad aš čia parašiau tiesą. O, jeigu ir toliau norėsi rinktis "petrauskai" reputacija melavimu rinkis, bet ne šitoje temoje.

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...