Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ok. Gedą pažįstu ir žinau, kad jis su šitom pareigom tikrai susitvarkys ir nepriekaištauju. Gal ir buvo čia prikišia nagus pinigai, o gal ir ne. Koks gi jum skirtumas. Jeigu ir pirko tą moderatorių, tai supraskit, verstis forumui gi reikia. O jeigu Gedo nepažįstat - Nešmeižkit.


 

 

 

 

 

Ok. Gedą pažįstu ir žinau, kad jis su šitom pareigom tikrai susitvarkys ir nepriekaištauju. Gal ir buvo čia prikišia nagus pinigai, o gal ir ne. Koks gi jum skirtumas. Jeigu ir pirko tą moderatorių, tai supraskit, verstis forumui gi reikia. O jeigu Gedo nepažįstat - Nešmeižkit.

O kas tu, jo advokatas? Neturi ką parašyt - nieko nerašyk. Aš irgi moku brukšneliu naudotis, cool right? Puse tavo postų bereikšmiai freepost'ai.

 

Nieko, taigi forumui "verstis" reikia. O kas man juokingiausia, kad šitas naujai iškeptas moderatorius net iš kelių postų galima pamatyt, kad normaliai rašyt nemoka. Gal dar čia yra kokia priemoka, kai už tave sutvarko gramatika?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

tumblr_m00r26A31u1r3arsfo1_500.gif

(redaguota)

Ar Gedukas moka elgtis moderatoriumi?

Taisyklė sako: Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės (double,triple post) reikia naudoti mygtuką "REDAGUOTI".

Taip, visiem žmonėm būna įspėjimas. O kas čia?

http://i.imgur.com/EPzLhRX

http://i.imgur.com/0iKxH5K

http://i.imgur.com/I9u8gpK

Kaip ir buvo diskutuojama 10 kartų jūs tik mokate peigti ir skųstis be jokių priežaščių. Jau tokia Lietuvio prigimtis stengtis pakenkti kiekvienam nesvarbu kam.

 

Iškarto klausimas kur tu matai,kad jis nebuvo įspėtas? Teisingai tu negali matyti nes paprastiems nariems to nerodo. Jis sutvarkė jo pranešimus kas yra privaloma prieš dedant įspėjima ir štai uždėtas įspėjimas :

 

32fff65d3291112cecffbf4405de6bdf383.png

 

Dar turi kaška pasakyti?

Redaguota , nario Rimas
  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...