Nesiruošiu teisintis ar kažką.Tiesiog dabar nieko neįrodysiu įrodymais.Tavo postas tikrai buvo "Freepostas",nes už ne "Freepostus" aš neįspėjinėju forumo lankytojų.O tema redagavau vieną kartą,po įspėjimo.Tiesiog po tokių skundų dabar kiekvieną kartą fotkinsiu prieš įspėjant narį.
Sveikas,sėkmės tau čia pas mus forume.Nekreipk dėmėsio į užgauliojimus.Visada užgaulioja tie,kurie patys yra užgauliojami O koks tu iš išvaizdos ,visiškai nesvarbu - svarbu būtum geras žmogus Sėkmės.
Ne esmė konkursai.Aišku jie tik pagerina viską.Tačiau mano manymų svarbiausia,tvarkinga modifikacija,šaunus kolektyvas,ir daug unikalumo.Mano nuomonė tokia.O konkursai iš tikrų pinigų yra tik + prie viso šito
Aš nesuprantu visiškai vieno dalyko.Mano manymų dogberry yra vienas unikaliausių lietuvos serverių.Nesuprantu niekaip kodėl ten žaidėjų skaičius nėra didelis.Ir kaip toks šlamštas atsiprašant kaip "LMG" "Sarg" Susirenka šimtus žaidėjų. + Rep tau ,puiki sistema