Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kalbu apie overlockinimo galimybes ( jeigu žinai kas tai yra) tavo procesorius tiesiog tam yra nepritaikytas, o mano jau yra gamykliškai atrakintas. Ir taip toliau.....

ir tu manai, kad verta uz ta overlockinima sumoket papildomus 1500lt? kokia is jo nauda? tas cpu bus kokius 5% greitesnis, bet jis kais daugiau. ir siaip perkant tavo builda monitorius nebeiseitu

Kalbu apie overlockinimo galimybes ( jeigu žinai kas tai yra) tavo procesorius tiesiog tam yra nepritaikytas, o mano jau yra gamykliškai atrakintas. Ir taip toliau.....

Sugrįžk į Lietuva ir suprask, kad kainos nuo užsienio labai skirias. Nesupratau kam tau kišt kažkokį intel'io overpriced SSD, jeigu gali įdėt papraščiausia 840 arba MX100, kurie darba atlieka beveik vienodai. Jeigu jau labai norėtum kažko iš tavo build'o išspaust, tai reiktu kišt 4690k. Ir išvis ką tu su 750W žadi veikt, kai tavo build'ui užtektu ir kokybiško 500W PSU. Žodžiu, viskas sudėta neapgalvotai ir netaupiai.

 

ir tu manai, kad verta uz ta overlockinima sumoket papildomus 1500lt? kokia is jo nauda? tas cpu bus kokius 5% greitesnis, bet jis kais daugiau. ir siaip perkant tavo builda monitorius nebeiseitu

Šiaip nesutiksiu visiškai su tavimi, jeigu sugebi normaliai overclockinti ir turi neblogą aušinimą, tai galima labai gerų rezultatų gaut.

tumblr_m00r26A31u1r3arsfo1_500.gif

(redaguota)

Sugrįžk į Lietuva ir suprask, kad kainos nuo užsienio labai skirias. Nesupratau kam tau kišt kažkokį intel'io overpriced SSD, jeigu gali įdėt papraščiausia 840 arba MX100, kurie darba atlieka beveik vienodai. Jeigu jau labai norėtum kažko iš tavo build'o išspaust, tai reiktu kišt 4690k. Ir išvis ką tu su 750W žadi veikt, kai tavo build'ui užtektu ir kokybiško 500W PSU. Žodžiu, viskas sudėta neapgalvotai ir netaupiai.

 

Šiaip nesutiksiu visiškai su tavimi, jeigu sugebi normaliai overclockinti ir turi neblogą aušinimą, tai galima labai gerų rezultatų gaut.

Bet uz tuos pinigus, kuriuos isleisi ocerlockinimui (apie 400lt) galetum geresne vaizduske nusipirkt ir taip isgaut daugiau fps (bet situo atveju tai nelabai galioja, nes gtx 980 kainuoja 700lt brangiau uz gtx 970), bet kaip ir sakiau neverta pirkt brangaus kompo, nes kompas su gtx 970 yra overkillas siuolaikiniams zaidimams

Redaguota , nario eimantasd

Bet uz tuos pinigus, kuriuos isleisi ocerlockinimui (apie 400lt) galetum geresne vaizduske nusipirkt ir taip isgaut daugiau fps (bet situo atveju tai nelabai galioja, nes gtx 980 kainuoja 700lt brangiau uz gtx 970), bet kaip ir sakiau neverta pirkt brangaus kompo, nes kompas su gtx 970 yra overkillas siuolaikiniams zaidimams

Tai dėl to ir nesakau nieko, bet pvz gali žiauriai sutaupyt su kokia pigesne Z97 plokšte ir Pentium G3258

tumblr_m00r26A31u1r3arsfo1_500.gif

(redaguota)

 

Sveiki taigi senelis dave 1500lt. Kadangi sitas pc yra silpnas(cs su 40fps vos isveza :D) taigi nusprendziau susidet builda bet nezinau koki det gal patartumete? :)

 

 

 

Sveiki taigi ilgai taupes(2metus  :D) susitaupiau 5000lt. senas pc taigi noreciau nusipirkti nauja.

Butu gerai kad isvestu ateities game ant ultra grafiku ;d

                                                           idekit ir monitoriu.

 

  Po mėnesio dar 1 buildas (baba davė 10000 LT).

Redaguota , nario KarolisCC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...