Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit WP7.8 žaidimų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Į WP 7.8 negalima įsikelti žaidimų iš kompiuterio. Ir Temple Run man atrodo nėra ant WP 7.8.

Gali pabandyti BBB: Apo-calypse, Tower defense stiliaus, bet yra keletas žemėlapių, ginklus gali pirkti.

Dėkui gal dar žinai panašių į BBB: Apo-calypse žaidimų? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į WP 7.8 negalima įsikelti žaidimų iš kompiuterio. Ir Temple Run man atrodo nėra ant WP 7.8.

Gali pabandyti BBB: Apo-calypse, Tower defense stiliaus, bet yra keletas žemėlapių, ginklus gali pirkti.

Gali side-loadint jeigu esi Windows Phone app Developer ir telefonas atrakintas. Tokiu būdų turėtų eiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, dėl App Developer, tai jei neklįstu, turi arba mokėti, arba būti studentu programavimo srityje, taip? Na taip, gali nulaužti dar, tačiau tuo nelabai domėjausi.

Man atrodo jog dabar kurti App's yra nemokamas dalykas. Bent jau Windows Phone, bet jeigu klystu tada reikia naudotis Microsoft Youth Spark. Per ten nusiųsti paraišką studento ir bus suteikta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja, tapti developer'iu yra mokamas dalykas.

http://prntscr.com/509lny

O dėl to Microsoft Youth Spark, tai jei neesi studentas, tai negausi developer'io account'o.

Nusiųsk info mokinio kortelės ir tevų sutikimą angliškai, ir leis. Aš taip dariau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3464 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...