Peršokti į turinį

Ar verta pirkti Saints Row Ultimate Franchise Pack?


fantasy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu *Myliu SuperGames.lt* durnas? ČIA VISAS PACKAS,Geriausi žaidimai,VISI SKIN IR T.T PACKAI . APSIMOKA ! Aš už,labai pats norėčiau šio žaidimo.

Man draugas sms parašė: "perku Saints Row Ultimate Franchise Pack iš čia už 3 raktus, radau trader'į, ar tu norėtum?". Galvoju, sukursiu temą šitam forume, gal kas žaidė ir patars.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rimtai? Už 13 lt banku? Abejoju. Už tiek pirkau iš Scelerum. Šiaip žaidimas kreivas, nelabai supratau jo prasmė =D Bet kaip už tokį pack 13 lt manau- nieko blogo :)

O man 2 ir 3 dalys patiko. Pražaidžiau apie 170 valandų :D Tik 4 dalis kažkokia netokia :D Nesupratau aš joje humoro, bet iš esmės 3 dalis geriausia.

Iš DLC, galiu pasakyti, jokios naudos. Jeigu neplanuoji žaisti virš 100 hrs, tai nusipirkti geriau verta tik patį base žaidimą.

2 dalį vertinčiau 7/10

3 - 9.5/10

4 - 2/10 nepatiko visai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...