Peršokti į turinį

Payday ir Team Fortress 2 forumai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sekite bet nemanau kad kurie čia lošia payday 2 pamatys nes maža dalis nueina į šį subforuma dėl to yra sunku kitiems pamatyti bet būtu šaunu kad apsireikštu ir kiti kam patinka payday 2/the heist  žaidimas ^^

Šiaip payday subforumas tikrai turėtu būti reikalingas nes dabar daug Lietuvių žaidžia Payday The heist nes jisai būvo nemokamas ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hem niekada nesupratau ir turbūt nesuprasiu supergames.lt administracijos logikos gerai yra pasiūlymas tai kodėl gi nepameginus ir sukūrus tų subforumų juk tai nekainuoja būs nepopuliarus tai ištrinsit pabandyt tai verta taip sulauksit daugiau supergames lankytojų.

Pasiūlymas geras ir jis yra nagrinėjamas. Manau greitu metų bus padaryta. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis gi manau reiktų detaliai išdėstyt, apie ką gi ten būtų galima diskutuoti. Juk tai tik paprastas žaidimas, kuris turi ganėtinai elementarų "gemeplay'ių" (nors ir tikrai gerą ir įtraukiantį), kurį tik ir tegalima žaisti, na o apie tokio žaidimo eigą diskusijų mano nuomone nebus daug. Kol nebus rimtos paklausos - nebus ir pasiūlos. Kažkodėl aš karts nuo karto apžvelgdamas visą forumą, dar nemačiau temos apie šį žaidimą.

 

 Scelerum, deii - visi žaidžia tuos "Medinius" žaidimus, o ne naujausius? O jūs nesusimastėt dėl ko? Ogi dėl to, jog jie t uri itin daug galimybių (ko apie eilinį ir ypač šį (Payday) žaidimą nepasakyčiau), bei daugelį skirtingų žaidimo rėžimų, įgyvendinimų, o ne vien tą vieną, ar kelis, kuriuos siūlo žaidimo kūrėjai.

Kalbant apie žaidimus kai visi grajina visokius SAMP'us(tarp jū ir aš) kodėl? tai yra nemokama, žaisti gali apskritai visi nors tavo pasakymas "gali pritaiykti daug rėžimų" kaip pavizdį paimsiu SAMP'ą: galimi: RP,GRP,RPG. Ir tai yra nemokama todėl juos tai traukia, pakalbam apie cs:go labai panaši dabar esama situacija su PAYDAY , cs:go tikrai žaidžia apie 60procentų "geimerių" bet forumas vistiek neaktyvus nebent būna paskelbtos temos apie kokius giveaway, ir viskas mokamų žaidimų forumas nereikalingas vien dėl to nes yra kitos galimybės kad ir steame tos diskusijos kur viskas yra vieetoj.

 

Dota 2 pas mane in Steam: 1,479 hrs in game. Payday 2: 1,046 hrs in game. Counter-Strike 1.6: 2,478 hrs in game :DDDD :DDD

As uz pasiulyma (Payday 2). Nors vargu ar cia kas nors diskutuos, bet forumas gali buti naudingas ateiciai.

Jis bus aktyvus max 2 savaites(pirmas), kaip ir mažam vaikui nuperkam naują žaisla savaite jis pažaidžia su juo(nes tai naujovė) o paskui mėtosi kampe. Tas pats buvo ir su programavimo skiltim(c++ ir t.t.) pirmas 2 savaites buvo aktyvus o paskui? nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu kiek šitas pranešimas susijęs su tuo kad šiuo metu siuntiesi vieną iš tų žaidimų nes sužinojai kad jis nemokamas.  :ph34r:

Nesupratau tai pagal tave jeigu žaidimas nemokamas tai čia jam ne vieta? Tai kam tada SA:MP? CS 1.6 tigi jie irgi nemokami niekas beveik jų neperka tai trinam bus geriau ^^ pagal tavo tą komentara taip supratau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau tai pagal tave jeigu žaidimas nemokamas tai čia jam ne vieta? Tai kam tada SA:MP? CS 1.6 tigi jie irgi nemokami niekas beveik jų neperka tai trinam bus geriau ^^ pagal tavo tą komentara taip supratau..

Tai LABAI neteisingai supratai. Tai buvo tik pajuokavimas skirtas Rimui kadangi jis labai apsidžiaugė kai sužinojo jog jis nemokamas ir galės jį žaisti. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai LABAI neteisingai supratai. Tai buvo tik pajuokavimas skirtas Rimui kadangi jis labai apsidžiaugė kai sužinojo jog jis nemokamas ir galės jį žaisti. 

Jeigu jisai dabar sužinojo tai ką žinau būvo nemokamas tiktai BŪVO :D

 

Kaip matau, tai ištikrūjų jūs su tuo Rimu nesutariat :D

Nevisi žmones gali sutarti kiekvienų žmonių harakteriai bei bruožai skiresi ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip matau, tai ištikrūjų jūs su tuo Rimu nesutariat :D

Nežinau kaip tu tai pamatei. Ne kartą mūsų nuomonės išsiskyrė. Bet nuo tada kai jis tapo vyr. moderatoriumi tikrai su juo daug tenka bendrauti ir nemažai planuojam nuveikti.

 

Į temą: apie kokius Payday sub-forumus galvojate? Ar tik vieną didelį "Payday" ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kaip tu tai pamatei. Ne kartą mūsų nuomonės išsiskyrė. Bet nuo tada kai jis tapo vyr. moderatoriumi tikrai su juo daug tenka bendrauti ir nemažai planuojam nuveikti.

 

Į temą: apie kokius Payday sub-forumus galvojate? Ar tik vieną didelį "Payday" ?

Payday:

  • Payday 2:
  • Payday grupės(plėšimams ir pnš.)
  • Payday video

 

  • Payday the heist:
  • Payday grupės(plėšimams ir pnš.)
  • Payday video
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagr. minusas Payday 2 yra nebuvimas VAC sistemoje (cheatina visi, kas nori). Bet jei tu nesiruoši hack'inti, tai Payday 2 yra laikomas konkrečiai komandiniu žaidimu. Žaisti su random žaidėjais- neįdomu (bent jau man), todėl sukūrus temą ar forumą, ir pridėjus kažkiek motyvacijos ir drąsos, manau diskusijų užvirtų neblogų. Dar ypač kai taip pasikeitė Payday 2 skill sistema ir prisidėjo Perk Deck'ai. Man prieš žaidžiant su draugais kokį "Big Bank" ir prieš spaudžiant, dar gerai apsitariam. Payday 2 aš laikau pakankamai taktiniu ir gan rimtu žaidimu su humoro elementais. O pagr. pliusas: Payday 2 žaidimo kaina tik 2 bet kokie raktai (10 lt). Argi tai daug? Tai centai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagr. minusas Payday 2 yra nebuvimas VAC sistemoje (cheatina visi, kas nori). Bet jei tu nesiruoši hack'inti, tai Payday 2 yra laikomas konkrečiai komandiniu žaidimu. Žaisti su random žaidėjais- neįdomu (bent jau man), todėl sukūrus temą ar forumą, ir pridėjus kažkiek motyvacijos ir drąsos, manau diskusijų užvirtų neblogų. Dar ypač kai taip pasikeitė Payday 2 skill sistema ir prisidėjo Perk Deck'ai. Man prieš žaidžiant su draugais kokį "Big Bank" ir prieš spaudžiant, dar gerai apsitariam. Payday 2 aš laikau pakankamai taktiniu ir gan rimtu žaidimu su humoro elementais. O pagr. pliusas: Payday 2 žaidimo kaina tik 2 bet kokie raktai (10 lt). Argi tai daug? Tai centai yra.

Pritariu 100% su tavimi dabar gali šį žaidimą isigyti beveik visi žmones kas turi tuos kelis litukus ^^ ir laimingi žais ilgai ilgai ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...