Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, manau praktiška iš šito žmogaus pirkti hostingą, viska pasako ir išaiškina ką daryti. Nusipirkau šiandien, bet kokybe dar nenusivyliau turbūt vienintelis toks kuris išaiškina viska ir išdėsto kaip kas vyksta. Mokėjau banku ir tikrai likau patenkintas už host paslauga.


Redaguota , nario *NeDas*
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ačiū visiems kurie pirkot iš manęs paslauga ir parašėt man rekomendacijas. 1 Laimingajam padariau nemokamai todėl ir šiandien kadangi jau gyvuoju 1 mėnesį su trupučiu norėčiau padaryti šiandien paslaugoms akciją!!!

 

ŠIANDIEN VISOMS PASLAUGOMS 50% AKCIJA!!!

 

http://siulom.lt <----------- Oficialus mano puslapis.

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Šiandien netyčia visus išmečiau iš kontaktų nepykite dėl to pamaniau, jog paspaudžiau ant žinučių ir su DEL mygtuku laikydamas visus kontaktus ištryniau dėl to labai atsiprašau, bet jeigu ko prireiks tiesiog pakvieskite per naujo į kontaktus arba tiesiog man parašykite asmeninę žinute ir aš būtina jus pridėsiu atgal į savo skype.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurti naują...