Peršokti į turinį

Kompas labai kaista.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vienas ir geriausias patarimas...

Nieko tu neatsukynėk nedaryk,pats netaisyk jei nemoki.

Tiesiog nunešk kompa pas taisytojus ir visos problemos išsispres :)

O pinigus tu sumokesi?

Paziurek jau gali but kad labai sunkiai sukasi vintiliatorius vienas todel kaista kompas ir uzia.. ant mano kompo senuko taip yra :)

Nebesvaik tu čia.

Turiu nešiojama pc ir tame bėda yra,kad jame dulkes yra ir kaistą greitai.

tai isivalyk dulkes. ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paziurek jau gali but kad labai sunkiai sukasi vintiliatorius vienas todel kaista kompas ir uzia.. ant mano kompo senuko taip yra :)

Nebesvaik tu čia.

Turiu nešiojama pc ir tame bėda yra,kad jame dulkes yra ir kaistą greitai.

Nesvaiksta jis. Mano vaizduskes ventiliatorius *Myliu SuperGames.lt* buvo, letai sukos, tai amzinai perkaisdavo vaizduske ir pc issijungdavo, nusipirkau nauja ventiliatoriu gera, pritvirtindavau tai dbr tyliai veikia ir atvesina ta vaizduske ir problemos neber. Btw 'nesiojama pc' wtf? Jie laptopais vadinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

"Kompiuteristai" :mucha: Kaip kažkas jau minėjo,jie kaista dėl blogos aušintuvo padėties ir nesvarbu koks tai laptopas,naujas ar senas.

Kitas vėl sako pravalyk dulkes,šiaip laptopose du kartus mažiau dulkės kaupiasi,negu stacionaruose,bet ir tas dulkes (jeigu jų yra) pravalius tau niekas,nepasikeis.. Geriausiu atveju naudot per dieną max 3-4h,o jei nori laikyt ilgiau tai tektu sumokėt 90-200lt už aušinimo padą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...