Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu CS:GO Skinus


No Fear

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kokius šūdus ryžgalvi tu? su tarpininku eina kur bėdos daune?

Kartais pagalvoju ar tu trenktas ar tiesiog įsižeidei kai tada suvarčiau temoje. Bet jeigu nori atsakymo tai manęs nedomina sukčiai kaip tie kurie rašė arba tie kurie atsiskaito būdais kurie netinka man. Tu turi teisę slysti iš čia ir daugiau niekados negrįžti, siūlau ja pasinaudoti nes vėl užvartys kas nors tave, o tu gi nenori tu.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man kažkaip *Myliu SuperGames.lt* ant jūsų visų nes šitas forumas vieni degradaveliai tokie kaip tu :)

Be to jų net neklausei kaip atsiskaito, + eina su moderatoriais (tarpininkais) gal žmogus pasikeite o tu stumi iškart kad kažkada pavoge....

Ar tik nebūsi toks pats? Tau nepatinka forumas, nepatinka kitų nuomonę - tai kam tu iš vis diskutuoji? Kas čia stumt pradėjo, tu ar aš? Kas čia ką pasikėlusiu pradėjo vadinti kaip nepaskaito kad tie kurie manęs nedomina yra sukčiai ir t.t? Tu atsisuk į save ir pamatysi kaip kas yra. Kitų degradais nevadink ir niekas tada tavęs nevartys. Man patinka kaip tu pasakai kad naudoja tarpininkus, kaip gaila kad nė vienas man parašęs nenorėjo tarpininko, apart to čiūvo pirmo kur pasiūlė apsurdišką sumą už skinus. Tu kitą kartą kai nežinai situacijos gal iš vis nerašyk tada bus geriau tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3490 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...