Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu nežinau kaip ten jums bet pvz man tą elektros šūda kišti burnon nesinori jeigu trauki tai trauk kaip reikalas su normaliom cigaretem, bet ne eini per gatve ir matai rūko tas elektronines kaip kažką čiulptu kiti apžioja jį ir varo, draugas pasakojo kad jo pažystamas susirgo vėžiu vartodamas elektronine cigarete.

Nu nežinau kaip jums bet aš neimčiau net į rankas ta elektronine cigarete, bet jeigu jums patinka tai traukit sėkmės, bet reikia tiktai žinoti pora dalyku, jeigu tau nėra 18metų tai galima sakyti juos traukia kad tėvai ar koks treneris ar mokykloje neužsuotu kad rukai tas pagrindinis dalykas yra kur tipo gelbėja situacija, pvz aš nueinu parukau ir vėl varau į šūle, bet nors normalias ir kažkaip niekas nei užuodžia nei ką..

O koks išvis jausmas tą elektra apžioti ir varyti ją?

Manau tema neatitinka tavo pranešimo ir šneki kaip visi nerūkantys - blogis ir t.t, kaip sakant visi žino, visiems po*ui.

E-cigaretę rūkau savo malonumui, kiti rūko, nes nori atsikratyti paprastų (marlboro ir kt.). Tai tikrai ne mūsų reikalas, kas ką daro. Gyvenk savo gyvenimą ir nustok bandyti visus apšviesti.  Geriau Putinui laišką parašyk, kad nekurstytu Ukrainos ir neskelbtu savo propogandos per visą pasaulį - tai bus iš ties į naudą. O vaikai, ką nori tegul tą ir daro, manau čia ne nei tavo nei mano reikalas. Jie turi tėvus, pagaus - gaus kaip sakant "ausų" ir viskas. Rūkys toliau ir daryk tu čia ką nori.

Manau tema neatitinka tavo pranešimo ir šneki kaip visi nerūkantys - blogis ir t.t, kaip sakant visi žino, visiems po*ui.

E-cigaretę rūkau savo malonumui, kiti rūko, nes nori atsikratyti paprastų (marlboro ir kt.). Tai tikrai ne mūsų reikalas, kas ką daro. Gyvenk savo gyvenimą ir nustok bandyti visus apšviesti.  Geriau Putinui laišką parašyk, kad nekurstytu Ukrainos ir neskelbtu savo propogandos per visą pasaulį - tai bus iš ties į naudą. O vaikai, ką nori tegul tą ir daro, manau čia ne nei tavo nei mano reikalas. Jie turi tėvus, pagaus - gaus kaip sakant "ausų" ir viskas. Rūkys toliau ir daryk tu čia ką nori.

Na tikrai pritariu su tavimi, bet gal ir aš šneku kaip netūkantis bet aš toks nesu pats 1/2 sutraukiu per dieną bet ne daugiau o Putinui bet ką tu parašytum jisai nereguotu jisai kaip robotas užprogramuotas viską žudyti kariauti daugiau jisai nieko nemato jisai nori viską atsikovoti kas jam priklausė kažkada senai nu aišku ne jam bet kitiems ten prezidentams :D (jeigu neklystu) Gerai nebesirupinsiu kitais eisiu gerai kažką naudingo padaryti kaip N.D. :D sėkmės visiems! :D

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...