Peršokti į turinį

FortCarson gm || Atnaujintas LINK 15-03-15


audifanas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atleisk, bet jeigu kas nepatinka nekomentuok isvis. mokejau pinigu, nedaug bet mokejau. tad pilna teise turiu paplatint tai ko man tikrai gyvenime nereikes ir ko niekam neparduosiu, niekas nenupirks. 

 

Taciau nesitikekite kad platinsiu ta GM kuri ketinu pirkti nkg projektui, naujam startui ;)

Galetum nauja linka idet? nes file not found

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

klausyk prisiimk i skype gvidasstarolis ir man parasyk as noriu viesno dalyka pasakyt

klausyk prisiimk i skype gvidasstarolis ir man parasyk as noriu viesno dalyka pasakyt

atnaujink linka ir prisiimk i skaipa gvidasstarolis turiu prasyma maza

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gali be MysQl pabandymui as jo neplatinsiu

 

Be mysql neveiktu daugelis sistemu___  -_-

Redaguota , nario Almantas T.
Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...