Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mokse.LT - Didžiausias atsakymų tinklapis lietuvoje!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

www.Mokse.LT


 


Sveiki,


visais laikais buvo mokinių, kurie neturi laiko arba noro atlikti namų užduotis, todėl jie paprasčiausiai norėdavo dykai gauti atsakymų, ir žinoma gerų!


 


Kas mes? Kodėl mes? Gi pilna tų atsakymų... [VERTA DĖMESIO]


 


Mūsų atsakymai yra neplatinti ir unikalūs. Internete galime pamatyti įvairių pratybų, žinoma, dauguma jų jau nebetinka ir kokybė (kalbant apie pažymį) yra prasta. Mūsų pratybos yra vertos 10-9 balų, visų pratybų autoriai yra 4 žmonės, kurių asmenybės neviešinamos. Žinoma bus ir paplatintų pratybų, kurios yra internete.


 


Koks pasirinkimas?


 


Pasirinkimas gausus, jūs rasite beveik VISAS pratybas nuo 5 iki 12 klasės, visos "Šag za šagom" ir "Šag za šagom novi" rusų pratybų dalys, anglų pratybos, lietuvių kalbos, vokiečių kalbos, prancūzų kalbos ir t.t. Visos reikalingiausios pratybos. Pamatyti pasirinkimą jau galėsite kitą savaitę!


 


Žinoma, už gerą darbą reikia ir mokėti. Norint matyti atsakymus, turėsite nusipirkti VIP narystę, kurios kaina 100 taškų (100 tašku - 5LT).


 


Unikalus dalykas! Rašome įvairius referatus, rašinius, testus bei atliekame pratybų puslapius, kurių nėra mūsų svetainėje. Kainos svyruoja nuo 100 iki 1000 taškų (priklauso nuo sudėtingumo bei klasės. Taipogi viską atliekame 5-12 klasėms, tad laisvai galime rašyti 12 klasės testus, rašinius ir t.t.).


 


Manau tikrai nėra gaila sumokėti 5LT ir visą mėnesį nesukti galvos dėl namų darbų.! :)


 


Tema bus redaguojama bei pildoma.


Svetainė bus matoma jau sekmadienį, o nuo antradienio jau eis į trasą! :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau tikrai niekas nepirks V.I.P, kad matytų atsakymus, nes tikrai yra ir kitų puslapių su atsakymais ir nemokamai.

 

Aš suprantu, jog dauguma lankytojų yra vaikai, bet nejaugi ir jie nemoka skaityti? Kalba eina apie naująsias pratybas, o ne senąsias, kurių jau niekas nenaudoja. Kalba eina apie 300 pratybų pasirinkimą, o ne 100 pratybų (nei viena lietuvoje esanti svetainė neturi daugiau negu 150).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš suprantu, jog dauguma lankytojų yra vaikai, bet nejaugi ir jie nemoka skaityti? Kalba eina apie naująsias pratybas, o ne senąsias, kurių jau niekas nenaudoja. Kalba eina apie 300 pratybų pasirinkimą, o ne 100 pratybų (nei viena lietuvoje esanti svetainė neturi daugiau negu 150).

Šiaip aš ne vaikas ''vaike''. Kam tų naujų pratybų jei pati mokykla jų neperka, o perka senas kokios dabar yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam reklamuot dabar, jeigu svetainė net neveikia? Juokingi šiais laikais žmonės darosi..

Aiškiai parašyta, jog svetainė bus matoma poryt, todėl ir reklamuoju. Nekišk savo trigraščio jeigu neturi ką pasakyti. Ačiū.

 

 

Šiaip aš ne vaikas ''vaike''. Kam tų naujų pratybų jei pati mokykla jų neperka, o perka senas kokios dabar yra...

Tai žinoma, naudokime akmens amžiaus knygas!

 

 

fuck you ok?

Durnelis iš pelenų prisikėlęs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aiškiai parašyta, jog svetainė bus matoma poryt, todėl ir reklamuoju. Nekišk savo trigraščio jeigu neturi ką pasakyti. Ačiū.

 

 

Tai žinoma, naudokime akmens amžiaus knygas!

 

 

Durnelis iš pelenų prisikėlęs. :)

 

Aš nesuprantu ką tu nori čia įrodyti jeigu sakau, kad naudoja visos mokyklos tas pačias knygas, o ne tas kurias tu siūlai ir dar už tai nori 5lt, kad nusipirkti kažkokį V.I.P, jei aš kurčiau tai iškart nemokamai, o po kiek laiko žinoma padaryčiau mokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu ką tu nori čia įrodyti jeigu sakau, kad naudoja visos mokyklos tas pačias knygas, o ne tas kurias tu siūlai ir dar už tai nori 5lt, kad nusipirkti kažkokį V.I.P, jei aš kurčiau tai iškart nemokamai, o po kiek laiko žinoma padaryčiau mokamai.

 

Dabar aiškinu ypač bukiems (debilams). Didžiausi atsakymų tinklai su 150 pratybų atsakymų, kurios visur paplatintos. Pas mus, 150 paplatintų pratybų + 150 neplatintų pratybų. Surask man kur nors vokiečių, prancūzų kalbų pratybų atsakymus, šok serijos lietuvių, istorijos ir t.t. atsakymus. Net neieškok - nerasi :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aiškiai parašyta, jog svetainė bus matoma poryt, todėl ir reklamuoju. Nekišk savo trigraščio jeigu neturi ką pasakyti. Ačiū.

1. Mes gyvename demokratinėje valstybėje.

2. Tu rašai forume, taigi komentuoju, tai ką noriu ir kaip noriu.

3. Nepriimi kritikos - dink iš šio forumo.

Sėkmės gyvenime. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...