Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite neleidžia skype ijungti ( jei ne į ta temą tai moderatoriai perkelkite kur reikia )


Infernus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki taigi iškilo tokia beda kad man skype nerodo , prisijungti kur tą lentele rodo parašau pass prisijungiau bet skype paskui išvis nerodo tik apačioje , spaudžiu apačioje ir man neišmeta skype , bandžiau 3-4 kartus ištrynti ir įdiegti bet tas pats :(((

ka daryt??????????

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal išminedavo atnaujinti skype? jei neatnaujinį tai neleidžią jungtis į skype nors parašai teisingus duomenis, vistiek netinka. del visa kuo persisiusk naujesne versiją. 

ne aš kaip ir sakiau aš ta skype atnaujinau bet prisijungti tai prisijungia bet man neišmeta kur tipo mano kontaktai , ir t.t pabandysiu senesne versija atsisiūsti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...