Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del CS:GO lag'o


Dif1337

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3514 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumieciai, taigi turiu laptopa, ant jo cs:go nuo 15 iki 60 fps, priklauso nuo map. taigi esu viska pasidares ant low, very low, ka tik galejau, ir rezoliucija sumazinau, vistiek tas pats. Gal kas zinot kokiu budu sumazint ta "laga" ( configu kokiu ar konors ).

 

Laptop:

Acer

8gb ram

2.1 ghz intel pentinum

gfx - intel3000 ar 4000 tiksliai nzn.

 

Dekui is anksto

Redaguota , nario diffex^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks vaizdo kortos dažnis?

Video Card Intel® HD Graphics Family Manufacturer Intel Chipset Intel® HD Graphics Family Dedicated Memory 128 MB Total Memory 1.7 GB Pixel Shader Version 4.1 Vertex Shader Version 4.1 Hardware T & L Yes Vendor ID 8086 Device ID 0106
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Video Card

Intel® HD Graphics Family

Manufacturer

Intel

Chipset

Intel® HD Graphics Family

Dedicated Memory

128 MB

Total Memory

1.7 GB

Pixel Shader Version

4.1

Vertex Shader Version

4.1

Hardware T & L

Yes

Vendor ID

8086

Device ID

0106

O dabar eik į start, run. parašyk dxdiag. iššoks langas, paspausk display ir parašyk, ar 128mhz(gali būt daugiau) ar 64mhz.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neapsimoka keist vaizduskes, dar ant LAPTOPO, tik del geresnio fps :)

Deja bet reikės, jeigu norėsi gero gaming jausmo. Tavo vaizdo korta tegali išvežti ~60 FPS + sena, senumas dar labiau sumažina FPS ant naujesnių žaidimų. Man irgi viskas tas pats. Todėl tau ir lagina :)

Redaguota , nario `Foxonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CS:GO source variklis orentuojamas labiau į CPU negu GPU.

Šiaip paskutinis patchas labai pablogino FPS didžiumai.

Tai aš tą esu kažkada girdėjęs, bet jis sako, kad neapsimoka pirkt vaizdo plokštės vien tik dėl fps padidinimo, todėl aš jo ir klausiu, kam dar reiktų keist vaizdo plokštę, jeigu ne dėl geresnio fps?  Čia manau apskritai, ne vien source varikliui toks klausimas :P

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3514 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...