Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Daugiausia rep - Unikali sistema


rarry

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nei sėklu pirkimas parodytas, nei kaip auga, nei kaip nusiskina, visikai nieko verta sistema. Aisku nieko geriau ir nesitikėjau.

 

Papostinau tavo postą, padariau kaip buvo parašyta. Paaukojau tas 10 minučių šitam niekui, kad parodyčiau kaip suprantu sampe "Baklažaną" .

Redaguota , nario Tehas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Google it. Matau, kad reikės expertui padirbėti prie šios sistemos, nes naujokai, nelabai susitvarko.

 

Nejuokauk :D 10 minučių nesamonė čia, kurios ir buvo prašyta. Vien dėl žodžio "baklažanas" man nesižiūri į tai rimtai. O dėl naujoko, klysti. Tai gal man tau duot rimtą įdėją ir galėsi padaryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokauk :D 10 minučių nesamonė čia, kurios ir buvo prašyta. Vien dėl žodžio "baklažanas" man nesižiūri į tai rimtai. O dėl naujoko, klysti. Tai gal man tau duot rimtą įdėją ir galėsi padaryti?

Baklažanų sistema mano serveriui pravers todėl aš ją ir darysiu, bet tu gali duoti ta savo norima idėja, rašyk man PM jai nenori, kad kiti žinotų, ir jai mano serveriui bus naudinga aš ją padarysiu. Nu ir aišku jai samp galimybės leis.

Pasikartosiu, darysiu tik jai ji bus naudinga mano serveriui, nes aš neturiu laiko daryti tai kas man nenaudinga, šiandien prie pawno laiko nebuvo prisėsti o darbų dahuje.

 

Dėl naujokio aš juokauju, nes nežinau realei kiek tu laiko su tuo pawno dirbi. Gal turi rimta accounta kokiam gta-online.lt ar sa-mp.com, nes aš supergames irgi nesėdžiu kadangi nėra ką čia veikti.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Baklažanų sistema mano serveriui pravers todėl aš ją ir darysiu, bet tu gali duoti ta savo norima idėja, rašyk man PM jai nenori, kad kiti žinotų, ir jai mano serveriui bus naudinga aš ją padarysiu. Nu ir aišku jai samp galimybės leis.

Pasikartosiu, darysiu tik jai ji bus naudinga mano serveriui, nes aš neturiu laiko daryti tai kas man nenaudinga, šiandien prie pawno laiko nebuvo prisėsti o darbų dahuje.

 

Dėl naujokio aš juokauju, nes nežinau realei kiek tu laiko su tuo pawno dirbi. Gal turi rimta accounta kokiam gta-online.lt ar sa-mp.com, nes aš supergames irgi nesėdžiu kadangi nėra ką čia veikti.

 

Parašysiu rytoj vėlai vakare, jei atrasiu laisvo laiko. Greičiausiai prireiks ne vien pawn žinių.

Redaguota , nario Tehas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašysiu rytoj vėlai vakare, jei atrasiu laisvo laiko. Greičiausiai prireiks ne vien pawn žinių.

Su samp pluginais, php / html dirbu labai minimalei, todėl jai reikės juos naudoti tikriausiai nieko neišeis.  :)

Šeip tai bent jau užuomena numesk apie ką bus, nes labai idomu, tuopačiu pasakysiu gal ji man tiesiog netinka.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su samp pluginais, php / html dirbu labai minimalei, todėl jai reikės juos naudoti tikriausiai nieko neišeis.  :)

Šeip tai bent jau užuomena numesk apie ką bus, nes labai idomu, tuopačiu pasakysiu gal ji man tiesiog netinka.

 

Tai aš daug galiu prigalvoti, duok man geriau žinoti, ko tavo serveriui trūksta, kad tikrai darytum, o aš jau sugalvosiu sudėtingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš daug galiu prigalvoti, duok man geriau žinoti, ko tavo serveriui trūksta, kad tikrai darytum, o aš jau sugalvosiu sudėtingiau.

Realei net nežinau, nes visos sistemos daugiau mažiau jau apgalvotos, o kurių nesugalvojau tai dabar išniekur neiškasiu, bet gal su lenktynių evento sistema kanors turi pasiūlyti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Google it. Matau, kad reikės expertui padirbėti prie šios sistemos, nes naujokai, nelabai susitvarko.

 

Kvaili ir neargumentuoti žodžiai, kaip visiškui neišmanėliui parašysiu ir išaiksvosiu savo kelias minutęs laiko.

 

Pažiūrėk Teho sistemų, ir tada aiškink jog jis naujokas. Labai kvailai pasirodėi mano akyse. Bet kaip sakoma visiems neįtiksi.

Labai norėčiau sužinoti koks tavo projektas  :funny:

Redaguota , nario PaskaV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kvaili ir neargumentuoti žodžiai, kaip visiškui neišmanėliui parašysiu ir išaiksvosiu savo kelias minutęs laiko.

 

Pažiūrėk Teho sistemų, ir tada aiškink jog jis naujokas. Labai kvailai pasirodėi mano akyse. Bet kaip sakoma visiems neįtiksi.

Labai norėčiau sužinoti koks tavo projektas  :funny:

Nu kaip ir sakiau nežinau kiek laiko jis dirba su pawno ir man nerūpi, ten norėjau tik pajokauti ( kas norėjo tas suprato o kas norėjo ėmė i burna ), jokių būdų saves nelaikau PRO. O su samp man dar yra kur mokintis, kaip ir teho ir visiem kitiem šitame forume. Na o apie mano projekta sužinosi kelių savaičių bėgyje.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip ir sakiau nežinau kiek laiko jis dirba su pawno ir man nerūpi, ten norėjau tik pajokauti ( kas norėjo tas suprato o kas norėjo ėmė i burna ), jokių būdų saves nelaikau PRO. O su samp man dar yra kur mokintis, kaip ir teho ir visiem kitiem šitame forume. Na o apie mano projekta sužinosi kelių savaičių bėgyje.

 

Na gerai jog prisipažinai savo hobį. Niekad nemaniau jog čiulpikų šitame tarpe yra t.y tu  :woot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...