Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodama modifikacija FC mieste


BloodTiger

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi parduodama modifikacija Fort-Carson mieste.Ji yra editinta nuo FC armino paplatintos modifikacijos bet buvo sukurta daug naujų sistemų pvz kaip verslų,laužų,ban ir kitos unikalios sistemos bendrai sudėjus kiek noriu tai kaina itin juokinga.

 

Keletas nuotrauku iš sistemu:

 

DsWyVsn.png

 

Paspaudus ant unban

 

bZ6AB8z.png

 

 

Prie laužo kyla kūno temperatūra!

TBC3F26.png

 

Parašius komanda /lauzaviete

zBn9rhA.png

 

Atvaizduojama kūno temperatūra po pinigų ir itarimo lygio rodymo juosteliu.Temperatūro kūno normali 36.6.Šita nuotrauak kai buvo fotografuota tai buvo test rėžime todėl temperatūra klaidinga.

8kTuoby.png

 

Itarimo lygio atvaizdavimas, geltonos star žymi itarima pilkos kiek dar galite gauti.Turint visas geltonas žvaigždutes esate stiprus nusikaltėlis apribojama daug komandu

eWvM6DU.png

 

 

PASTEBIN KURIAME SURAŠYTA BEVEIK VISI ATNAUJINIMAI IR SISTEMOS PADARYTOS: http://pastebin.com/JyewcJ9X  (Taippat rasite sistemų aprašymus)

 

Kaina BANKU: 15 LT

Kaina SMS žinutėmis: 30 LT

 

Kontaktiniai duomenys:

 

Skype: Lukysnba1

 

Email: [email protected]

 

Kita INFO:

Norint su šia modifikacija paleisti serveri tereiktu padirbėti pora dienu kadangi reikia radistu bazės kurios nėra ir armijos bazės.

Yra visiškai geri ir tvarkingi prisijungimai įsilaužimas į vartotojus neįmanomas per serveri.

Visus klausimus pateikite temoje arba skype dažniau bus tikrinamas skype negu tema.

Modifikacija turiu tik aš.

 

Bereikšmiu komentaru nelaukiu

Redaguota , nario Lukysnba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia TKG.lt modifikaciją ? Ir kiek įtariu pasitrauksi iš ten ar naują darysit ?

 

Patikimas .

Taip TKG.lt, jis man prižadėjo ją duot jei aš susirasiu normalų skripterį su gera reputacija.. Bet kaip matau jo pasiūlymas dingo. Ateik biški į skypę.

 

O dėl Luko, nežinau ar apgaus, todėl man jis neutralus, nei patikimas, nei ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip TKG.lt, jis man prižadėjo ją duot jei aš susirasiu normalų skripterį su gera reputacija.. Bet kaip matau jo pasiūlymas dingo. Ateik biški į skypę.

 

O dėl Luko, nežinau ar apgaus, todėl man jis neutralus, nei patikimas, nei ne.

Taip pasiūlymas dingo pergalvojes supratau kad nepasimoka minuse sėdėt nors ir pigiai bet parduosiu kam nors.

 

 

Gera modifikacija,patikimas

 

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

FORTcarson.LT ar VillageStory.LT atidavei šudserviams, o dabar kažkokia NIEKO vertą modifikaciją atiduodu už 30LT ?? :DDD Juokingiau nebūna.

Esmė kad villagestory moda jau turėjo keli žmonės bučiau pardaves savotiškai bučiau apgaves nes nežinosi jie galėjo paplatint, o šios niekas nepaplatins nes niekas neturi, nepatinka suma?Numesk šita pastebin scritperiams kitiems ir paklausk už kiek visa tai padarytu, manau nustebsi.Be to kaina 15 LT banku o sms tik 30.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagalvojimai: Jeigu būtum nors ir už dyką užbaigęs šitą modifikaciją vistiek litus turėtum gauti, nes yra iš serverio pelnas. Bet aišku nevisada nusiseka su šito dalykų.

 

 

Mano nuomonė: Esi apgailėtinas, nes nesugebi užbaigto tai ką pradėjai.

Ka noriu ta darau gali nepist proto.Tiesiog žinau koks pelnas yra iš sampo ir neapsimoka tiek dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...