Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

93-95 Lietuva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ken_Salvatore

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nieko neįmesčiau sakai ? Įdomiai kalbi ? Argi aš profesionalas ? Krepšinį žaidžiu, įgausiu patirties gal ir įmesiu. Kaip gali teigt nežinodamas ? Kazlauskas - savo kaip trenerio karjerą turi baigt. Spėju krepšinio beveik nežiūri, nes nesupranti kas dedasi. Kokie jo sprendimai ? Paskaičiau užsieniečių komentarus, didžioji dalis - LAUK Kazlauską - imt Kurtinaitį. Tą patį ir aš sakau. Prie ko čia jauni žaidėjai ? Žaidėjas paimtas į rinktinę turi nebijot žaist, o pažiūrėk į Vasiliausko veidą kai šis įeina į aikštelę ? Adas pats prašo kamuolio, o Vasiliauskas, kad tik jį greičiau atiduot, nes blin suklys.

 

Tu dalivavai ringtinėje, ar kalbėjai su visais apsoliučiai krepšininkais kurie ringtinėje atstovauja ir visi sako kad jiems nesudreba ranka ar bijo kad suklys ant galo??? Tu nusišnekėjai čia negyvai, LT sprendžia ar Kazlauskas tinka ar netinka o ne kažkokie užsiniečiai važiuok ten ir gyvenk arba nežiūrėk kašes ir nekomentuos neįdomių komentaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu dalivavai ringtinėje, ar kalbėjai su visais apsoliučiai krepšininkais kurie ringtinėje atstovauja ir visi sako kad jiems nesudreba ranka ar bijo kad suklys ant galo??? Tu nusišnekėjai čia negyvai, LT sprendžia ar Kazlauskas tinka ar netinka o ne kažkokie užsiniečiai važiuok ten ir gyvenk arba nežiūrėk kašes ir nekomentuos neįdomių komentaru.

Ei, tu EKSPERTE. Eik ir išsiverk į soc. tinklus, nes spėsiu, pats krepšinio nežiūri. AŠ su krepšiniu užaugau, tad gali nešnekėt nesamonių. ŽIŪRIU čia daug ekspertų krepšinio, mat supranta ką sako. Kam imt į rinktinę žaidėją - jeigu jis jos nevertas ? Davaj minusuokit db man, už tai, kad sakau tiesą. BLOGA DAROSI VIEN SKAITANT TOKIŲ KOMENTARUS KAIP JŪSŲ. TU MAN PASAKYK, KADA LIETUVOS RINKTINĖ ŠITAM ČEMPIONATE SUŽAIDĖ GERAI ? NEBUVO !

Redaguota , nario Gremlinas.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ei, tu EKSPERTE. Eik ir išsiverk į soc. tinklus, nes spėsiu, pats krepšinio nežiūri. AŠ su krepšiniu užaugau, tad gali nešnekėt nesamonių. ŽIŪRIU čia daug ekspertų krepšinio, mat supranta ką sako. Kam imt į rinktinę žaidėją - jeigu jis jos nevertas ? Davaj minusuokit db man, už tai, kad sakau tiesą. BLOGA DAROSI VIEN SKAITANT TOKIŲ KOMENTARUS KAIP JŪSŲ. TU MAN PASAKYK, KADA LIETUVOS RINKTINĖ ŠITAM ČEMPIONATE SUŽAIDĖ GERAI ? NEBUVO !

O tu ekspertas aš matau totalus, deja, ne. Keliesi kad tu ekspertas, nors nieko nenutuoki. :D Su Slovėnais žaidėm gerai, tai pirma, antra, tu nevykėlis kažkoks nieko nesuprantantis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ei, tu EKSPERTE. Eik ir išsiverk į soc. tinklus, nes spėsiu, pats krepšinio nežiūri. AŠ su krepšiniu užaugau, tad gali nešnekėt nesamonių. ŽIŪRIU čia daug ekspertų krepšinio, mat supranta ką sako. Kam imt į rinktinę žaidėją - jeigu jis jos nevertas ? Davaj minusuokit db man, už tai, kad sakau tiesą. BLOGA DAROSI VIEN SKAITANT TOKIŲ KOMENTARUS KAIP JŪSŲ. TU MAN PASAKYK, KADA LIETUVOS RINKTINĖ ŠITAM ČEMPIONATE SUŽAIDĖJAI GERAI ? NEBUVO !

:DDD Pasakysiu šiandien gerai sužaidė čj tu net nežinai ką reiškia žodis GERAI išifruok ten nežinau kaip tą žodi reikia nu megynk jį gerai parskaityti bet čia nesuprasi žodžio kur parašiau GERAI sužaidė, nemanau kad kaip tu užauktum su krepšiniu, tu su juo miegojai? Ėjai į darželi ar tave jisai maitino vede į darželi ir dabar jau ringtinėje žaidi kad užaugai su krepšiniu? Ar gal tuoj tau bus 80metų? Nes tavo tas [asakymas ir dar kad blogai sužaidė lietuviai kai pasakai net juokas ima :DD Galima sakyti beveik visą lietuva pasakytu kad gerai žaidė, jeigu nepatiko kaip žaidžia tai isijunk koki savo tą koki csa ir kapok ir isivaizduok kad čia kaše ir mėtai tritaškius kai hs pataikai, nes nemanau kad tavo tėvai ar seneliai buvo krepšinis ar globėjai.. TAIP NEBUNA ATSIKELK IŠ SAPNŲ!

Redaguota , nario smap123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komentatoriai didieji, kol jūs pasieksit tiek kiek pasiekė Lietuvos komanda, tada galėsit komentuot. Dabar net graudu žiūrėt kaip pralaimėjus jūs varot ant Lietuvos rinktinės, kuri sugebėjo patekti net tarp keturių stipriausių pasaulio šalių turinčių krepšinio komandų. Nueikit jūs į aikštelę, pažaiskit kad ir prieš tuos pačius, jūsų vadinamus "nevykusius" Lietuvos rinktinės žaidėjus, jie jus gulintys suvalgytų žaidime. :D

 

 

Nieko neįmesčiau sakai ? Įdomiai kalbi ? Argi aš profesionalas ? Krepšinį žaidžiu, įgausiu patirties gal ir įmesiu. Kaip gali teigt nežinodamas ? Kazlauskas - savo kaip trenerio karjerą turi baigt. Spėju krepšinio beveik nežiūri, nes nesupranti kas dedasi. Kokie jo sprendimai ? Paskaičiau užsieniečių komentarus, didžioji dalis - LAUK Kazlauską - imt Kurtinaitį. Tą patį ir aš sakau. Prie ko čia jauni žaidėjai ? Žaidėjas paimtas į rinktinę turi nebijot žaist, o pažiūrėk į Vasiliausko veidą kai šis įeina į aikštelę ? Adas pats prašo kamuolio, o Vasiliauskas, kad tik jį greičiau atiduot, nes blin suklys.

Jei skaitei užsieniečių komentarus apie lietuvos rinktinę, tai gal Tu geriau ir eik komentuot pačių užsieniečių komandas, o ne lietuvių, nes tau, kaip lietuviui, žiūriu tai nėra aktualu, kad palaikyt nepaėmusius tos bronzos, kurie kovojo ir pateko bent į ketvertą. Prie ko yra užsieniečiai ir Lietuva? Tegul jie žiūri savo komandas, kurie tiek tikrai nepasiekė kiek mūsų rinktinė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gremlinai, sakei, kad užaugai su krepšiniu, tai gal nori pavaduoti Kazlauską? Nes žiūriu čia dediesi labai dideliu krepšininku, bet garantuoju, kad sustojus ratu mūsų rinktinei į kelnes prileistum, nes nežinotum tiesiog ką daryt. Arba galiausiai surink savo rinktinę ir ją treniruok, bet iš karto atkrisit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauk skaityti nes tu nemoki skaityti taigi geriau net nerašyk tinginy tu :D

Nemokėčiau skaityt, neatrašinėčiau į tavo pranešimus.

Mama atkirto laidą, kaip ir viskas aišku

Jo, tai ir sako, kad eik pailsėk, ryt kašį vistiek lošt :) O tau laisva žiūriu, net nekontroliuojamas :D

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug skaityt, neskaitysiu. Ne 3 metus. Tik pasakysiu, kad tokių žmonių kaip aš daug, sakau nueik į FaceBook ir pamatysi kiek žmonių rašo tą patį ką ir aš.

Jus esat - NIEKAS. Eiliniai zmones nesuprantantys krepsinio,visada po pralaimejimo aiskina ka ismest,ka paimt,ka pakeist,kodel to/ano nedare ir t.t. Visi jus (Tie tipo facbokieciai) jauciates krepsinio ekspertai,treneriai ir tuo paciu zaidejai. Geriau patylet reikia,o ne tokiom nuomonem svaidytis kurios yra visiskas brudas ir + juokingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zmones juk cia tik zaidimas, aisku labai gaila kad jame neuzemem prizines ir musu zaidejai neparsives medaliu, ko jus parinates, ir stumiat ant ju jie stengesi zaisti ir padare ka galejo, as pasiziureciau kaip jus pries juos suzaistumete, va tada galetumete vertinti ar jie gerai zaide ar ne :) apskritai svarbiausia kad jie stengesi.

 

Kas ten stumia vieni ant kitu, koks jums skirtumas kas vyresnis? nes jus dabar gincijates vien del to kuris suauges o kuris ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug skaityt, neskaitysiu. Ne 3 metus. Tik pasakysiu, kad tokių žmonių kaip aš daug, sakau nueik į FaceBook ir pamatysi kiek žmonių rašo tą patį ką ir aš.

Vat būtent, kad tie dauguma, kurie tik rašo ir yra tokie nepatyrę, nes jie tik rašo, o mažai daro. Komentuot jūs galit visi, bet kad padaryt - nei vienas. Gerai, lankai ten tą krepšinį grubiai pusę gyvenimo, bet manai turi tiek patirties, kad galėtum kritikuoti tuos, kurie krepšinį lanko visą gyvenimą ir žaidžia pasaulio lygyje? Žiūriu aš tuos komentarus ir juokas ima: pralaimim - kritikuoja, jaučia pagiežą, laimim - "oo, lietuva šaunuoliai". Tiesiog juokinga, kai ta kritika yra tokia nevykusi. Kazlauskas toks, Kazlauskas anoks, jo sprendimai yra svarbiausi, be jo nebūtume pakliuvę į tą ketvertą stipriausių. Pripažinkime, kad ir teisėjai įtakos tame daug daro, kai žaidė prieš Amerikiečius baudos buvo už nieką. Esmė tame, kad nei Tu, nei tie komentatoriai tiek nepasieks, kiek pasiekė Kazlauskas ar tiek nauji rinktinės žmonės. Galiu duot 100%, kad pats pasaulinije lygyje nežaisi niekada, nes turi tik ilgą liežuvį, o ne motyvaciją kažko siekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...