Peršokti į turinį

Konkursas iš Rangų .psd


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nejuokauk su tokiais rangais, net reputacijos taškų neverti.

:DD

Perspėju iš kart, jog nebūtų į skypę man " :DDDDD,Žiaurus tu " Šie rangai yra paprasti, ir čia va tas kažkoks cacoine_ ar pnš. Jeigu esi Grafikos dizaineris, nemanau kad kažką gero iš jų turėsi. Nebent norėsi perdirbt.

 

Eik paverkt į kampą.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD

Perspėju iš kart, jog nebūtų į skypę man " :DDDDD,Žiaurus tu " Šie rangai yra paprasti, ir čia va tas kažkoks cacoine_ ar pnš. Jeigu esi Grafikos dizaineris, nemanau kad kažką gero iš jų turėsi. Nebent norėsi perdirbt.

 

Eik paverkt į kampą.

Eik paverkt į kampą, kad šitas šūdas šūdo vertas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

:DDDDDDDDDDDDDD

Už tokį š*dą, dar reputacijos taškų nori...

 

 

Aš nesuprantu va tokių žmonių, kurie tik kritikuot sugeba. Jei š, tai nahui čia rašai? Eik pasidaryk sau geresnius, proto bokšte. Kiti išvis nenusimano, kaip susigfx'int tokius rangus ir bando sėkmę čia, visgi nemokamai yra šansas gaut...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu va tokių žmonių, kurie tik kritikuot sugeba. Jei š, tai nahui čia rašai? Eik pasidaryk sau geresnius, proto bokšte. Kiti išvis nenusimano, kaip susigfx'int tokius rangus ir bando sėkmę čia, visgi nemokamai yra šansas gaut...

Jeigu dalytų ne už reputacijos taškus nors jie ir beverčiai, tada užsukčiau į temą pasidairyčiau ir išeičiau. O dabar, prašo 'rep'ų' už šlamšto gabalą kurį gali pasidaryti, net PhotoShop'o įsijungti nemokantys žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3536 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...