Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

LoL : Promo match help?


rsrytis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Pasikėliau 30 lygį, neužilgo susirinksiu tuos 16 champion'ų ir ieškau žmogaus norinčio/galinčio padėti PROMO match'uose.

Prašau pagalbos ne dėl savo nevykusio žaidimo ar dar ko nors, tiesiog nenoriu sėdėt bronzoj ir knistis su feederiais.

Galiu žaisti mid'e: Yasuo, Brand, jungle: Udyr, J4 ar TOP: Pantheon, Udyr, Garen.

Už adc žaisti nenoriu rizikuoti taip pat neturiu gero champion'o adc. Už supp galiu žaisti, bet taip pat, neturiu padoraus supp kaip blitz, tresh ar morgana.

Galit padėti ? Skype į až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašau pagalbos ne dėl savo nevykusio žaidimo ar dar ko nors, tiesiog nenoriu sėdėt bronzoj ir knistis su feederiais.

 

YwPNcKU.png

 

Koks žaidėjas esi, tokiam league ir būsi, bronze 1 net nepažaistum jeigu katik 30lvl pasiekei. Mažiau tikėk pasakomis, kad bronze/silver nieko verti žaidėjai. Nors ir nėra jie geri, tačiau už naujus 30lvl žaidėjus tikrai geresni, visgi jie bent jau ranked :D Kol nebūsi pražaidęs bent 200 game normals PO to kai pasiekei 30lvl, nerekomenduoju net lysti į ranked.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

YwPNcKU.png

 

Koks žaidėjas esi, tokiam league ir būsi, bronze 1 net nepažaistum jeigu katik 30lvl pasiekei. Mažiau tikėk pasakomis, kad bronze/silver nieko verti žaidėjai. Nors ir nėra jie geri, tačiau už naujus 30lvl žaidėjus tikrai geresni, visgi jie bent jau ranked :D Kol nebūsi pražaidęs bent 200 game normals PO to kai pasiekei 30lvl, nerekomenduoju net lysti į ranked.

 

Patarimus duoda tas, kuris lost nemoka. L2P

 

Cia mazai tokiu, kurie tau nores padet, ypac, uz aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

YwPNcKU.png

 

Koks žaidėjas esi, tokiam league ir būsi, bronze 1 net nepažaistum jeigu katik 30lvl pasiekei. Mažiau tikėk pasakomis, kad bronze/silver nieko verti žaidėjai. Nors ir nėra jie geri, tačiau už naujus 30lvl žaidėjus tikrai geresni, visgi jie bent jau ranked :D Kol nebūsi pražaidęs bent 200 game normals PO to kai pasiekei 30lvl, nerekomenduoju net lysti į ranked.

Nesu baisus žaidėjas ir nebijau nei tų bronze/silver žaidėjų.

Nuo ~25 lygio vargstu su ranked'ais/premade'ais ir tikrai daugiau nei pusę matchų prieš juos esu laimėjęs, bet kita pusė - pralaimėjimai - komandos dėka :

0 ganks;

feeding;

afk.

Tų pačių 3 priežasčių bijau promo match'uose, bet jei ir teks vienam žaisti, tikrai nenuleisiu rankų ar verksiu, bandysiu pats.

p.s. win'ų 180.

Nežaisk ranked tol, kol nemokėsi žaisti už visas roles ir kiekvienam lane neturėsi bent po 3 champus.

Už daugumą moku, championų pasirinkimo truputį dar trūksta, bet neužilgo užpildysiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarimus duoda tas, kuris lost nemoka. L2P

 

Cia mazai tokiu, kurie tau nores padet, ypac, uz aciu.

 

negali taip sakyti nei karto su manim nežaidęs :D

 

bet kita pusė - pralaimėjimai - komandos dėka :

0 ganks;

feeding;

afk.

Tų pačių 3 priežasčių bijau promo match'uose.

 

tokie dalykai neegzistuoja :D Gali pralaimėti vieną, kitą žaidimą dėl komandos, iš keliolikos, bet jeigu negali laimėti savo lane kiekvienam game, reiškias esi tam elo, kuriam ir turėtum būti. Jeigu nori sakyti "aš laimiu lane visada bet teamas žiauriai feedina ir nk negaliu padaryti", tai prisimink kad pas priešus žaidžia tokio pat elo žaidėjai kaip ir tavo komandoj. Laimėk bent 60% visų savo žaidžiamų game ir būsi axujienas.

Redaguota , nario Yiin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu duot patarimų:

 

-Būk mandagus ir draugiškas.

 

-Norint gaut savajį lane rasyk: highly prefer <<tavo lane>> (Dažnai pasitaiko žmonių kurie užleidžia lane, vien dėl to, kad paprašai)

 

-Jeigu matai, jau chat'e pradedi matyt, kad loši su d*bilais tai iškart išjunk, neverta dėl jų prarast daug LP.

 

-Jeigu žaidime tau kažkas p*sa protą, tai tiesiog mut'ink ir toliau sau žaisk ramiai.

 

-Niekada pabrežiu niekada, nepradėk daryt nesamonių vien dėl to, kad kažkas paėmė "tavo" kill'a,buff'ą ar dar kažką.

 

-Jeigu matai, kad kažkuriam lane ne ka, visada bandyk bent kažkiek padėt, nelauk kol jie prifeedins ir pralošit žaidimą.

 

-Jeigu champion select'e yra galimybė susikeist champ'a (Ta prasme, kad kitas zmogus paema tavo champ, o tu jo) visada ja pasinaudok (Tai gali padeti jum gauti pora "Counter-Pick")

 

Tikiuosi padėjau, pats neseniai išėjau į Gold II.

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu duot patarimų:

 

-Būk mandagus ir draugiškas.

 

-Norint gaut savajį lane rasyk: highly prefer <<tavo lane>> (Dažnai pasitaiko žmonių kurie užleidžia lane, vien dėl to, kad paprašai)

 

-Jeigu matai, jau chat'e pradedi matyt, kad loši su d*bilais tai iškart išjunk, neverta dėl jų prarast daug LP.

 

-Jeigu žaidime tau kažkas p*sa protą, tai tiesiog mut'ink ir toliau sau žaisk ramiai.

 

-Niekada pabrežiu niekada, nepradėk daryt nesamonių vien dėl to, kad kažkas paėmė "tavo" kill'a,buff'ą ar dar kažką.

 

-Jeigu matai, kad kažkuriam lane ne ka, visada bandyk bent kažkiek padėt, nelauk kol jie prifeedins ir pralošit žaidimą.

 

-Jeigu champion select'e yra galimybė susikeist champ'a (Ta prasme, kad kitas zmogus paema tavo champ, o tu jo) visada ja pasinaudok (Tai gali padeti jum gauti pora "Counter-Pick")

 

Tikiuosi padėjau, pats neseniai išėjau į Gold II.

 

Su high skill'u galima šių visų punktu ir nesilaikyti, bent jau aš taip mėgstu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

YwPNcKU.png

 

Koks žaidėjas esi, tokiam league ir būsi, bronze 1 net nepažaistum jeigu katik 30lvl pasiekei. Mažiau tikėk pasakomis, kad bronze/silver nieko verti žaidėjai. Nors ir nėra jie geri, tačiau už naujus 30lvl žaidėjus tikrai geresni, visgi jie bent jau ranked :D Kol nebūsi pražaidęs bent 200 game normals PO to kai pasiekei 30lvl, nerekomenduoju net lysti į ranked.

Aš pats pasikeliau 30lvl buvau, laimejas gal 100+ normalu be runu be nieko per promos i silver 3 patekau laimejas 5/10. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats pasikeliau 30lvl buvau, laimejas gal 100+ normalu be runu be nieko per promos i silver 3 patekau laimejas 5/10. 

 

na mane į silver 2 įmetė po promo matchų, 10 ranked games nieko nepasako, po 100 jau galėsi sakyti kad esi tiksliai ten kur turėtum būti :) Beje pastebėjau tendenciją, kad high silver žaidžia geresni žaidėjai negu low gold ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na mane į silver 2 įmetė po promo matchų, 10 ranked games nieko nepasako, po 100 jau galėsi sakyti kad esi tiksliai ten kur turėtum būti :) Beje pastebėjau tendenciją, kad high silver žaidžia geresni žaidėjai negu low gold ;D

Situacija iš šiandien: Mano komandoje P4, GOLD 4 x 2 ir GOLD 2. Kitoj bronze 4 visi - pralaimėjom. Vienintelis pliuse sėdėjau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matęs, bent jau man atrodo, kad nuo B5 iki S2 ta riba kurioje visi unskilled, troliai, leaveriai sėdi. Nenoriu įžeisti tų kurie ten yra bet tokia jau ta tiesa..

Iki Gold 3-2 visi vienodi: feederiai, toxic žaidėjai ir pan. Nelabai kuo skiriasi gold 4 nuo silver 3.

Ir Yiin'ui pritariu: silver 1-2 geresni žaidėjai, nei gold 4-5. Manau taip yra dėl to, nes: „Oho, aš goldas. Man nebereikia stengtis“.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...