Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu intro/promo filmukus už sutartinę kainą!


Justas Š.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Helou ol.

Nerašysiu daug, o tiesiog greit aprašysiu pagrindinius dalykus.

Pirmiausiai tai turiu 4-5 metų patirtį, vien iš to galiu pasakyt, kad moku tikrai daug ir iš manęs išgirsti tokio žodžio kaip "nemoku" beveik neįmanoma. Taipogi noriu pranešti, kad nekuriu intro susijusių su žaidimais, kadangi daugelis prašo sukurti intro kuris būtų susijęs su Minecraft, to aš tikrai nedarau.

Dėl kainos susitarsim. Tikrai neimu labai daug, viskas priklauso nuo to, kokio intro nori. Kainos prasideda nuo maždaug 8lt. patys paprasčiausi tiek kainuos. Dažniausiai žmonės moka apie 15-25lt už vieną intro.

Daugelį mano kurtų darbų galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?v=32mkSHKAAh4&index=1&list=PLbnLoXh_DaYoxyHEOpvsqMXVjaBwV6lkk

Čia tikrai nėra visi mano daryti darbai, nemažai dar turiu pas save kompiuteryje. Tiesiog daugelis žmonių nenori, kad kelčiau jų intro pas save į kanalą. Dėl to jeigu domins, kai susisieksit galėsiu jums atsiųsti daugiau pavyzdžių.

Skype: vaisiusv

Redaguota , nario J.Š
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
(redaguota)

Visu pirmą tave žinau esi patikimas ir gerai kuri, bet turėtum paminėti kad puse video tavo kanale yra ne tavo:)

Priklausant ką turi omeny sakydamas video mano kanale. Tie editai ne mano ir niekur nesakiau, kad jie yra mano. Buvom anksčiau tokia grupelė, kurie tuom užsiiminėdavom. Pasakysiu atvirai, kad tie įvairūs editai man ne prie širdies, bet galvojom kur nors bendrai sudėt mūsų darbus, tai pasirinkom šitą kanalą. Paskui išsiskirstėm, o kanalą palikau kaip intro pavyzdžiams laikyti, nes ne visus jau turiu savo kompe.

EDIT: Niekada nesakiau, kad tie editai yra mano, po kiekvienu editu, aprašyme palikta nuoroda į kūrėjo kanalą.

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 4 savaičių...

Man nesitiki, kad žmogus dirbantis normaliai su cinema4d ir element3d užsiima tokiais menkais darbais po 20lt :D arba čia templates naudoji, arba tau apsišviesti reikia kiek gali uždirbti su šitom programom ir savo įgudžiais.

Redaguota , nario Edas Basmasteris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...