Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GM] VillageStory.LT kurtas nuo new.pwn


BloodTiger

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šioje situacijoje man Renas, juokingiausiai atrodo. Bando ant visų apšmeižti, tu nepadarysi to, tu nepadarysi ano, šaunu, gerbiu, džiaugiuos, parašei tokią modifikaciją, bet kartais reikia gyventi taip, ir žinoti, kad tu ne pasaulio bamba ir aplink tave niekas nesisuka.

 

O.T

Ačiū Lukai, rasiu kur panaudotį tokį perliuką.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šioje situacijoje man Renas, juokingiausiai atrodo. Bando ant visų apšmeižti, tu nepadarysi to, tu nepadarysi ano, šaunu, gerbiu, džiaugiuos, parašei tokią modifikaciją, bet kartais reikia gyventi taip, ir žinoti, kad tu ne pasaulio bamba ir aplink tave niekas nesisuka.

 

O.T

Ačiū Lukai, rasiu kur panaudotį tokį perliuką.

Mielas Markai, nustok kurtis naujus vartotojus, ačiū.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šioje situacijoje man Renas, juokingiausiai atrodo. Bando ant visų apšmeižti, tu nepadarysi to, tu nepadarysi ano, šaunu, gerbiu, džiaugiuos, parašei tokią modifikaciją, bet kartais reikia gyventi taip, ir žinoti, kad tu ne pasaulio bamba ir aplink tave niekas nesisuka.

 

O.T

Ačiū Lukai, rasiu kur panaudotį tokį perliuką.

Tiesa sakai :) Vaidin jau jis čia... Nu bet jau daug , kas įprato nekreipt į jį dėmesio :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...