Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi man ištiko tokia bėda, kad naršant naršykle internete kompiuteris paima ir užsišaldo( užsifreezina). Po to užšaldymo nieko kito nelieka kaip restartuoti kompiuterį, nes kad ir ką spaudi ar kad ir kiek lauki - jokios naudos. Iš pradžių galvojau, kad tai naršyklės beda, todel atsisiunčiau ir susiinstaliavau kitą. Deja, pastaroji irgi užsifreezindavo, todėl išbandžiau dar vieną, tačiau su trečiąja tas pats. Iš viso išbandžiau Opera, Mozilla ir Chrome naršykles, kitų nenaudojų, nes man asmeniškai šios trys yra geriausios. Taigi jei kas labiau nusimano apie kompiuterius ar jau yra patyrę tokią bėdą galėtų pasidalinti savo išmintimi. Pats kompiuteris nėra labai senas, jam 2-3 metai, beto nepaisant šios bėdos, galiu žaisti betkokius naujausius žaidimus be jokio lago. Taigi jei žinot kaip išspręsti šią bėdą arba bent kaip galėčiau gauti daugiau informacijos - pasidalinkite, ačiū ;]

Redaguota , nario PonasAndrius1337
(redaguota)

Sorry, bet man juokingai atrodo kai net nepaklausęs nei vieno klausimo apie pc iškart žinai bėdos sprendimą. Norėčiau normalaus atsakymo, o ne kažkokių spėlionių per teamviewer'į.

Pagal tave turėtų būti taip:ateinu aš į temą pradedu klausinėt bereikalingų klausimų nors tu jau viską parašęs temoje nu aišku gi postu reikia pasirinkt turbūt kaip gi kitaip ane? :D žmonėms kuriems tikrai reikią pagalbos nesėdės forume ir nelauks pakol kažkas užduos jiems klausimų apie pc o iškarto prašys pagalbos man panašiau čia į postų pasirinkimą o ne į pagalbos prašymą :D

Redaguota , nario Martini*
(redaguota)

Pagal tave turėtų būti taip:ateinu aš į temą pradedu klausinėt bereikalingų klausimų nors tu jau viską parašęs temoje nu aišku gi postu reikia pasirinkt turbūt kaip gi kitaip ane? :D žmonėms kuriems tikrai reikią pagalbos nesėdės forume ir nelauks pakol kažkas užduos jiems klausimų apie pc o iškarto prašys pagalbos man panašiau čia į postų pasirinkimą o ne į pagalbos prašymą :D

Bandantys padėti visuomet klausia, nes tai padeda išsiaiškinti problemą, nemanau, kad tu turi kažkokio ekstrasenso galių ir vos prisijungęs per team viewer'į rastum tą problemą, nemanau, kad ir informatiko specialybę turintis žmogus iškart rastu, nes bėda gali būti ne viena - nuo naršyklės arba windows'ų problemos iki kompiuterio detalės gedimo. Dėl postų rinkimo - man postų skaičius nieko nereiškia, man būtų tas pats ar turėčiau 10 ar 1000, tas skaičius nieko nekeičia, bet labai ironiška, kai pats per metus surinkai 3 kartus daugiau postų negu aš per 4. Baigiant off topic'ą, pamiršau paminėti, kad visa šita nesąmonė prasidėjo kai atnaujinau operos naršyklę, tuomet išbandžiau kitas, bet kai jos taip pat užstrigdavo, pabadžiau ištrinti operą manydamas, kad čia tas paslaptingasis update'as kažkaip veikia kitas naršyklęs. Tačiau ištrynus pačią operą, striginėjimai nesiliovė. 

Redaguota , nario PonasAndrius
(redaguota)

Bandantys padėti visuomet klausia, nes tai padeda išsiaiškinti problemą, nemanau, kad tu turi kažkokio ekstrasenso galių ir vos prisijungęs per team viewer'į rastum tą problemą, nemanau, kad ir informatiko specialybę turintis žmogus iškart rastu, nes bėda gali būti ne viena - nuo naršyklės arba windows'ų problemos iki kompiuterio detalės gedimo. Dėl postų rinkimo - man postų skaičius nieko nereiškia, man būtų tas pats ar turėčiau 10 ar 1000, tas skaičius nieko nekeičia, bet labai ironiška, kai pats per metus surinkai 3 kartus daugiau postų negu aš per 4. Baigiant off topic'ą, pamiršau paminėti, kad visa šita nesąmonė prasidėjo kai atnaujinau operos naršyklę, tuomet išbandžiau kitas, bet kai jos taip pat užstrigdavo, pabadžiau ištrinti operą manydamas, kad čia tas paslaptingasis update'as kažkaip veikia kitas naršyklęs. Tačiau ištrynus pačią operą, striginėjimai nesiliovė. 

Matai tokiems dalykams kaip kaip tu sakai apie tą paklausimą tai visko aš paklausiu kai kalbu su žmogum nuo kada tai prasidėjo ir pan bet matau tau reikią kitaip viskas vyksta per skype paklausiu jo ir pan daugeliui kuriems tvarkau pc tai gali pasakyti o kaip tu nori matau tai per forumą viska daryt man geriau kalbėtis su žmogumi o ne rašinėtis forume :D 

Redaguota , nario Martini*

Martini* tau butu per teamweawer'i jau seniai padejas. Pradejai nesamones kazkokias rasinet tai ir sedek su savo freez'ais. :D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...