Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

XBOX 360 ir XBOX One žaidimai tik už 50 Litų!!!


KarolisZIP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

c9779c83f1346850a0ed76b41b3eaa4f569.png

 

 

 

fb78374e140447829eb3c54f55b4b220464.png

 

 

10d91c04a0e2a96ab5c44c8c46c509eb252.png

 

 

Čia, galite įsigyti Xbox 360 ir Xbox one žaidimus, ir galite įsigyti Xbox Live.

 

Mes esam pirmieji kurie Lietuvoje parduodą, žaidimą taip pigiai tik nuo 50LT.
 

• Apmokėti už žaidimą galite dvejais būdais PAYPAL sistema, arba SMS žinutėm
• Jeigu noritė isigyti žaidimą susisiekite su manim skype: Domas3213 arba privačia žinutė.
• Kaip apmokėsite už žaidimą aš jums atsusiu privačia žinute Xbox account'o duomenis Username ir Password su tuo account'u turėsite prisijungti prie Xbox konsolės ir parsisiųsti žaidimą tam turėsite 24Val kad parsisiųst žaidimą po 24Val bus pakeistas slaptažodis.

 

Visi žaidimai ant Xbox 360 tik 50LT.


Dėl Xbox one žaidimų kainu rašykite čia arba privačia žinutė, bet kainos irgi nelabai skiriasi nuo Xbox 360.

Xbox Live mėnesiui - 10Lt

  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

c9779c83f1346850a0ed76b41b3eaa4f569.png

 

 

 

fb78374e140447829eb3c54f55b4b220464.png

 

 

10d91c04a0e2a96ab5c44c8c46c509eb252.png

 

 

Čia, galite įsigyti Xbox 360 ir Xbox one žaidimus, ir galite įsigyti Xbox Live.

 

Mes esam pirmieji kurie Lietuvoje parduodą, žaidimą taip pigiai tik nuo 50LT.

 

• Apmokėti už žaidimą galite dvejais būdais PAYPAL sistema, arba SMS žinutėm

• Jeigu noritė isigyti žaidimą susisiekite su manim skype: Domas3213 arba privačia žinutė.

• Kaip apmokėsite už žaidimą aš jums atsusiu privačia žinute Xbox account'o duomenis Username ir Password su tuo account'u turėsite prisijungti prie Xbox konsolės ir parsisiųsti žaidimą tam turėsite 24Val kad parsisiųst žaidimą po 24Val bus pakeistas slaptažodis.

 

Visi žaidimai ant Xbox 360 tik 50LT.

Dėl Xbox one žaidimų kainu rašykite čia arba privačia žinutė, bet kainos irgi nelabai skiriasi nuo Xbox 360.

Xbox Live mėnesiui - 10Lt

 

Kaip apmokėsite už žaidimą aš jums atsusiu privačia žinute Xbox account'o duomenis Username ir Password su tuo account'u turėsite prisijungti prie Xbox konsolės ir parsisiųsti žaidimą tam turėsite 24Val kad parsisiųst žaidimą po 24Val bus pakeistas slaptažodis.

 

 

 

Kas do nesamonė? Ir dar tokios kainos? Jau geriau pirktis,žaidimus arba piratintus žaist.

 

 

 

Nusiperkate diską (priklauso nuo žaidimo dydžio).Tada iš torentų atsisiunčiate žaidimą ir žaidžiate.Ir nereikės laisti pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip apmokėsite už žaidimą aš jums atsusiu privačia žinute Xbox account'o duomenis Username ir Password su tuo account'u turėsite prisijungti prie Xbox konsolės ir parsisiųsti žaidimą tam turėsite 24Val kad parsisiųst žaidimą po 24Val bus pakeistas slaptažodis.

 

 

 

Kas do nesamonė? Ir dar tokios kainos? Jau geriau pirktis,žaidimus arba piratintus žaist.

 

 

 

Nusiperkate diską (priklauso nuo žaidimo dydžio).Tada iš torentų atsisiunčiate žaidimą ir žaidžiate.Ir nereikės laisti pinigų.

Aš jums dar kartą kartoju kad aš jums duosiu account'o username ir password prisijungsite prie account'o ir parsisiųsite ta žaidimą į savo HDD(Hard Drive) ir tada prisijungsite prie savo tikrojo xbox account'o ir ji galėsite žaisti, be jokiu bėdų. ir piratauja tie kurie neturi pinigų nusipirkt žaidimų aš daug pats pažaistų tokiu piratų bet jie vistiek dažnai iš manęs perką žaidimus.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...