Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [Parduota] Galil AR | Cerberus Minimal


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

68b1bd2a5b9455e920e96c729b1640b5154.png

Parduodu naują CS: GO Skin'ą: Galil AR | Cerberus (Minimal) kurio vertė Market'e: 40,07€ !!! http://steamcommunity.com/market/listings/730/Galil%20AR%20%7C%20Cerberus%20(Minimal%20Wear) ir jis labai retas!! (Kolkas)

Gavau jį dovanų per lažybas, kai žaidėm Competitive. Kaina sutartinė.

Pardaviau Steam Market'e.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas iš naujos The Cache Collection ir plius dar Restricted Rifle.

Nesąmonė, skinas šlykštus ir tikrai neatitinka kainos. Bent jau sveikinu kad laimėjai, geriau prastūmk už EUR markete, nes čia tikrai nepirks niekas, ir tam yra tikrai daug priežasčių.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parduočiau už 2 lt / € kursu apie 80 lt. Manau kad tai gan pigiai, nes galesit parduoti Market'e arba išsikeisti į raktus.

Jei neatsiras pirkėjo, tai įdėsiu į Market'ą.

Aš kai neberenku tų csgo ginklų, žaidžiu tik su default ir raktų nereikia, Steam Wallet turiu tikrai pakankamai, tai šis ginklas nereikalingas man.

Jeigu atsirastų pirkėjų, tai PM arba šioje temoje. Kaina apie 79 lt - 82 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parduočiau už 2 lt / € kursu apie 80 lt. Manau kad tai gan pigiai, nes galesit parduoti Market'e arba išsikeisti į raktus.

Jei neatsiras pirkėjo, tai įdėsiu į Market'ą.

Aš kai neberenku tų csgo ginklų, žaidžiu tik su default ir raktų nereikia, Steam Wallet turiu tikrai pakankamai, tai šis ginklas nereikalingas man.

Jeigu atsirastų pirkėjų, tai PM arba šioje temoje. Kaina apie 79 lt - 82 lt

neprastumsi tokio daigto Lietuvoje už tokia kainą, lysk geriau ten kur renkasi tokie cs:go nolaiferiai kūrie viską atiduos už retus skin'us net savo kelnęs :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...