Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Estera.lt serveris


Loozy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Wau, so cool! Parašyti prasmingą aprašymą, susukti šaunią idėją ir paleisti puslapį yra daugiau nei kada nors padarei Tu, taip, kad nelabai gali ginčytis ar konkuruoti, nes turėdamas gausią "skillų" paletę, kol kas neparodei nieko, visiškai nieko. Api? Tikriausiai turi rimtų problemų, nes kiekvienas blaivas ir supratingas žmogus žinojo ir suprato, jog Mojang API nebus artimiausiu metu, jeigu buvai naivus ir tikėjaisi kažko daugiau - klydai. Juokinga kai stengiesi vaidinti erelį, tačiau esi gerokai pakirptais sparnais. Nusileisk ant žemės - Notch dar prieš du metus įvardino visą esmę apie API - tai ilgalaikis Minecraft atnaujinimas, kuris bendruomenei bus pateiktas palaipsniui (Maždaug taip turėtų skambėti lietuvių kalboje, per spaudos konferenciją pasakyti jo žodžiai). Na o esmė yra tame, jog stumi ant visų kitų projektų, paminėdamas jų "neunikalumą" ir "neišbaigtumą", kai pats prie savo projekto sėdėjai "n" laiko ir valandų, tačiau per TIEK laiko nesugebėjai pagaminti nieko. Išvada? Visos tavo pastangos buvo niekinės, nes rezultato nėra, o visi faktai yra žinomi bendruomenei.

Tu net žalio supratimo neturi ką aš padarau, taip, kad tylėk savo konteinery galą suraukęs, vaikėze.

Redaguota , nario ΛŁϮΣƦ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu net žalio supratimo neturi ką aš padarau, taip, kad tylėk savo konteinery galą suraukęs, vaikėze.

Omg. Regis pataikiau ant kiek rimtesnio vaikėzo. Kol kas šneku faktais ir rodau, kad nemoki/nepadarei vieno ar kito taip, kaip turėtum padaryti skelbdamas visokius dalykus savo paraše. Nei avatarui, nei parašui nereikia ypatingų gabumų - kurdamas panašų šūdą tu nesi ir negali vadintis dizaineriu. Aš jau nekalbu apie tokius skambius žodžius kaip "tekstūros".  + Nei tavo paraše, nei avatare nematau jokių ypatingų gabumų apart keletą, visiems gerai žinomų youtube gidų. Tiesa? Tavo paraše sėdi "game designer" ir "programmer", tačiau vienintelis tavo pagamintas produktas yra varganas reakcijos žaidimas "Alturator". Ką dar gali parodyti? Tavo kurtame žaidime atsispindi visas tavo talentas ir ypač unikalūs gabumai, nesiginčykim.

 

Btw - žaidimo idėja LABAI unikali, tai Tau juk būdinga, tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omg. Regis pataikiau ant kiek rimtesnio vaikėzo. Kol kas šneku faktais ir rodau, kad nemoki/nepadarei vieno ar kito taip, kaip turėtum padaryti skelbdamas visokius dalykus savo paraše. Nei avatarui, nei parašui nereikia ypatingų gabumų - kurdamas panašų šūdą tu nesi ir negali vadintis dizaineriu. Aš jau nekalbu apie tokius skambius žodžius kaip "tekstūros".  + Nei tavo paraše, nei avatare nematau jokių ypatingų gabumų apart keletą, visiems gerai žinomų youtube gidų. Tiesa? Tavo paraše sėdi "game designer" ir "programmer", tačiau vienintelis tavo pagamintas produktas yra varganas reakcijos žaidimas "Alturator". Ką dar gali parodyti? Tavo kurtame žaidime atsispindi visas tavo talentas ir ypač unikalūs gabumai, nesiginčykim.

 

Btw - žaidimo idėja LABAI unikali, tai Tau juk būdinga, tiesa?

Aš savęs ir nelaikau aukščiausio lygio "photoshoperiu". Nežiūriu jokių pamokų, viskas ką moku yra iš praktikos. Turėjau nemažai patirties piešdamas įvairius dalykus, kuriuos išvardinau paraše. Esu piešias ir dizainus. Aš tą patį ir apie tavo darbus galiu pasakyt, tad neturi teisės man prikaišioti, kadangi kiekvieno nuomonė skirtinga. Vieniems mano grafikos darbai labai gražūs, kitiems prasti. Tavo logika tiesiog apgailėtina, jei manai, kad aš visus savo darbus esu rodęs. Yra daugybė mano darbų, kuriuos matę yra gal tik porą žmonių, o kai kurių išvis niekas dar nematė. Kaip paminėjai tą žaidimą, tai buvo gal tik valandos darbas, kuomet mokiausi dirbti su UI naujoje programavimo kalboje, tikrinau galimybes, bei pasidalinau juo. Sėdėti prie vieno projekto man dažnai atsibosta, tad čiumpu kitą nei nepasidalinęs. O tokie smulkūs projektai dažniausiai ir pasiekia jus, nes juos greit užbaigiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Na taip, tavo parašas tikrai daug žadantis, ΛŁϮΣƦ, bet nieko neatspindintis....

 

Kas dėl serverio, nepersistenkit su unikalumu, nes lietuviai nemėgsta skaityti, jie nori suprasti jau pamatę temoje IP arba pamatę kaip streameris, youtuberis žaidžia ir aiškina tame serveryje.

 

Perskaičius žodį Gladiatorių arena, man pačiam kilo idėjų minecraft serveriui :D

 

Kas dėl plugin api, jis niekur nebėga.... Jeigu ir pasikeis bus įmanoma convertint viską... Išvis alteris yra bent vieną minecraft serverį turėjęs? :D

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Na taip, tavo parašas tikrai daug žadantis, ΛŁϮΣƦ, bet nieko neatspindintis....

 

Kas dėl serverio, nepersistenkit su unikalumu, nes lietuviai nemėgsta skaityti, jie nori suprasti jau pamatę temoje IP arba pamatę kaip streameris, youtuberis žaidžia ir aiškina tame serveryje.

 

Perskaičius žodį Gladiatorių arena, man pačiam kilo idėjų minecraft serveriui :D

 

Kas dėl plugin api, jis niekur nebėga.... Jeigu ir pasikeis bus įmanoma convertint viską... Išvis alteris yra bent vieną minecraft serverį turėjęs? :D

Jau tą pastebėjau, kad kuo originaliau tuo sunkiau tą savo žaidėjų niša atrast. Na, bet pamatysim kaip bus, gal prilips, o gal ir ne. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...