Peršokti į turinį

MineForYou Prisistato.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3555 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi!
Su jumis sveikinasi MineForYou!



Taigi,trupučio apie mane.
 

  • Linksmas
  • Dažnai rimtas
  • Turiu humoro jausmo
  • Gerai mokausi :D
  • Man yra 13metu
  • Esu sąžiningas :)
  • Mėgstu sportą
  • Na.. Ir mėgstu kurti video :)

Pirmas dalykas ko iš jūsų norėčiau,tai kad nepeiktumet mane,kad esu mažas,man dar nelaikas kurti video.. Na man iš tikrųjų neidomu ką jūs galvojat,bet tiesiog nežiekit,neikit į mano kanalą ir nespauskit dislike. Ačiū :)

Štai mano kanalas: https://www.youtube.com/user/TheMineForYou1

O čia yra mano sugrįžimo video:
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0mAIE0ZvEgI&list=UUVFO025w9jx2AHBPqPqfWDw

Jame bus visa informacija kokius vid kursiu ir pnš.

Na.. Aš jau jūsų nebetrugdysiu ir atsisveikinsiu. Iki :)
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju: Pirmas dalykas ko iš jūsų norėčiau,tai kad nepeiktumet mane,kad esu mažas,man dar nelaikas kurti video.. Na man iš tikrųjų neidomu ką jūs galvojat,bet tiesiog nežiekit,neikit į mano kanalą ir nespauskit dislike. Ačiū  :)

Nesakom, kad mažas sakom, kad balsas nesubrendęs ir labai keistai girdžiasi per PC, bet realybėje dažniausiai skamba daug geriau :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kad nuo mažens užsiima tokiais dalykais, aišku kol kas visi kritikuos ir peiks, nes pirmieji video ir yra daugelis spragų kaip balsas ar video kokybė. Nesakau, kad neturėtum atsižvelgti į tokius komentarus kurie kritikuoja ir peikia, bet tikrai linkiu nesustoti ir tobulėti. Šaunuolis, sėkmės!

Redaguota , nario OsVa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kad nuo mažens užsiima tokiais dalykais, aišku kol kas visi kritikuos ir peiks, nes pirmieji video ir yra daugelis spragų kaip balsas ar video kokybė. Nesakau, kad neturėtum atsižvelgti į tokius komentarus kurie kritikuoja ir peikia, bet tikrai linkiu nesustoti ir tobulėti. Šaunuolis, sėkmės!

Na už šitą žmogų tai galiu paploti. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, sveikas. Kritikos NIEKADA neišvengsi. Visadą atsiras žmonių kuriam tu nepatiksi, ar tai ką tu darai jam nepatinką. Turbūt nuo mažens, gal ir gali kurti, bet reikią pirmą atrasti ar tai tikrai ko tu nori daryti. Ar tau tai patinką daryti, ar pastangas dėsi kurios galbūt kažkadą bus įvertintos? Taip, tau reikią laukti kol balsas nors kiek subręs. Tarkime aš 14 metų ir balsas po truputi progresuoją, bet ir labai nesiskundžiu, nes tokių metų tik ir pradedą bresti pats, tiek balsu tiek išvaizdą.
P.S Geriau pasimokink PS ir Sony Vegas kaip naudotis. Vėliau tie išmokymai tau pravers.
P.S.S Vėliau nesistebėk, jeigu tavęs šitas kūrimas nusibos. Nes taip tikrai nutiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sekmės :)

Ačiū :)

 

 

Taip, sveikas. Kritikos NIEKADA neišvengsi. Visadą atsiras žmonių kuriam tu nepatiksi, ar tai ką tu darai jam nepatinką. Turbūt nuo mažens, gal ir gali kurti, bet reikią pirmą atrasti ar tai tikrai ko tu nori daryti. Ar tau tai patinką daryti, ar pastangas dėsi kurios galbūt kažkadą bus įvertintos? Taip, tau reikią laukti kol balsas nors kiek subręs. Tarkime aš 14 metų ir balsas po truputi progresuoją, bet ir labai nesiskundžiu, nes tokių metų tik ir pradedą bresti pats, tiek balsu tiek išvaizdą.

P.S Geriau pasimokink PS ir Sony Vegas kaip naudotis. Vėliau tie išmokymai tau pravers.

P.S.S Vėliau nesistebėk, jeigu tavęs šitas kūrimas nusibos. Nes taip tikrai nutiks.

Seni,ačiū,moku su Sony Vegas,darysiu animacijas,jau mokinuosi 2mėnesius programuoti ir animacija bus gal net iki rugsėjo jau padaryta. O taip tai tiesa sakai,bet reikia stengtis vengti hateriu :) Ačiū vistiek už pasakymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3555 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...